~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Szary |
Stringi Model 169 Beige - Gabidar
Kuszące stringi damskie.
- ozdobione subtelną koronką
- z przodu satynowa kokardka
- z tyłu rozcięcie
- model doskonale przylegający do ciała, dając poczucie komfortu i wygody
- wykonany z najwyższej jakości bawełny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Stylowa sukienka z kołnierzem MM1042 Sky Blue - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
Szlafrok Damski Model Maya Beige - Babella
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Beżowy |
GF Peleryna przeciwdeszczowa czarna H06/0
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Każdy hodowca potrzebuje wygody i komfortu dla swojego pupila oraz dla siebie podczas wystaw i pokazów zwierząt. Ten komfort oferują klatki STURDI. Dodatkowo klatka oferuje zwiększone bezpieczeństwo związane z kontaktem z wieloma zwierzętami w jednym pomieszczeniu i roznoszonymi w ten sposób bakteriami i wirusami. Także licznie odwiedzający stanowią w pewien sposób zagrożenie, odwiedzając wszystkie klatki i dotykając zwierzęta, przenosząc zarazki z jednego zwierzęcia na drugie. Dodatkowo klatka idealnie sprawuje się jako kojec dla matki z małymi kociakami. Klatka jest bardzo lekka i łatwa w rozkładaniu. Nie wymaga żadnego montażu i demontażu. Wystarczy wyjąć ją z pokrowca, aby mieć gotową klatkę dla pupila. Aby ją złożyć, wystarczy obie strony klatki skręcić do wewnątrz i złożyć do płaskiej postaci, która idealnie mieści się w pokrowcu. Funkcjonalność, lekkość i wygoda dla hodowcy, to nadrzędny cel przyświecający producentowi. Klatka zaprojektowana z myślą zarówno o zwierzętach jak i hodowcach. Producent nie zostosował kompromisu, pomiędzy jakością i ceną. Wszystko jest wykonane w bardzo przemyślany i perfekcyjny sposób. Wewnętrzne drzwi wykonane z odpornej siatki, a zewnętrzne okna z odpornego na zarysowania i zagniecenia vinylu. Zewnętrzne okna można dodatkowo zasłonić klapką, aby zapewnić potrzebną zwierzęciu prywatność. Klatka posiada możliwość użytkowania jak jedno lub dwu-komorowa. Obie części klatki mają niezależne wejścia. Aby je połączyć w jedną, dużą całość, wystarczy odpiąć wewnętrzną ściankę rodzielającą za pomocą wygodnych suwaków. Do klatki można montować dodatkowe akcesoria w postaci hamaków na specjalnie przygotowanych wewnątrz zaczepach. Na bocznej ściance znajduje się przydatna kieszonka. W zestawie znajduje się elegancki pokrowiec, ułatwiający przenoszenie. Konstrukcja opiera się o kompozytowy stelaż. Zastosowany materiał jest niezwykle wytrzymały i łatwy w utrzymaniu czystości.
Czyszczenie jest niezwykle proste. Możliwe jest pranie w temperaturze 30°C. Drobne zabrudzenia można usunąć wodą z mydłem. kolor:
Skylights - motyw zorzy na czarnym tle
wymiary:
127 L x 69 W x 74 H
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
Tunika Model VT009 Melange Grey - Venaton
~Viscosa 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Szary |
Flexi Vario linka 5 metrów rozmiar S - Niebieska
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
AQUA EL Zestaw akwariowy z zegarkiem AQUAME (niebieskie)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 222912 |
| EAN | 5,90555E+12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 222912 |
| EAN | 5,90555E 12 |
SLIPONY KOMIKSOWE 6120 RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka Model Olga White - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Eliza M-122 black - Marko
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Legowisko wykonane z bardzo miękkich materiałów w części do leżenia oraz odpornego na zabrudzenia i uszkodzenia materiału na spodzie.
Zastosowane do produkcji materiały to:
- mikrofibra/baranek - bardzo miękkie i delikatne w dotyku, antyalergiczne, stosowane do produkcji przytulanek dla dzieci. Wypełnienie niezwykle miękkich i elastycznych poduszek:
kulka silikonowa - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość pikowanym poduszkom. Nie zbija się podczas prania.
Całość bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C.
Wymiary przybliżone: 35 x 35 cm, wysokość ok 18 cm. Waga ok 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BY-be |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BY-be |
Figi Model Modelia II Black - Wolbar
~Polamid 58 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 104-114 cm | 74-84 cm |
| M | 92-104 cm | 64-74 cm |
| S | 82-92 cm | 56-64 cm |
| XL | 114-126 cm | 84-94 cm |
| XS | 74-82 cm | 48-56 cm |
| XXL | 126-138 cm | 94-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
Gorsety, body, pasy Pas Caryca Pink - Róża
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Różowy |
Urzekający i kuszący biustonosz z najnowszej propozycji Ava jesień- zima. Konstrukcja dla Pań o większym biuście- miseczki miękkie. Subtelność haftu na tiulu, delikatne zdobienia oraz urocza kokardka u zbiegu miseczek dodaje kobiecości. Miseczki od środka wyścielone komfortową bawełną.
Do kompletu figi oraz stringi
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Lawendowy |
| rozmiar | 70F,65I |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Lawendowy |
| rozmiar | 70F,65I |
Tropical Supervit Granulat 10g.- Podstawowy pokarm granulowany z beta-glukanem
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Sukienka Model 35-10 Neon Light Pink - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 88 cm | 80 cm |
| M | 84 cm | 78 cm |
| S | 82 cm | 76 cm |
| XL | 96 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Różowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Bolivia 32820-32X 32821-32X Coral - Esotiq
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 94-97 cm | 80-85 cm | 88-90 cm |
| M | 90-93 cm | 70-75 cm | 85-87 cm |
| S | 86-89 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 98-101 cm | 80-85 cm | 91-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Esotiq |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Esotiq |
| Kolor | Różowy |
Wał Głowny Zewnętrzny F649-024 F49-024
Numer katalogowy: F649-024
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F649-024 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F649-024 |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium jednoczęściowy Model Zuza I Black - GWINNER
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 86 cm | 64 cm |
| 38 | 92 cm | 92 cm | 68 cm |
| 40 | 96 cm | 96 cm | 72 cm |
| 42 | 102 cm | 100 cm | 76 cm |
| 44 | 108 cm | 104 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |


_215601.jpg)