Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 46 cm | 42 cm | 37 cm |
| M | 44 cm | 40 cm | 35 cm |
| S | 42 cm | 38 cm | 33 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
Szpiegowska Nokia E51 Silver&Black ze SpyPhone (monitoring telefonu). Full Opcja!!
Koszulka z krótkim rękawkiem
- z boku ozdobne sznureczki do ściągania
NAIR
Skład: 91% Poliamid, 9% Elastan
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | turkus |
| rozmiar | L,XL,M,S,XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | turkus |
| rozmiar | L,XL,M,S,XXL |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Kontra r.3/4 Jagoda - Italian Fashion
Wygodna koszula damska Kontra.
- rękaw o długości 3/4
- z przodu zapięcie na guziki
- łatwy dostęp do piersi
- komfortowy fason
- model wykonany jest z z przyjemnej w dotyku bawełnianej dzianiny
- modny wzór w pepitkę
Skład: 100% bawełna
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| XXL | 120-124 cm | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Fioletowy |
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412395 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412395 |
9100-02/4 Connect Buckle - Łącznik Do Stabilizatora
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9100-02/4 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9100-02/4 |
Sweter Damski Model L021 Grey - Lou-Lou
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36/38 | 66 cm | 92 cm |
| 40/42 | 68 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Szary |
Top ADJUST SPORT BRA II B/C Cup Nair
Sportowy biustonosz podtrzymująco - formujący z regulowanym zapięciem
NAIR
Skład: 91% Poliamid, 9% Elastan
TABELA ROZMIARÓW
| Rozmiar konfekcyjny | S | M | L | XL |
| Rozmiar biustonosza | 70 | 75 | 80 | 85 |
| Obwód pod biustem w cm | 68-72 | 73-77 | 78-82 | 83-87 |
| Welkość miseczki B/C | 84-88 | 89-93 | 94-98 | 99-103 |
| D/E | 88-92 | 93-97 | 98-102 | 103-107 |
Jak sprawdzić rozmiar ?
Różnica pomiedzy obwodem w biuscie a obwodem pod biustem
obwód w biuscie - obwód pod biustem = wielkość miseczki
Różnica 14-16 cm = miseczka B/C
Różnica 18-20 cm = miseczka D/E
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415703 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415703 |
TRIXIE Dekoracja do akwarium - Magiczna Lampa z możliwością podłączenia pompy napowietrzającej
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 8989 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 8989 |
Trixie Dekoracja do akwrium - Czaszka krokodyla
długość 14 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-8712 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-8712 |
Sweter model 70003C Mint - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 63 cm | 61 cm | Szer. na p?asko: 60 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Zielony |
Bluzka Model L047 Colorful Umbrellas - Lou-Lou
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 68 cm | 98 cm |
| M | 67 cm | 94 cm |
| S | 66 cm | 89 cm |
| XL | 69 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Biały |
Bluzka z ozdobną klapą po lewej stronie B84 Grey/Kropki - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 67 cm | 96 cm |
| 38 | 67.5 cm | 100 cm |
| 40 | 69 cm | 104 cm |
| 42 | 71 cm | 108 cm |
| 44 | 72 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
TRIXIE Drapak dla kota Zamora kolor beżowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43351 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43351 |
Zestaw Outdoorowy: Lornetka + Scyzoryk + Latarka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620099 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620099 |
Bluzka z tkaniny kostiumowej GR1083 Milk/Mint - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
Marynarka Damska Model 15261 White - YourNewStyle
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 92 cm |
| M | 88 cm |
| S | 84 cm |
| XS | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Biały |
ROYAL CANIN Sterilised Appetite Control 0,4kg
Skład: Suszone białko drobiowe, kukurydza, włókno roślinne, gluten kukurydziany, pszenica, izolat białka roślinnego, hydrolizat białka zwierzęcego, tłuszcze zwierzęce, sole mineralne, pulpa buraczana, olej sojowy, drożdże, olej rybny, łuski i nasiona psyllium, fruktooligosacharydy.Analiza: Białko surowe: 34% - Oleje i tłuszcze surowe: 12% - Popiół surowy: 7,8% - Włókno surowe: 9,1%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Vitapol Kolby dla dużych papug Maxi- migdałowe
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |


_113135.jpg)