| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 82-92 cm |
| 38 | 92-104 cm |
| 40 | 104-114 cm |
| 42 | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
CZÓŁENKA DAMSKIE LAKIEROWANE GRANATOWE LEI-83 BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
Bluzka Koszulowa Model VT054 Oliwka - Venaton
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
Kostium dwuczęściowy Model L3028/8 White/Black - Lorin
Elegancki dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- miękkie miseczki
- góra wykonana jest z wzorzystej dzianiny
- regulowane, odpinane z tyłu ramiączka
- czarne ramiączka
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- klasyczne figi
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości, gładkiej dzianiny
~Polamid 85 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| 75C/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 91-93 cm | M | C |
| 75D/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 93-95 cm | M | D |
| 75E/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 95-97 cm | M | E |
| 75F/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 97-99 cm | M | F |
| 75G/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 99-101 cm | M | G |
| 80C/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 96-98 cm | L | C |
| 80D/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 98-100 cm | L | D |
| 80E/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 100-102 cm | L | E |
| 80F/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 102-104 cm | L | F |
| 80G/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 104-106 cm | L | G |
| 85C/XL | 102-104 cm | 83-87 cm | 101-103 cm | XL | C |
| 85D/XL | 102-104 cm | 83-87 cm | 103-105 cm | XL | D |
| 85E/XL | 102-104 cm | 83-87 cm | 105-107 cm | XL | E |
| 85F/XL | 102-104 cm | 83-87 cm | 107-109 cm | XL | F |
| 85G/XL | 102-104 cm | 83-87 cm | 109-111 cm | XL | G |
| 90C/XXL | 105-108 cm | 88-92 cm | 106-108 cm | XXL | C |
| 90D/XXL | 105-108 cm | 88-92 cm | 108-110 cm | XXL | D |
| 90E/XXL | 105-108 cm | 88-92 cm | 110-112 cm | XXL | E |
| 90F/XXL | 105-108 cm | 88-92 cm | 112-114 cm | XXL | F |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | Biały |
S031-12 Top Blade Grip Set - Głowica Górna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S031-12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S031-12 |
Marynarka Damska Model Talpa 10570 Black - Click Fashion
Polyester 23 %
~Rayon 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
SLIPONY DAMSKIE FIOLETOWE NB166 PURPLE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Fioletowy |
Ręczna Mini-Maszyna do Szycia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077733388 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077733388 |
ZOOLEK Aquatest NO3- służy do oznaczania zawartości azotanów
Skład zestawu:
- 2 buteleczki z roztworami odczynników
- pojemniczek z proszkiem reduktora
- skala barwna
- szpatułka
- probówka
- strzykawka
- instrukcja
Azotany stanowią pożywkę dla glonów i z tego powodu ich stężenie powyżej 40 mg/l w akwariach i ozdobnych sadzawkach jest niepożądane.
W stężeniu powyżej 80 mg/l stają się szkodliwe dla ryb, w wysokim stopniu szkodliwe w stężeniu powyżęj 120 mg/l.
Przekroczenie dopuszczalnych zawartości azotanów świadczy o nadmiarze odpadowych substancji białkowych.
Jakkolwiek obecność azotanów w wodzie akwarium jest znacznie mniej niebezpieczna niż amoniaku i azotynów,
należy kontrolować i w porę ograniczać ich ilość.
Przy stężeniach przekraczających 40 mg/l należy dokonać częściowej lub prawie całkowitej wymiany wody w zależności od poziomu przekroczenia dopuszczalnego stężenia. Nadmiar azotanów świadczy o potrzebie oczyszczenia akwarium, podłoża i filtrów, niekiedy wskazuje również na konieczność ograniczenia ilości ryb.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoolek |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoolek |
Profesjonalna Luneta Celownicza Walther 4-12x50CI + Montaż + Podświetlenie...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 400084437098 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 400084437098 |
BRIT Premium Junior XL (Extra large) 15kg
Kurczak (42%), ryż, kukurydza, pszenica, tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolami), olej z łososia, drożdże browarniane, naturalny aromat, suszone jabłka, minerały, wyciągi z ziół i owoców (300 mg/kg), chlorowodorek glukozaminy (260 mg/kg), siarczan chondroityny (160 mg/kg), mannooligosacharydy (150 mg/kg), fruktooligosacharydy (100 mg/kg), wyciąg z juki Schidigera (80 mg/kg), miedź organiczna, cynk organiczny, selen organiczny. Analiza:
| Białko | 30 % |
| Tłuszcz | 16 % |
| Wilgotność | 10 % |
| Popiół surowy | 6,6 % |
| Włókno surowe | 2,6 % |
| Wapń | 1,6 % |
| Fosfor | 1,1 % |
| Witamina A | 20000 j.m. |
| Witamina D3 | 1900 j.m. |
| Witamina E | 600 mg |
| Wiek (miesiące) |
Waga | 45 | 50 | 60 | 70 | 80 | 90 |
| 2 - 4 | Dawka (g) | BRIT PUPPIES | |||||
| 4 - 6 | 336 | 357 | 442 | 482 | 533 | 582 | |
| 6 - 12 | 360 | 389 | 443 | 503 | 556 | 607 | |
| 12 - 18 | 354 | 386 | 438 | 501 | 556 | 607 | |
| 18 - 24 | 337 | 367 | 434 | 494 | 544 | 592 | |
| 24 - 30 | 335 | 365 | 425 | 480 | 535 | 580 | |
| 30+ | BRIT ADULT EXTRA LARGE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Bluzka Model M001 Violet - Figl
Elastan 3 %
~Nylon 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Fioletowy |
Bluzka Model 230158 Navy/Multicolor - Enny
Elegancka bluzka w świetnym zestawieniu kolorystycznym.
- luźny fason
- dekolt okrągły
- w tyle łezka i wiązanie
- rękaw o długości 3/4
- wydłużony tył
- po bokach rozporki
- bluzka wykonana jest z wysokiej jakości, nierozciągliwego, delikatnego materiału
- wzór w fantazyjne kwiaty
- produkt polski
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 67 cm | 96 cm |
| 38 | 68 cm | 100 cm |
| 40 | 69 cm | 104 cm |
| 42 | 70 cm | 108 cm |
| 44 | 71 cm | 112 cm |
| 46 | 72 cm | 118 cm |
| 48 | 73.5 cm | 124 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Granatowy |
Zolux Wkłady higieniczne do majtek dla suczek 20 szt. rozmiar 2/3
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 477203 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 477203 |
Lampa Kempingowa 36-LED + AKU.
Wbudowanym AKU.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620210 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620210 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Margaret Nero-Estate-Fresia M-377 Black/Seledyn/Malina
Najnowsza kolekcja Lato 2016 w przepięknej kolorystyce
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tessuti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Biustonosz usztywniany, typu bardotka, z efektem push up
Doskonały na mniejsze i średnie biusty
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Ramiączka całkowicie odpinane
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Koszula Damska Model L042 blue umbrellas Niebieskie parasolki - Lou-Lou
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 66 cm | 106 cm |
| M | 65 cm | 102 cm |
| S | 64 cm | 98 cm |
| XL | 67 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Biały |
AQUA EL Zestaw usczelek MINIKANI 80 i 120
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 105891 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 105891 |
Bluzka Model BLU 122 Black - Lanti
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 90 cm |
| 38 | 62 cm | 94 cm |
| 40 | 63 cm | 98 cm |
| 42 | 64 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
Żakiet Model M158 Beige - Figl
Polyester 96 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Sweter Poncho model 30012 Neon Coral - PeeKaBoo
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czerwony |


_117239.jpg)