Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 46 cm | 42 cm | 37 cm |
| M | 44 cm | 40 cm | 35 cm |
| S | 42 cm | 38 cm | 33 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Beżowy |
SZPILKI SUEDE EL1619G CNBEL1619G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Lauren Design Legowisko Cezar rozmiar 50 cm x 40 cm Szary pikowany - szary
O produkcie
100cm/80cm
70cm/60cm
50cm/40cm
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
WAŻNE Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 02500801 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 02500801 |
Figi Model 1686 White - Lupo Line
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 84-90 cm |
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| 44 | 126-134 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Biały |
TRIXIE Aport drewniany dla psa 1000g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3225 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3225 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Roxie Cubano-Seafoam Glow M-326 Mint/Chocolate - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 91-93 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
- miseczki pokryte delikatną siateczką
- górna i dolna miska obszyta delikatną koronką tworzącą kształt motyla
- między miseczkami kokardka z zawieszką
- mostek koronkowy
- tył z elastycznej siateczki
- ramiączka regulowane, odpinane, ozdobne
- wyjmowane wkładki powiększające
- dwurzędowa haftka z trzystopniową regulacją
- do kompletu polecamy figi lub stringi 1127
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 65H |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 65H |
POMPA HYDRAULICZNA BENFORD SKP2 25S SC06 ,111.22.063.0A ,16989
Numery do celów porównawczych:
SKP2 25S SC06 .... F,
111.22.063.0A
16989 BENFORD
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 16989AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 16989AE |
Spodnie Damskie Model M529 Oliwka - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Body Model Dagmar Black - Eldar
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |
Feringa Menu 200g Kaczka i cielęcina z brokułami i mniszkiem
W składzie karm Feringa nie znajdziesz nawet najmniejszego dodatku zbóż, ponieważ układ trawienny kota nie jest przystosowany do ich trawienia. 2 smaki mokrej karmy Feringa swoją jakością domowego jedzenia zachwycą nawet najbardziej wybredne koty.
Ilość mięsa wynosi 70 %:
Każdy wariant smakowy został wyprodukowany wyłącznie ze świeżego mięsa lub ryby. Koty, które z natury są mięsożercami, potrzebują naturalnego pożywienia, dostosowanego do ich potrzeb - taka właśnie jest karma Feringa Menu 2 smaki. Bez dodatku zbóż - bez glutenu: Bez soi i laktozy:
Jako pożywienie wysokiej jakości Feringa Menu 2 smaki nie zawiera soi i laktozy, dzięki czemu można ją podawać także wrażliwym kotom
Kaczka i cielęcina z brokułami i mniszkiem:
50 % cielęciny (serca, mięso, wątróbka, płuca), 26,9 % bulionu, 20 % kaczki (serca, szyjki), 2 % brokułów, 1 % składników mineralnych, 0,1 % mniszka lekarskiego
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | FERINGA |
| Kod producenta | 473225.2 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | FERINGA |
| Kod producenta | 473225.2 |
Rozmiar 1
Średnica przedniej ściany 15 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Flexi Collection M taśma 5 metrów do 25kg - czarno-różowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
Wojskowy Nóż Taktyczny Moro+Pokrowiec do Pasa+Kompas.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414922 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414922 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Juliana Viridian M-311 Dark Green - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm | |
| L/XL | 94-100 cm | 75-80 cm | 88-90 cm | XL |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm | |
| M/L | 90-96 cm | 75-80 cm | 85-87 cm | L |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm | |
| S/M | 86-92 cm | 70-75 cm | 82-84 cm | M |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 91-93 cm | |
| XL/M | 86-92 cm | 80-85 cm | 91-93 cm | M |
| XL/XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 91-93 cm | XXL |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm | |
| XXL/L | 90-96 cm | 80-85 cm | 94-95 cm | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model L201 Light Grey - Lemoniade
Modna dresowa sukienka.
- dekolt okrągły
- krótki rękaw typu kimono
- przód zdobi ozdobna kieszonka
- luźna góra
- w pasie gumka zapewniające odpowiednie dopasowanie
- po bokach kieszenie
- model rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, bawełnianego materiału
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 106 cm | 116 cm | 86 cm |
| M | 92 cm | 102 cm | 112 cm | 82 cm |
| S | 92 cm | 98 cm | 108 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Szary |
Zawór świecy żarowej Iskra odpowiednik 5011728106, 11728106, 0210142115, 292191400
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 5011728106, 11728106, 0210142115, 2.9219.140.0, 29 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 5011728106, 11728106, 0210142115, 2.9219.140.0, 29 |
Bluzka Model Gabu 10566 Multicolor Black - Click Fashion
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 84 cm |
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| 46 | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
Piżama Komplet Model Rome Black - Kalimo
Całość stanowi idealny komplet, który doskonale układa się na sylwetce, a do tego łączy w sobie styl, urok i wygodę.
Całkowita długość koszulki po szwie bocznym: 38 cm
Całkowita długość szortów po szwie bocznym: 15 cm
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm |
| XXL | 111-115 cm | 105-109 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
Figi Model VF-328 Beige - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| XXXL | 121-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Beżowy |
Tropical Goldfish Color 1000ml.- Podstawowy pokarm wybarwiający z zarodkami pszennymi dla złotych ry
Obecne w pokarmie zarodki pszenne są źródłem cennych, nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz skoncentrowanej dawki witamin i mikroelementów. Regularnie stosowany pokarm GOLDFISH COLOR intensyfikuje barwy ryb za sprawą wysokiego poziomu łatwo przyswajalnej astaksantyny i beta-karotenu. Zalecamy łączenie GOLDFISH COLOR z pokarmami: GOLDFISH COLOUR PELLET, SPIRULINA FLAKES itp
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |


_113131.jpg)