Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 83 cm | 82 cm | 70 cm |
| M | 82 cm | 80 cm | 64 cm |
| S | 80 cm | 78 cm | 60 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model VT075 Ecru - Venaton
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model L186 Chaber - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 88 cm | 94 cm | 92 cm | 74 cm |
| M | 88 cm | 90 cm | 88 cm | 70 cm |
| S | 88 cm | 86 cm | 84 cm | 66 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
Kombinezon Damski Model K390 Navy - Katrus
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Piżama Damska Model Summer 624/107 Pink - Cornette
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 92-96 cm | 88-92 cm |
| XL | 104-108 cm | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Różowy |
Zolux Zestaw Envy Hula Reflect Szelki + Smycz 15 mm Pomarańczowe
Szelki:
Szerokość: 15 mm
Obwód: 35 cm - 60 cm
Metalowe zapięcie
Smycz:
Szerokość: 15 mm
Długość 120 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
Sukienka Model L004 Beige - Lapasi
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 104 cm | 104 cm | 104 cm | 84 cm |
| M | 104 cm | 100 cm | 100 cm | 80 cm |
| S | 104 cm | 96 cm | 96 cm | 76 cm |
| XL | 104 cm | 108 cm | 108 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Beżowy |
TRAMPKI DAMSKIE RÓŻOWE BM1950 PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
~Viscosa 45 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3296 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3296 |
Sukienka Model VT077 Ecru - Venaton
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
MILITARNE TIMBERKI NA OCIEPLACZU 35-189 MILITARE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,6 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
Bluzka Model Moka Popiel - Dursi
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Szary |
AmiPlay Szelki regulowane z serii NX rozmiar 1 Zielone w białe łapki
Wymiary:
szerokość 2 cm
długość/obówd 15 cm - 25 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Figi TAVIA Black - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 90-94 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 86-90 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 82-86 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 94-98 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
8in1 Minis lamb & cranberry - pyszne przekąski z jagnięciną, żurawiną i ziemniakami 100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T122746 |
| EAN | 4048422122746 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T122746 |
| EAN | 4048422122746 |
Sandał SANDAŁKI Z METALICZNYM PASKIEM 760 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Venus Beige - Ewlon
Stylowy dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- usztywniane miseczki
- pionowe fiszbiny boczne
- model posiada wyjmowane wkładki push-up
- ramiączka regulowane, odpinane
- dodatkowo model posiada ramiączko do zapianania na szyję
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- klasyczne figi
- góra biustonosza oraz majteczek ozdobiona błyszczącymi cyrkoniami
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości gładkiej dzianiny
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 90-94 cm | 65-70 cm | 36 | A |
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm | 38 | B |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm | 40 | C |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm | 42 | D |
| 44 | 117-122 cm | 85-90 cm | 44 | E |
| 46 | 122-127 cm | 90-95 cm | 46 | F |
| 48 | 127-132 cm | 95-100 cm | 48 | G |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194458 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194458 |
Piżama Komplet Model koszula Soft Lis legginsy Grey - Sensis
Skład: koszulka 100% poliester, legginsy 100% bawełna.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-106 cm | 90-97 cm |
| S/M | 90-98 cm | 82-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |


_109974.jpg)