| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Naklejka „OBIEKT MONITOROWANY”.
z Logo 2-ch Kamer.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620144 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620144 |
CZÓŁENKA NA NISKIM OBCASIE SZARE 123-2 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Duży Licencjonowany Zdalnie Sterowany SUV Maserati Levante (1:14) + Bezprzewodowy Pilot.
Maserati LEVANTEInformacje dodatkowempn5900307628198
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900307628198 |
TRIXIE Zestaw do czyszczenia zębów
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2561 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2561 |
Bluza model 1483 Cream - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 85 cm | szer. na plasko:58 cm |
| M | 84 cm | szer. na plasko:56 cm |
| S | 84 cm | szer. na plasko:54 cm |
| XL | 85 cm | szer. na plasko:60 cm |
| XXL | 86 cm | szer. na plasko:62 cm |
| XXXL | 86 cm | szer. na plasko:64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
Hiszpański. Repetytorium leksykalno-tematyczne + CD
Sukienka Model L245 Red - Lemoniade
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 86 cm | 98 cm |
| M | 86 cm | 94 cm |
| S | 86 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
BOTKI SZNUROWANE 55-518 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,7 cm |
| 37 | 24,4 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,6 cm |
| 40 | 26,2 cm |
| 41 | 26,6 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
ZOLUX Akcesoria RodyLounge kol.turkusowy, zestaw uchwytów
Kolor: turkusowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 205954 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 205954 |
Feringa Menu 200g Łosoś i indyk z cukinią i rzeżuchą
W składzie karm Feringa nie znajdziesz nawet najmniejszego dodatku zbóż, ponieważ układ trawienny kota nie jest przystosowany do ich trawienia. 2 smaki mokrej karmy Feringa swoją jakością domowego jedzenia zachwycą nawet najbardziej wybredne koty.
Ilość mięsa wynosi 70 %:
Każdy wariant smakowy został wyprodukowany wyłącznie ze świeżego mięsa lub ryby. Koty, które z natury są mięsożercami, potrzebują naturalnego pożywienia, dostosowanego do ich potrzeb - taka właśnie jest karma Feringa Menu 2 smaki. Bez dodatku zbóż - bez glutenu: Bez soi i laktozy:
Jako pożywienie wysokiej jakości Feringa Menu 2 smaki nie zawiera soi i laktozy, dzięki czemu można ją podawać także wrażliwym kotom
Łosoś i indyk z cukinią i rukwią wodną:
50 % indyka (serc, mięsa), 26,9 % bulionu, 20 % łososia, 2 % cukinii, 1 % składników mineralnych, 0,1 % rukwi wodnej
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | FERINGA |
| Kod producenta | 473225.0 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | FERINGA |
| Kod producenta | 473225.0 |
- ciekawa bluzka damska dostępna w czterech kolorach
- długi rękaw
- wykonana z materiału pianki neoprenu
- dekolt wykończony półgolfem
- wkładana przez głowę
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium kąpielowy Model Wilma Green M-497 Yellow/Green - Marko
Cechy kostiumu:
- Elegancki, jednoczęściowy kostium kąpielowy w kwiaty
- dostępny w rozmiarach do 4XL
- miseczki profilowane, z bocznymi fiszbinami
- mniejszy rozmiar (XL) posiadają dołączone do kostiumu (i wyjmowane z modelu) wypełnienie push up, które dodatkowo wpływa na poprawę proporcji ciała
- konstrukcja na średnie biusty
- przód kostiumu na podszewce, tkanina elastyczna
- ramiączka o regulowanej długości, nieodpinane
- obwód wygodnie zapinany na plecach
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| XL | 96-100 cm | 77-81 cm | 93-96 cm |
| XXL | 100-104 cm | 79-83 cm | 97-100 cm |
| XXXL | 104-108 cm | 81-85 cm | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Wielokolorowy |
GF Skafander niebieski SOFTSHELL S71/9
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
~Viscosa 45 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Czarny |
KORONKOWE TOMSY BIAŁE AL2659 WHITE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23,5 cm |
| 39 | 24 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Biały |
Trampki Model KB8901 Black - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.3 cm |
| 37 | 23.8 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25.8 cm |
| 41 | 26.3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
Zdalnie Sterowane Metalowe BMW 650i (1:24) + Pilot.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59071273785424 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59071273785424 |
Figi Model Ginger Grafit/Miedź - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| 48 | 115-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model 37-2 Navy - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 94-100 cm | 94-104 cm | 78-84 cm |
| M | 90-104 cm | 90-100 cm | 74-80 cm |
| S | 88-98 cm | 88-96 cm | 70-76 cm |
| XL | 98-112 cm | 98-108 cm | 82-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |


_192174.jpg)