Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65C | 68-72 cm | 81-83 cm |
| 65D | 68-72 cm | 83-85 cm |
| 65E | 68-72 cm | 85-87 cm |
| 65F | 68-72 cm | 87-89 cm |
| 70A | 73-79 cm | 82-84 cm |
| 70B | 73-79 cm | 84-86 cm |
| 70C | 73-79 cm | 86-88 cm |
| 70D | 73-79 cm | 88-90 cm |
| 70E | 73-79 cm | 90-92 cm |
| 70F | 73-79 cm | 92-94 cm |
| 75A | 78-82 cm | 87-89 cm |
| 75B | 78-82 cm | 89-91 cm |
| 75C | 78-82 cm | 91-93 cm |
| 75D | 78-82 cm | 93-95 cm |
| 75E | 78-82 cm | 95-97 cm |
| 75F | 78-82 cm | 97-99 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 83-87 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Biały |
TRIXIE Kaganiec z poliestru z siatką rozmiar L (obw. kufy 22-32 cm)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19264 |
| EAN | 4011905192642 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19264 |
| EAN | 4011905192642 |
Kwasomierz do Gleby/Tester pH Gleby.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416007 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416007 |
Stringi Model Rupali Black - Livia Corsetti Fashion
Skład: 90% poliamid, 10% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 94-103 cm |
| S/M | 84-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
PROZOO Patyczki Bow Wow czerwone 12,5 cm 100szt.
Smaczne, zdrowe i czyszczące zęby.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
| Kod producenta | F666 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
| Kod producenta | F666 |
Portal 2 Wheatley in Space T-Shirt
CHABA Smycz taśmowa 20mm / 130cm kolor: czarny w żółte łapki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Body Model Sexy Amanta Teddy Black - Obsessive
Kuszące body w pikantnym wydaniu!
- prześwitująca siateczka połączona z koronką ozdobioną błyszczącą, turkusową nitką
- regulowane ramiączka
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Płozy Sanki Podwozie Syma X5 X5C X5-04
Numer katalogowy: X5C-04
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | X5C-04 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | X5C-04 |
Kurtka Damska Model Cabba 06 Navy Blue - Cabba
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cabba |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cabba |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka orchid S09A Niebieski - Cocoviu
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 98/87 cm | 98 cm | 88 cm | 76 cm |
| M | 97/86 cm | 94 cm | 84 cm | 72 cm |
| S | 96/85 cm | 90 cm | 80 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Niebieski |
TRIXIE Ring niezatapialny z kauczuku 15 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3330 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3330 |
Sukienka Model 114-6 Chaber - Numoco
Skład: 70% poliester, 30% wiskoza
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 94 cm | 74 cm |
| M | 90 cm | 70 cm |
| S | 86 cm | 66 cm |
| XL | 98 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
Olej Konserwujący Brunox -200ml.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5905179770202 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5905179770202 |
Sukienka Dopasowana sukienka z dekoltem V S87 Navy - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 99 cm | 89 cm | 73.5 cm |
| 38 | 103 cm | 93 cm | 77.5 cm |
| 40 | 107 cm | 97 cm | 81.5 cm |
| 42 | 111 cm | 101 cm | 85.5 cm |
| 44 | 115 cm | 105 cm | 89.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
Szlafrok Model SSW.9266 - Dn-nightwear
- model z kapturem
- rękaw długi
- z przodu zapięcie na zamek
- po bokach kieszenie
- ozdobne wiązania
- prosty krój
- wygodny fason
- szlafrok wykonany jest z wysokiej jakości miękkiej, przyjemnej w dotyku dzianiny.
Polyester 23 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model ED011-2 Chaber - Ella Dora
Idealna na imprezy i specjalne okazje.
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 104.5 cm | 96 cm | 90 cm | 74 cm |
| 38 | 105 cm | 100 cm | 94 cm | 78 cm |
| 40 | 105.5 cm | 104 cm | 98 cm | 82 cm |
| 42 | 106 cm | 108 cm | 102 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model M494 Green - Figl
Skład: 55% bawełna, 45% poliester
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Plażow Pareo Model B Mykonos (17) Szafir - Marko
Długość 120cm. Szerokość na środku pareo 50cm, szerokość po bokach 35cm.
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
Przenośny Odtwarzacz DVD+Cyfr. Tuner DVB-T i LCD 9".
TFT-LED 9” i Cyfrowym Tunerem TV...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752361968 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752361968 |
Sukienka Model 44-15 Dark Grafit Napisy - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92-106 cm | 107 cm | 92 cm |
| M | 90-104 cm | 104 cm | 90 cm |
| S | 88-100 cm | 100 cm | 84 cm |
| XL | 96-114 cm | 114 cm | 96 cm |
| XXL | 100-120 cm | 120 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |


_168237.jpg)