| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 46 cm | 42 cm | 37 cm |
| M | 44 cm | 40 cm | 35 cm |
| S | 42 cm | 38 cm | 33 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model O1 Dark Grey - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 87/92 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| 38 | 87.5/92.5 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 88/93 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| 42 | 88.5/93.5 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| 44 | 89/94 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| 46 | 89.5/94.5 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
Sukienka Klasyczna sukienka z dekoltem w łódkę S82 Turkus - Nife
Podszewka: 100% poliester
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 106 cm | 99 cm | 88.5 cm | 74 cm |
| 38 | 106.5 cm | 103 cm | 92.5 cm | 78 cm |
| 40 | 108 cm | 107 cm | 96.5 cm | 82 cm |
| 42 | 109.5 cm | 111 cm | 100.5 cm | 86 cm |
| 44 | 111 cm | 115 cm | 104.5 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
Zasobniki CO2/12g. do Pistoletów, do Napędu/50szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544144 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544144 |
Duża Torebka Listonoszka na łańcuszku siwa/czarny Tablet 10090H Grey - Manzana
Wysokość 22 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
Koszula Damska Model 284 Navy - Figl
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
ProNature Princess Nature\'s Power Cat puszka pasztet z kurczaka 200g
Wybierając produkty dla kotów marki Princess wprowadzasz swojego kota w świat unikalnej, kompletnej, zdrowej żywności, która odpowiada jego naturalnej diecie.
Karmy Princess Nature's Power są koncentracją najwyższej jakości protein połączonych ze zdrowymi składnikami odżywczymi. Zostały dokładnie przebadane, przechodząc serię testów dających nam pewność, że zawierają wszystkie zadeklarowane składniki oraz, że pozbawione są sztucznych aromatów, barwników i konserwantów.
Cała gama naturalnych, mokrych karm zapewnia kotom pełne, zbilansowane pożywienie na każdym etapie życia, a ich właścicielom komfort karmienia produktami o najwyższej jakości, mającymi dobroczynny wpływ na zdrowie i kondycję zwierzęcia.
Skład: 69% Mięso z kurczaka, 28.75% Rosół z kurczaka, 1% Aloes (kawałki), 1% Brązowy ryż, 0.15% Tauryna, 0.1% Olej z wiesiołka, 250mcg Biotyna
Analiza: Białko 11.0%, Tłuszcz 6.5%, Popiół 2.2%,Błonnik pokarmowy 0.4%, Wilgotność 79%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ProNature |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ProNature |
Bluzka Model Pemo Beige - Dursi
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Beżowy |
Koszula Damska Model MOE088 Pink - Moe
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 61 cm | 92 cm |
| M | 60 cm | 88 cm |
| S | 58 cm | 84 cm |
| XL | 62 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
Figi Model Sole bokser White - Italian Fashion
Rewelacyjne figi damskie w modnych kolorach.
- klasyczny krój
- góra oraz nogawki wykończone szeroką koronką
- figi wykonane z przyjemnej w dotyku bawełny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 112-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Biały |
Elastyczna Taśma LED (dł. 5m), 300 Diod - Niebieskie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620139 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620139 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Carrie Nero M-466 Black - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-81 cm | 89-92 cm |
| M | 94 cm | 71-78 cm | 86-89 cm |
| S | 90 cm | 68-75 cm | 83-86 cm |
| XL | 102 cm | 77-84 cm | 92-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Tropical Supervit Granulat 10g.- Podstawowy pokarm granulowany z beta-glukanem
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Komplet Koszulka Model R-611 Black - Excellent Beauty
Seksowna koszulka idealna na romantyczny wieczór!
- wykonana z subtelnej siateczki
- miseczki oraz dół pokryte są uwodzicielską koronką
- między miseczkami błyszcząca przewieszka
- zalotne kokardki
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- w komplecie stringi na cienkich paseczkach
- produkt wyprodukowany w Polsce
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 98-108 cm | 94-102 cm |
| S/M | 88-98 cm | 84-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czarny |
DAKO-ART Dropsy mleczno-czekoladowe dla psów - zawieszka 75g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
CHABA Obroża skórzana 22mm / 60cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Bluzka Model Petra Active Grey - Eldar
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Szary |
Lauren Design Legowisko Frida 70 cm x 50 cm Brązowy pikowany + beżowy
O produkcie luksusowa, mięciutka i dwustronna poducha dla psów i kotów piękne, staranne wykończenia poszewka rozpinana na suwak nie "łapie" sierści
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe kolorowe tkaniny o ciekawych strukturach wysoka odporność na ścieranie dodająca elegancji bawełniana lamówka
ukryty suwak do rozpinania legowiska pianka poliuretanowa jako wypełnienie
Dostępne wymiary poszewki
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
WAŻNE Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 05700702 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 05700702 |
Satelita zwolnicy odpowiednik 0.255.4644.0/20
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | OEM |
| Kod producenta | 0.255.4644.0/20, 0.255.4644.0/10, 0.255.4644.0, 02 |
| EAN | 0.255.4644.0/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | OEM |
| Kod producenta | 0.255.4644.0/20, 0.255.4644.0/10, 0.255.4644.0, 02 |
| EAN | 0.255.4644.0/20 |
Legginsy Model Tessera 70 Multicolor - Bas Bleu
Rewelacyjne legginsy dla aktywnych kobiet!
- nogawki o długości 3/4
- w pasie komfortowa, szeroka gumka
- elastyczny materiał
- designerski wzór
- umożliwiają oddychanie skóry
- odprowadzają wilgoć
- grubość 200 DEN
Polyester 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Wielokolorowy |
Celownik Kolimatorowy WALTHER PointStar 11/22mm.
Celownik ten kolimatorowy przeznaczony jest do wielu różnego rodzaju
pistoletów i karabinków...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844442796 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844442796 |


_113175.jpg)