Polyester 17 %
~Viscosa 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Różowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Nelly Origami M-453 Pink - Marko
Cechy kostiumu:
- Dwuczęściowy kostium z gładkim biustonoszem i figami w paski
- z najnowszej kolekcji Lato 2018
- w ślicznej kolorystyce doskonałej na plażę
- uszyty z włoskiej tkaniny Carvico Fabrics
- biustonosz o usztywnianych miseczkach, z wypełnieniem push up- push up bez możliwości wyjęcia, dostępny w rozmiarach S, M, L, XL
- boczne fiszbiny
- konstrukcja na małe i średnie biusty
- idealnie zbiera, przybliża ku sobie i zmysłowo optycznie powiększa piersi
- ramiączka o regulowanej długości, nieodpinane- obwód zapinany na plecach na klamerkę
- kontrastowe lamówki
- figi w stylu brazylijskim, wiązane po bokach
- należy je mocno pociągnąć ku górze bioder aby seksowny krój kusząco ozdobił pośladki
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 89-90 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 86-88 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 83-85 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Vitapol Kolby dla dużych papug Maxi- owoce tropikalne
Stanowi znakomite uzupełnienie codziennej diety ptaków. Dzięki swej specyficznej formie zaspokajają i pomagają w ścieraniu nadmiaru tkanki rogowej dziobów, a starannie dobrany skład sprawia, że są chętnie spożywane.Skład: nasiona oleiste 41,00%, owoce 39,00%, produkty piekarnicze 17,00%, ziarno zbóż 3,00%.Analiza: białko ogólne 11,2%, tłuszcz surowy 4,1%, włókno surowe 5,3%,
popiół surowy 5,4%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
CHABA Obroża taśmowa 25mm / 70cm kolor: zielony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Bluzka z krepy szyfonowej GR1605 Milk - GrandUA
Skład: 70% poliester 25% wiskoza 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Biały |
Bluzka ozdobiona koronka GR1251 Grey - GrandUA
Polyester 50 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Szary |
Mocowanie (na głowę) NVMT do Noktowizorów Yukon.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4810471000272 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4810471000272 |
ZAMSZOWE CZÓŁENKA LE027P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Animonda Carny Kitten - cielęcina z kurczakiem 400g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Sukienka Wieczorowa Model 17771 Navy - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 155 cm | 88 cm | 80 cm | 80 cm |
| M | 155 cm | 84 cm | 76 cm | 76 cm |
| S | 155 cm | 80 cm | 72 cm | 72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Granatowy |
Organy Keyboard 37 Klawiszy Mikrofon MQ 3705
Podaruj mu właśnie te – organy MQ-3705 z mikrofonem. Zapewnią maluchowi wiele godzin kreatywnej, mądrej zabawy, rozwiną jego talent i hobby, a także zdolności manualne i koordynację ruchowo-zmysłową.
A nuż w przyszłości wyrośnie z niego utalentowany muzyk?Ile możliwości!Kolorowe klawisze skutecznie zachęcają do odkrywania możliwości nowej, pożytecznej zabawki. Mnóstwo rytmów, melodii i efektów pozwalają do woli komponować proste, jak i bardziej skomplikowane linie melodyczne.Co nam zaśpiewasz?Sprawdź swoje zdolności wokalne i śpiewaj do woli, dzięki mikrofonowi dołączonemu do organów!Zabierz muzykę z sobą!Organy są zasilane z baterii „paluszków” – można je zabrać z sobą i zagrać dla zgromadzonej publiczności lub po prostu dla własnej przyjemności: w domu, w ogrodzie, w parku, u znajomych, w szkole,na lekcjach gry. Ergonomia, wygoda i wysoka jakośćOgrany są lekkie, a przy tym solidnie wykonane pod względem technicznym, jak i estetycznym.
Wygodę podczas zabawy gwarantuje ergonomiczne rozmieszczenie przycisków funkcyjnych. Klawisze i przyciski mają miękki skok, łatwo się je wciska, nie przenoszą drgań na nadgarstki, dlatego można oddać się wielogodzinnej zabawie, bez obawy o ból paluszków czy dłoni.
| Zawartość zestawu: organy MQ-3705mikrofonoryginalne opakowanie |
| Klawisze: | 37 |
| Liczba barw/tonacji: | 8 |
| Liczba perkusji: | 4 |
| Efekty dźwiękowe: | tak, 3 |
| Przykładowe utwory: | 22 |
| Nauka gry: | tak |
| Funkcje: | kontrola tempa, kontrola poziomu głośności, programowanie rytmu, nagrywanie i odtwarzanie sekwencji |
| Ilość wbudowanych głośników: | 1 mono |
| Wyświetlacz: | imitacja |
| Porty: | wyjście na słuchawki |
| Zasilanie: | baterie 4 x AA 1.5V (brak w zestawie) |
| Wymiary: | 430 mm (długość) x 165 mm (szerokość), 45 mm (wysokość) |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | MQ-3705 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | MQ-3705 |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Virginia Deep Sea-Nectarine M-456 Coral/Morski - Marko
Cechy kostiumu:
- Dwuczęściowy, seksowny kostium kąpielowy w pięknej, wakacyjnej kolorystyce
- uszyty z włoskiej tkaniny Carvico Fabrics
- idealny na małe i średnie piersi oraz wąskie obwody
- dekolt z modnymi gumkami i biżuterią w złotym kolorze
- miseczki usztywniane, z wbudowanym na stałe push up-em
- push up dostępny w rozmiarach S, M, L, XL
- fiszbina pod biustem pozwala perfekcyjnie zebrać i podkreślić piersi
- konstrukcja mocno przybliża piersi ku sobie i dodatkowo optycznie je powiększa
- ramiączka o regulowanej długości, nieodpinane
- obwód zapinany na klamerkę- figi typu \"brazyliany\", wysoko wycięte z tyłu
- aby uzyskać pełen, brazylijski efekt figi należy znacząco pociągnąć ku górze bioder
- najnowsza kolekcja Lato 2018
Kostium proszę traktować jako \"mała S\", \"mała M\" itp. Dla pełnego komfortu śmiało sugerujemy zamawiać minimum 1 rozmiar większy, niż zazwyczaj się nosi.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 72-77 cm | 85-86 cm |
| M | 92 cm | 69-74 cm | 83-84 cm |
| S | 88 cm | 66-71 cm | 80-82 cm |
| XL | 100 cm | 75-80 cm | 87-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Pończochy Model Julitta stocking White - Obsessive
Sprawdź nieco więcej:
- subtelne, białe pończoszki
- koronka z kwiatowym wzorem na udach
- nie są samonośne
- rewelacyjny dodatek do kompletu Julitta
- delikatny, gładki materiał
~Polamid 94 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Biały |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 90-93 cm |
| M | 86-89 cm |
| S | 82-85 cm |
| XL | 94-97 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Granatowy |
6041 A-030 Szkielet Ze Stabilizatorem I Kompletem Piór
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6041 A-030 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6041 A-030 |
Biustonosz push up Biustonosz Push up Model Isadora 32302 -42X Pink - Esotiq
| Rozmiar | obwód w biuście | rozmiar miseczki |
|---|---|---|
| 65 C | 81-82 cm | C |
| 65 D | 83-84 cm | D |
| 65 E | 85-86 cm | E |
| 70 B | 84-85 cm | B |
| 70 C | 86-87 cm | C |
| 70 D | 88-89 cm | D |
| 75 A | 87-88 cm | A |
| 75 B | 89-90 cm | B |
| 75 C | 91-92 cm | C |
| 80 B | 94-95 cm | B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Esotiq |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Esotiq |
| Kolor | Różowy |
Karmidło automatyczne 4 posiłki 500g
Dozuje automatycznie 4 posiłki po 500 g każdy
Programowane elektronicznie z możliwością ustawienia karmienia co 4,8,12 lub 24 godziny
Odpowiedni do stosowania z karmami suchymi i mokrymi
Zasilany bateriami 4xR14
Łatwy w czyszczeniu - można myć w zmywarkach.
Wymiary : ø 32 cm x 9 cm
Pojemność: 4x500ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24381 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24381 |
MOKASYNY DAMSKIE SZARE FJ-003 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
TETRA Cichild Sticks 1L-pokarm dla pielęgnic
? przeznaczony dla ryb, które mają duże zapotrzebowanie na białko zwierzęce
? posiada dodatek składników naturalnych
? korzystnie wpływa na ubarwienie
? wspomaga odporność ryb, ma pozytywny wpływ na żywotność
? nie powoduje zmętnienia wody
? posiada stabilny poziom witaminy C
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T198975 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T198975 |
TETRA Repto DecoArt Giant Adiantum - dekoracja 90cm
Naturalnie wyglądające rośliny pływające do terrarium wodnych.
- Łatwe i szybkie wdrożenie
- Brak kosztów konserwacji, łatwe do czyszczenia
Informacje o produkcie:
90 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T203570 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T203570 |
PÓŁBUTY DAMSKIE SZNUROWANE CZARNE NC190 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |


_192916.jpg)