~Spandex 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 67 cm | 90 cm |
| M | 66 cm | 86 cm |
| S | 65 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model BLU 121 Pink - Lanti
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 62 cm | 88 cm |
| 38 | 63 cm | 92 cm |
| 40 | 64 cm | 96 cm |
| 42 | 65 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Różowy |
Koszula Damska Model L042 Colorful Umbrellas Kolorowe parasolki - Lou-Lou
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 66 cm | 106 cm |
| M | 65 cm | 102 cm |
| S | 64 cm | 98 cm |
| XL | 67 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Biały |
Spodnie z mankietem SD26 rudy - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 112 cm | 26 cm | 94 cm | 72 cm |
| 38 | 114 cm | 27 cm | 98 cm | 78 cm |
| 40 | 115 cm | 28 cm | 102 cm | 80 cm |
| 42 | 116 cm | 29 cm | 106 cm | 84 cm |
| 44 | 117 cm | 29 cm | 110 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Brązowy |
MIGOMAT MIG 200 MMA IGBT DIGITAL MAGNUM zestaw max
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
Spodnie Damskie Model SD20 Black - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 107 cm | 26 cm | 86 cm | 74 cm |
| 36 | 108 cm | 27 cm | 90 cm | 76 cm |
| 38 | 109 cm | 27 cm | 94 cm | 80 cm |
| 40 | 111 cm | 28 cm | 98 cm | 84 cm |
| 42 | 111 cm | 29 cm | 104 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
Tylne Śmigło Tail Blade Łopata (9083) Pióro Szare
Tylne śmigło pasuje również do wielu innych modeli.
Cena dot. 1 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9083-1 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9083-1 |
Interaktywna Telewizyjna Konsola (70 gier) do Gier + GamePad itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752363434 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752363434 |
Kurtka z długimi rękawami MM3017 Blue - Mira Mod
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
KOŃCÓWKA WTRYSKIWACZA CASE JX DLLA132S1335
Numery do celów porównawczych:
500317390, DLLA132S1335,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SEVENDIESEL |
| Kod producenta | 54/117-198S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SEVENDIESEL |
| Kod producenta | 54/117-198S |
Komplet szyn Kramera druty bez powleczenia i torby
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Komplet szyn Kramera druty bez powleczenia i torby |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Komplet szyn Kramera druty bez powleczenia i torby |
MOKASYNY SZNUROWANE CZARNE 100-003DE-1 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Tunel dla kota średnica 25 × 125 cm, beżowy
Tunel wykonany z przytulnego pluszu.
Wewnętrzną warstwę stanowi szeleszcząca folia, która pobudza instynkt łowiecki kota.
Może służyć jako teren zabaw lub miejsce odpoczynku,ponieważ ciepłe i przytulne wnętrze tunelu zachęca do spania.
Wymiary: średnica 25 cm; długość 125 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43001 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43001 |
Kuferek złote dodatki hot 0723F Pastel Pink - Manzana
Szerokość dna 15 cm
Wysokość 32/58 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Różowy |
Płaszcz Damski Model PLA034 Bella Grey - Mattire
wełna 70 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 104 cm | 92 cm | 86 cm | 70 cm |
| 38 | 104 cm | 96 cm | 90 cm | 74 cm |
| 40 | 104 cm | 100 cm | 94 cm | 78 cm |
| 42 | 104 cm | 104 cm | 98 cm | 82 cm |
| 44 | 104 cm | 108 cm | 102 cm | 86 cm |
| 46 | 104 cm | 112 cm | 106 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Szary |
Bezprzewodowy Samochodowy Zestaw Głośnomówiący Bluetooth - do Pojazdu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734155838 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734155838 |
Sukienka Model 13-28 Grey - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92-106 cm | 107 cm | 92 cm |
| M | 90-104 cm | 104 cm | 90 cm |
| S | 88-100 cm | 100 cm | 84 cm |
| XL | 96-114 cm | 114 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Biustonosz Kąpielowy Model SK-36 Sky Blue - Ava
Biustonosz kąpielowy w modnym, neonowym zestawieniu kolorystycznym, które rewelacyjnie podkreśla opaleniznę.
Miseczki usztywniane wzmocnione fiszbinami. Biustonosz wykonany z gładkiej dzianiny. Regulowane, nieodpinane ramiączka zapewniają komfort noszenia, tył zapinany na wygodną klamerkę.
Konstrukcja dla wymagających kobiet idealnie zbierze oraz pięknie uformuje biust.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 100B | 98-102 cm | 114-116 cm |
| 100C | 98-102 cm | 116-118 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model VF-115 Tiul Ecru - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| XXXL | 121-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Beżowy |
Mikro-Kamera Nagrywaj. Obraz HD i Dźwięk + Foto + VOX...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59003086667 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59003086667 |


_92761.jpg)