| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
BOTKI NA KOTURNIE Z PUSZKIEM NC99 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,2 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
SLIP ONY Z NASZYWKAMI K1720603RO Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model MOE250 Chaber - Moe
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 102 cm | 98 cm |
| M | 93 cm | 98 cm | 94 cm |
| S | 92 cm | 94 cm | 92 cm |
| XL | 94 cm | 106 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
VITAPOL Wapieńko naturalne dla królików i gryzoni XL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1066 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1066 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Mercedes Hollywood-Vigneto M-385 Pink/Bakłażan - Marko
Klasyczne figi świetnie leżą i są bardzo wygodne. U góry \"paseczek\".
Jeden z najlepszych kostiumów kąpielowych tego sezonu
Szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
O konstrukcji bardotki, z fiszbinami
Efekt niemal \"2xPush up\"
Wypełnienie push up dostępne w rozmiarach S-XL
Doskonały na małe i średnie biusty
Śliczna broszka (odpinana)
Wspaniała kolorystyka
Wygodne, klasyczne figi
Włoska, wysokogatunkowa dzianina Carvico Tesutti
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Figi Model K358 Blanca Ecru - Gorsenia Lingerie
Klasyczne figi wykonane z gładkiej dzianiny. Na przodzie ozdobione dwoma wstawkami z koronki elastycznej, a po środku malutką kokardką. Nogawki wykończone ozdobną gumokoronką.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| XXXL | 110-114 cm |
| XXXXL | 114-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model 17809 Gold - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 90 cm | 90 cm | 86 cm | 72 cm |
| M | 88 cm | 84 cm | 82 cm | 68 cm |
| S | 86 cm | 80 cm | 78 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Żółty |
Rajstopy Wzorzyste Model Valery Code 260 Nero - Gabriella
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2-S | 84-88 cm |
| 3-M | 88-96 cm |
| 4-L | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Lisa M-159(114) - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| L | 90-100 cm | 70-75 cm | D/C |
| M | 86-94 cm | 70-75 cm | C/B |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | B/A |
| XL/M | 86-92 cm | 75-80 cm | D/C |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Spodenki: 70% Poliamid, 20% Elastan, 10% Bawełna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1661 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1661 |
CZÓŁENKA NA OWALNYM SŁUPKU LE027P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23,8 cm |
| 36 | 24,5 cm |
| 37 | 25 cm |
| 38 | 26 cm |
| 39 | 26,5 cm |
| 40 | 27,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Miecz Claymore Dwuręczny- Dekoracyjny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415661 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415661 |
Lupa o Powiększeniu 3x/45x + Oświetlenie 3x LED.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590773415315 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590773415315 |
Żakiet Model ZA109 Grey - Lanti
Polyester 85 %
~Viscosa 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita |
|---|---|
| uniwersalny | 73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
Versele Laga Rat & Mouse Complete - ekstrudat dla szczurów i myszy 2kg
Wysoko zaawansowana technologicznie ekstrudowana karma "wszystko w jednym". Zawiera składniki odżywcze oraz nutraceutyki czyli naturalne substancje wzbogacające. Zapobiega selektywnemu pobieraniu karmy i niedoborom pokarmowym. Charakteryzuje się bardzo wysoką smakowitością. Jest rekomendowana przez weterynarzy.
- Dodatek białka zwierzęcego, jak w naturalnej diecie.
- Wysoka zawartość ziaren, a co za tym idzie - wysoka zawartość skrobi oraz niski poziom włókna zapewniają optymalny poziom energii.
- Właściwa tekstura karmy zapobiega tworzeniu się kamienia nazębnego i dba o zęby zwierzaka.
- Extra dodatek kurczaka, żurawiny i groszku dla wysokiej smakowitości i odporności.
- Dodatek jukki poprzez pochłanianie amoniaku redukuje znacząco brzydkie zapachy odchodów.
- Dodatek prebiotyków wspiera właściwą florę jelitową i zapobiega problemom trawiennym.
Skład: zboża 40%, produkty pochodzenia roślinnego, warzywa (15% groszku), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (4% kurczaka), owoce (4% żurawina), oleje i tłuszcze (1% olej z łososia), nasiona (2% siemię lniane), minerały, drożdże, jaja i produkty pochodne z jaj, fruktooligosacharydy, nagietek, pestki winogron, jukka, rozmaryn, zielona herbata.
Analiza chemiczna: białko surowe 15%, tłuszcz surowy 6%, włókno surowe 4%,
popiół surowy 5%, wapń 0,6%, fosfor 0,4%.
Dawkowanie: codziennie należy podawać ok. 15 - 20 g karmy, w zależności od rozmiaru i rasy zwierzęcia. Pokarm i wodę należy wymieniać każdego dnia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461315 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461315 |
Sandał SANDAŁKI DAMSKIE Z ĆWIEKAMI SREBRNE H56 SILVER - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,2 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,2 cm |
| 40 | 25,7 cm |
| 41 | 26,2 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sukienka Damska A130 Bordo - awama
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Czerwony |
Podana cena jest ceną za komplet
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| rozmiar | L,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| rozmiar | L,M,S |
JEANSOWE ESPADRYLE H161N Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
Zegarek na Rękę Nagrywający Obraz HD!+Dźwięk (16GB).
Szpiegowski Zegarek na Rękę (z metalową bransoletą) Nagrywający
Cyfrowo Obraz HD + Dźwięk (16GB)!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414985 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414985 |


_192192.jpg)