~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Zaślepka Na Osłony Biała X8c-07 Ornament White
Cena dotyczy 4 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x8c-07 white |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x8c-07 white |
CHABA Pas bezpieczeństwa do samochodu dla psa M
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 1026 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 1026 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Becky Kaki M-482 Khaki - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-88 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-86 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 83-84 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 89-90 cm |
| XXL | 104 cm | 80-85 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
Tropical GH/KH Test- Test do pomiaru twardości wody
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Petmex Mięso wołowe - przełyk 200g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194533 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194533 |
Bluza sportowa z miękkiej podwójnej dzianiny GR1321 Black - GrandUA
Polyester 50 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
Applaws Kitten- karma dla kociąt 7,5kg
Analiza odżywcza:Białko 48%, Oleje i Tłuszcze 41%, Popiół 9,9%, Błonnik 3%, Wapń 2%, Fosfor 1,75%, Witamina A 12000 j/kg, Witamina D3 1200 j/kg, Witamina E (alfa-tokoferol) 600 j/kg, Miedź (siarczan miedzi) 12 mg/kg. Zawiera ekstrakty naturalnego pochodzenia bogate w Witaminę E. Karma zawiera poniżej 15% węglowodanów. Nie zawiera sztucznych barwników, przypraw ani konserwantów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
Spodnie Damskie Model Conny Oliwka - Dursi
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 101 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Zielony |
Koszula Damska Model S106 Navy - Style
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 88 cm | 134 cm | 112 cm |
| M | 87.5 cm | 130 cm | 108 cm |
| S | 87 cm | 126 cm | 104 cm |
| XL | 88.5 cm | 138 cm | 116 cm |
| XXL | 89 cm | 142 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
CHABA Smycz taśmowa 12mm / 130cm kolor: khaki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kapielowy Model 208 Jenny Pink/Blue - Verano
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 82-84 cm | 79-83 cm | 60-62 cm |
| 38 | 86-88 cm | 84-86 cm | 64-66 cm |
| 40 | 90-92 cm | 88-90 cm | 68-70 cm |
| 42 | 94-96 cm | 92-94 cm | 72-74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Verano |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Verano |
| Kolor | Niebieski |
TENISÓWKI 086B_BL Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
RÓŻOWE TRAMPKI RAL-9P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model K104 Mint - Katrus
Polyester 96 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Zielony |
B Długość pleców 34,5cm
E obwód klatki 51cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Bluzka Model Julita Navy/Pink - Babell
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Granatowy |
Piłkarska myszka PIŁKA NOŻNA - efekty świetlne
Zanim jeszcze włączysz komputer, myszka w kształcie piłki nożnej obudzi w tobie futbolową pasję. Z jeszcze większą przyjemnością śledzić będziesz zarówno wywiady z udziałem swoich idoli i faworytów, jak też newsy dotyczące drużyn przeciwnych. Oryginalny wygląd oraz efekty świetlne piłkarskiej myszki uatrakcyjnią Ci pracę i dobrą zabawę! Gadżet w pigułce: - myszka w kształcie piłki nożnej
- zasilanie: port USB
- długość kabla USB: 141 cm
- myszka świeci się, gdy jest podłączona do portu zasilającego
- idealny prezent dla fanów piłki nożnej
- wymiary opakowania: 13x10x4 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | piłka.myszka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | piłka.myszka |
ZOLUX Obroża SPRING 30cm/10mm kol.różowy
Wymiary: 12x10x345
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510055rs |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510055rs |
(z Lancą) Przygotowanym do Walki. ...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415627 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415627 |
Legowisko obustronnie wykonane z bardzo miękkich materiałów. Może być używane po obu stronach, zachowując te same kształty. Można używać je zarówno jako wygodna i miękka poduszka, jak i osłonięte legowisko z oparciem. Zastosowany ściągacz, pozwala na dowolną zmianę wielkości posłania, aż do jego zamknięcia. Zastosowane do produkcji materiały to:
mikrofibra - bardzo miękka i delikatna w dotyku, antyalergiczna.
Wypełnienie niezwykle miękkich i elastycznych poduszek:
kulka silikonowa - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość pikowanym poduszkom. Można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Można suszyć w suszarce. Wymiary przybliżone:
średnica rozłożonej poduszki ok 55 cm,
grubość ok 7cm
Waga ok 1kg
Zdjęcia mają charakter poglądowy. Kolory na ekranie mogę wyglądać nieco inaczej niż w rzeczywistości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BPM-0121 |
| EAN | 05901122201298 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BPM-0121 |
| EAN | 05901122201298 |


_310062.jpg)