Damskie podkolanówki 15 Den z szeroką, nieuciskającą gumką i niewidocznym wzmocnieniem części palcowej.
W opakowaniu znajdują się 2 pary.
Skład: 85% poliamid, 15% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Brązowy |
Stringi Model 146/69/S Black - Ava
Klasyczne stringi.
- wykonane z gładkiej mikrofibry
- nogawki wykończone delikatną gumokoronką
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Czarny |
STURDI KLATKA WYSTAWOWA - HABITAT PET SHELTER - ORANGE
wymiary: 127 L x 68,6 W x 73,7 H
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
Filtr oleju hydraulicznego John Deere RE210857, P165659
| Gwint | 1 3/4" - 12 UN |
| Ø zewnętrzna (mm) | 121 |
| Wysokość (mm) | 295,4 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RE210857, P165659 |
| Zastosowanie | Filtr+hydrauliki |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RE210857, P165659 |
| Zastosowanie | Filtr hydrauliki |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
Koszulka Bondy chemise black - Obsessive
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 95-105 cm | miseczka B-C cm | 75-79 cm |
| S/M | 75-90 cm | miseczka A-B cm | 65-74 cm |
| XXL | 105-115 cm | miseczka D-E cm | 80-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
CZÓŁENKA NA SZPILCE ZAMSZOWE SZARE 5101 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 88 cm |
| 38 | 62 cm | 92 cm |
| 40 | 62 cm | 96 cm |
| 42 | 62 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
Duży Oryginalny Szwajcarski Scyzoryk Ratowniczy Victorinox RescueTool (15-funkcyjny) + Pokrowiec.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160003539 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160003539 |
RÓŻOWE MUKLUKI 6621-PA-P CNB6621-PA-P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Figi Model BBL 044 Black - Babell
Kobiece figi o klasycznym kroju.
- koronkowe wstawki
- z przodu delikatna kokardka
- figi wykonane z najwyższej jakości bawełny
Elastan 8 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Sukienka Model SUK 126 Jeans - Lanti
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 104 cm | 108 cm | 84 cm | 74 cm |
| 38 | 105 cm | 112 cm | 88 cm | 78 cm |
| 40 | 106 cm | 116 cm | 92 cm | 82 cm |
| 42 | 107 cm | 120 cm | 96 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
ZOLUX Płaszczyk nieprzemakalny ze stójką 25 cm kolor grafitowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 411410GRI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 411410GRI |
Bluzka Model Melanie Black - Babell
Skład: 94% wiskoza, 6% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
J.francuski. Repetytorium leksykalno-tematyczne (poziom B1-C1) (Książka + CD Audio)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Miętowy |
| rozmiar | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Miętowy |
| rozmiar | L |
Vitapol Kolby cytrynowe dla gryzoni i królika 2szt.
Skład: produkty piekarnicze 70%, ziarno zbóż 20%, warzywa 10%, naturalny aromat.
Analiza: białko ogólne 11,7%, tłuszcz surowy 4%, włókno surowe 7,3%, popiół surowy 5,4%. Zawiera naturalne witaminy.
Można stosować codziennie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1170 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1170 |
GF Peleryna przeciwdeszczowa czarna H06/4
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
ZOLUX Materac Feria kolor niebieski 105cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 409 205FEB |
| EAN | 3 336020 092051 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 409 205FEB |
| EAN | 3 336020 092051 |
Język rosyjski Wot Grammatika! Repetytorium gramatyczne z języka rosyjskiego z ćwiczeniami
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Helena Ossowska, Dorota Chuchmacz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Helena Ossowska, Dorota Chuchmacz |
Sukienka Model 118-5 Black - Numoco
Skład: 30% wiskoza, 70% poliester
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 80 cm | 72 cm |
| M | 92 cm | 76 cm | 68 cm |
| S | 86 cm | 72 cm | 64 cm |
| XL | 102 cm | 84 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |


_145882.jpg)