~Polamid 10 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 84-88 cm | 82-84 cm | 58-62 cm |
| 38 | 90-94 cm | 87-89 cm | 63-67 cm |
| 40 | 96-100 cm | 92-94 cm | 68-72 cm |
| 42 | 102-106 cm | 97-99 cm | 73-77 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Różowy |
TRAMPKI CONVERSE CHUCK TAYLOR ALL STAR CORAL CANVAS COLOR 555903 Niebieski - Converse
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Converse |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Converse |
| Kolor | Niebieski |
Torebka LUXURY - ROSEGARDEN BLACK
Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiału, czyszczenie jest bardzo łatwe i wygodne, a przy tym nie niszczy torebki. Wystarczy zastosować normalne płyny odkażające lub specjalne płyny do zastosowań dla zwierząt, likwidujące mocz i nieprzyjemne zapachy. Polecam także używanie jednorazowych podkładów dla zwierząt, które wchłaniają mocz na podobnej zasadzie jak pieluchy, które bez problemu można nałożyć na dolną pokrywę torebki. Kolor: resegarden black / czarna z różami
Wymiary: 28 x 15 x 23 cm / szer x głeb x wys. Waga: ok 0,5 kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DOXTASY |
| Kod producenta | 06LUSIPECAGI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DOXTASY |
| Kod producenta | 06LUSIPECAGI |
QUIZ GEOGRAFICZNY AMERYKA PŁD, /ALEXAND
Spodnie Dresowe Model VT044 Grey - Venaton
Elastan 5 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Szary |
Płaszcz Damski Model M107 Black - Infinite You
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-107 cm | 94-101 cm |
| S/M | 91-98 cm | 86-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czarny |
GF Bluza Czarna na zamek B48/3
Wymiary:
B-28-32 cm
E-34-40 cmJak mierzyć psa? Na drugim obrazku wyszczególniono liniami poszczególne miejsca psa, według których łatwiej dopasować wymiary produktu do rozmiarów pieska. a - obwód szyib - długośc grzbietuc - odległosc miedzy środkiem przedniej i tylniej łapyd - odległosc od łapy do szyie - obwód w kłębief - obwód tylnej łapy w udzie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Spódnica dzianinowa S-011 Turquise - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 57 cm | 84-90 cm | 64-80 cm |
| 38 | 57 cm | 86-95 cm | 68-84 cm |
| 40 | 57 cm | 90-99 cm | 70-92 cm |
| 42 | 58 cm | 96-109 cm | 76-102 cm |
| 44 | 59 cm | 101-116 cm | 78-106 cm |
| 46 | 60 cm | 108-123 cm | 83-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
TRAMPKI Z UŚMIECHNIĘTĄ BUŹKĄ NB105 BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
Zolux Miska metalowa z antypoślizgową podstawą 0,90 L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 475 485 |
| EAN | 3 336024 754856 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 475 485 |
| EAN | 3 336024 754856 |
Słuchawki Sportowe z MP3 itd. (czarne).
- z Wbudowanym Odtwarzaczem MP3 itd. (czarne).
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154417 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154417 |
Żakiet Model MOE304 Navy - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 72 cm | 94 cm |
| M | 72 cm | 90 cm |
| S | 72 cm | 86 cm |
| XL | 72 cm | 98 cm |
| XXL | 72 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
Stringi Model V-6908 Dama de honor White - Axami
Elastan 10 %
~Polamid 79 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Biały |
Bokserki Model Comfort 002/90 Turkus - Cornette
Bokserki męskie Comfort wykonane z wysokogatunkowej miękkiej i przyjemnej w dotyku bawełny. Luźne i wygodne, przeznaczone są dla osób ceniących komfort i wygodę użytkowania.
Cechy produktu:
- delikatna, lekko ściągająca guma
- rozporek na guziczek
- luźne nogawki
- modna krata
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
Spodnie Damskie Model MOE256 Black - Moe
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 107 cm | 110 cm | 68 cm |
| M | 107 cm | 106 cm | 66 cm |
| S | 107 cm | 102 cm | 64 cm |
| XL | 107 cm | 114 cm | 70 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz Soft Model 1805 Black - Lupo Line
~Polamid 85 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 65K | 63-67 cm | 97-99 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 70K | 68-72 cm | 102-104 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 75J | 73-77 cm | 105-107 cm |
| 75K | 73-77 cm | 107-109 cm |
| 80J | 78-82 cm | 110-112 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 90H | 88-92 cm | 116-118 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
Koszula Model K23 biały - Nife
Polyester 40 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|---|
| 36 | 67 cm | 62 cm | 86 cm |
| 38 | 68 cm | 63 cm | 90 cm |
| 40 | 68 cm | 64 cm | 94 cm |
| 42 | 69 cm | 65 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Biały |
F647-011 Canopy - Kabina Czerwona
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F647-011 red |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F647-011 red |
| Rozmiar | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 44 cm | 94 cm |
| 38 | 44 cm | 98 cm |
| 40 | 45 cm | 102 cm |
| 42 | 45 cm | 104 cm |
| 44 | 46 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Crystal Carnaby M-492 Red - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 91-92 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium blue E8/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium blue E8/12 |


_316707.jpg)