Skład: 95 % Baumwolle/cotton 5 % Elasthane
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
Koszulka Model Lorna Black - Eldar
~Polamid 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |
Inter-Zoo Klatka dla gryzoni Teddy Lux II Ocynk 43 x 28 x 54 cm
Wyposażenie: domek, 3 tarasy, 3 tunele, kołowrotek, miseczka
Wymiary: 43x28x54 cm., odstęp prętów: 11 mm
Kolorystyka towaru jest losowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G105H |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G105H |
Lupa Nagłowna (powiększenie 1,5x, 3x, 8,5x, 10x) + Podświetlenie LED itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590734169716 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590734169716 |
Dzwonek Trąbka Rowerowa Kubuś Puchatek
Montaż trąbki jest bardzo prosty, wszystkie elementy mocujące znajdują się w komplecie.
| Wymiary: średnica : 6cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9111 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9111 |
Lauren Design Legowisko Cezar rozmiar 100 cm x 80 cm Szary pikowany - szary
O produkcie
100cm/80cm
70cm/60cm
50cm/40cm
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
WAŻNE Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 02100801 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 02100801 |
Spodnie Damskie Model S034 Red - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| L | 113 cm | 37 cm | 100 cm | 78 cm |
| M | 113 cm | 35 cm | 96 cm | 74 cm |
| S | 113 cm | 33 cm | 94 cm | 70 cm |
| XL | 113 cm | 39 cm | 102 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Dill Grey - Livia Corsetti Fashion
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 92-97 cm | 87-91 cm |
| S/M | 86-91 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Szary |
DAKO-ART Chrumiś - pełnowartościowy pokarm dla królików 25kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Wrzosowy |
| rozmiar | 70E,70G,75C,80B,80C,85B,85C,65E,65G,65H,85D,80D,65I,90B,65J,70J |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Wrzosowy |
| rozmiar | 70E,70G,75C,80B,80C,85B,85C,65E,65G,65H,85D,80D,65I,90B,65J,70J |
Szlafrok Model Eliza Długi Violet - DKaren
Klasyczny szlafrok Eliza.
- szlafrok z kołnierzem
- wykonany z przyjemnego, miękkiego materiału
- po bokach dwie kieszenie
- rękawy zakończone mankietami
- wiązany w pasie
- długość: 120 cm
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-110 cm | 104-110 cm |
| M | 96-104 cm | 96-104 cm |
| S | 88-94 cm | 88-94 cm |
| XL | 110-116 cm | 110-116 cm |
| XXL | 116-124 cm | 116-124 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Fioletowy |
- skład surowcowy: 80% Wiskoza,10% Elastan, 10% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1337 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1337 |
Piżama Damska Model Adele 060/122 Pink - Cornette
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 92-96 cm | 88-92 cm |
| XL | 104-108 cm | 100-104 cm |
| XXL | 108-112 cm | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Różowy |
Vitapol Magic Line Kolby dla świnek morskich z ogórkiem 2szt.
Skład: produkty piekarnicze 70%, ziarno zbóż 20%, warzywa 10%, naturalny aromat.
Analiza: białko ogólne 11,7%, tłuszcz surowy 4%, włókno surowe 7,3%, popiół surowy 5,4%. Zawiera naturalne witaminy.
Można stosować codziennie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1373 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1373 |
Biustonosz Soft Model 301 White - Jarpol
~Polamid 87 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65A | 63-67 cm | 77-79 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jarpol |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jarpol |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model MOE314 Black - Moe
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 90 cm | 82 cm |
| M | 100 cm | 86 cm | 78 cm |
| S | 100 cm | 82 cm | 74 cm |
| XL | 100 cm | 94 cm | 86 cm |
| XXL | 100 cm | 98 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model Matilda 203 Black - IVON
~Viscosa 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92-95 cm | 84-87 cm | |
| 38 | 96-99 cm | 88-91 cm | 70-73 cm |
| 40 | 100-103 cm | 92-95 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 96-99 cm | 78-81 cm |
| 44 | 108-111 cm | 100-103 cm | 82-85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model K192 Beige - Katrus
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model MOE233 Chaber - Moe
Skład: 65% poliester, 30% wiskoza, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99 cm | 96 cm | 98 cm |
| M | 98 cm | 92 cm | 94 cm |
| S | 97 cm | 88 cm | 90 cm |
| XL | 100 cm | 100 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1603 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1603 |
Przeznaczony do stosowania na powierzchnie miękkie i twarde:
dywany, tapicerkę, legowiska, materace, drewno, beton i wiele innych.
Prawie każdy właściciel kota lub psa miał do czynienia z problemem znaczenia moczem przez swojego pupila. Czasami było to przypadkowe, jednak zawsze jest to nieprzyjemne doznanie i problem z usunięciem zapachu. Szczególny problem dotyczy miejsc i przedmiotów, ubrań, itp. , których nie można dostatecznie wyczyścić lub wyprać, wykorzystując tradycyjne czyszczenie lub pranie. Często po ich wyczyszczeniu standardowymi metodami i środkami chemicznymi, odkażającymi, itp, praca nie przynosi pożądanego efektu. Zapach moczu jest odczuwalny, a plamy nie znikają. Czarę goryczy przelewa fakt, kiedy nasz pupil ponownie oznaczy moczem to samo miejsce.
Preparatu nie należy stosować w połączeniu z tradycyjnymi, chemicznymi środkami czyszczącymi, ponieważ działanie środka będzie niwelowane.
Przed użyciem należy sprawdzić na nie widocznej powierzchni, czy preparat nie powoduje przebarwień. Nie stosować na materiałach wełnianych oraz skórzanych.
Pojemność opakowania 20 L. Wiadro uzupełniające.
Zapach owocowej nuty.
UWAGA!!! Preparat może podrażnić oczy - w razie kontaktu z oczami, należy przemyć je wodą. Trzymać z dala od dzieci.
Jeśli nie wiesz jak zastosować ten produkt lub czy możesz go użyć do własnych potrzeb, skontaktuj się z nami, a udzielimy fachowej porady zastosowania i skutecznego użycia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PowAir |
| Kod producenta | PPN-20LJG-TB |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PowAir |
| Kod producenta | PPN-20LJG-TB |


_150622.jpg)