Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 8588 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Żółty |
Szorty Damskie Model Sd11 Navy - Nife
Elastan 5 %
Polyester 22 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 90 cm | 78 cm |
| 38 | 96 cm | 80 cm |
| 40 | 102 cm | 86 cm |
| 42 | 106 cm | 90 cm |
| 44 | 110 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Indeks | Nazwa PL | Temperetura barwowa [k] | Wataż [W] | Wymiary produktu [mm] |
|---|---|---|---|---|
| 113077 | LEDDY TUBE 3 W | 6500 | 3 | 284x62x32 |
| 113053 | LEDDY TUBE 6 W | 6500 | 6 | 284x62x32 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 113077 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 113077 |
Botki Model KBT190 Black - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.3 cm |
| 37 | 23.8 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25.7 cm |
| 41 | 26.3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model Torro Beige - Dursi
~Viscosa 96 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Beżowy |
Komplet Model L-107 Black - Excellent Beauty
- seksowny komplet na namiętne chwile we dwoje!
- wykonany z kuszącej koronki oraz subtelnej siateczki
- zmysłowy półgorset
- miseczki miękkie
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- na ramiączkach połyskująca ozdoba
- z tyłu zapięcie na haftki
- zalotne kokardki
- fiszbiny pionowe
- kuszące stringi z troczkami
- troczki regulowane, nieodpinane
- produkt wyprodukowany w Polsce
~Polamid 85 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L/XL | 98-108 cm | 80-85 cm | 94-102 cm |
| S/M | 88-98 cm | 70-75 cm | 84-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Excellent Beauty |
| Kolor | Czarny |
Komplet Model 817-BAB-1 Black - Obsessive
Tak, to ona! Seksowna haleczka, o której od dawna marzyłaś. Jest tutaj i czeka, aż ją wypróbujesz. Co Cię czeka, gdy ją założysz. Najpierw zakochasz się w rozkosznie delikatnym materiale i wyjątkowych zdobieniach, a potem? poczujesz się niezwykle kobieco! Gotowa
Odkryj nieco więcej szczegółów:
- prześwitująca babydoll z motywem drobnych kropeczek
- wyjątkowo kobiece, koronkowe wstawki
- regulowane ramiączka
- miseczki usztywnione fiszbinami, podkreślony biust
- pionowe przeszycie na piersiach, zaakcentowane krągłości
- z tyłu zapięcie na haftki ozdobione satynową tasiemką
- kuszące wycięcie na plecach!
- rozkloszowany krój, swobodnie osłonięte ciało
- w komplecie stringi
- delikatny, rozciągliwy materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-100 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
VITAPOL Pokarm pełnowartościowy dla zeberek 500g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
Bluzka Model Megan Coral - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Koszula Damska Model K105 Grey - Lanti
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 84 cm |
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
Koszula Damska Model K46 Pink/Kratka - Nife
Polyester 40 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 64 cm | 88 cm |
| 36 | 65 cm | 92 cm |
| 38 | 66 cm | 96 cm |
| 40 | 68 cm | 100 cm |
| 42 | 68 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Różowy |
Zasilacz Ładowarka 9.6V 250mA Kc0028
| Uniwersalna ładowarka zasilacz. |
Specyfikacja:
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0028 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0028 |
ANIMONDA Vom Feinsten Select Filet Cat smak: kurczak i małże 85g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Merrily koszulka i stringi Red - Obsessive
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 100-110 cm | 90-100 cm | 75-90 cm |
| S/M | 90-100 cm | 80-90 cm | 60-75 cm |
| XXL | 110-120 cm | 100-115 cm | 90-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,S |
ZAMSZOWE CZÓŁENKA LE027BE - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Sukienka kopertowa wiązana w talii 235 Red - Bien Fashion
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| M | 105 cm | 118 cm | 96 cm | 80 cm |
| S | 105 cm | 114 cm | 92 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model Seul M07C Royal Blue - Cocoviu
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 84 cm | 80 cm |
| M | 92 cm | 80 cm | 76 cm |
| S | 88 cm | 76 cm | 72 cm |
| XS | 84 cm | 72 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Niebieski |
BOTKI NISKIE Z FRĘDZLAMI VQ-356C CNBVQ-356C - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
CZÓŁENKA SZNUROWANE OPEN TOE JZ-11P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24,2 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,7 cm |
| 40 | 26,2 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Koszulka Model Scarlet/Ko Red - Gorteks
Skład: 70% poliamid, 25% poliester, 5% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-102 cm |
| M | 95-98 cm |
| S | 91-94 cm |
| XL | 103-106 cm |
| XXL | 107-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czerwony |


_310076.jpg)