Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65C | 68-72 cm | 81-83 cm |
| 65D | 68-72 cm | 83-85 cm |
| 65E | 68-72 cm | 85-87 cm |
| 65F | 68-72 cm | 87-89 cm |
| 70A | 73-79 cm | 82-84 cm |
| 70B | 73-79 cm | 84-86 cm |
| 70C | 73-79 cm | 86-88 cm |
| 70D | 73-79 cm | 88-90 cm |
| 70E | 73-79 cm | 90-92 cm |
| 70F | 73-79 cm | 92-94 cm |
| 75A | 78-82 cm | 87-89 cm |
| 75B | 78-82 cm | 89-91 cm |
| 75C | 78-82 cm | 91-93 cm |
| 75D | 78-82 cm | 93-95 cm |
| 75E | 78-82 cm | 95-97 cm |
| 75F | 78-82 cm | 97-99 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 88-92 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3335 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3335 |
Koszula Damska Model B 142 XXVII Grey - Spektra
Elastan 2 %
~Nylon 33 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 38 | 94 cm |
| 40 | 98 cm |
| 42 | 102 cm |
| 44 | 106 cm |
| 46 | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Spektra |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Spektra |
| Kolor | Szary |
Body wyszczuplające Model K148 Sanremo Powder Pink - Gorsenia Lingerie
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| XXXL | 110-114 cm |
| XXXXL | 114-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model B002 Stracciatella - BE
Elastan 10 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model Brax Beige - Dursi
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 95 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 91 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 87 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 99 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 83 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Beżowy |
Kombinezon Damski Model 120-10 Chaber - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 108 cm | 104 cm | 98 cm |
| M | 104 cm | 94 cm | 94 cm |
| S | 100 cm | 92 cm | 90 cm |
| XL | 110 cm | 112 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
Zestaw 3-Mieczy Samurajskich + Podstawka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907743952996 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907743952996 |
STURDI BAG - TRANSPORTER - TORBA - XL EARTHY TAN
- bardzo mała waga, duża wytrzymałość i stabilność konstrukcji
- możliwość zabrania w torbie kota na pokład samolotu
- ścianki z siatki, które łatwo można zamknąć zamkiem błyskawicznym
- wygoda, można używać jako torbę na ramię
- czystość, odpinany spód torby do prania, torbę można prać w 30ºC
- idealna cyrkulacja powietrza
- w komplecie krótki, regulowany pasek
- zapinka do szelek Kolor: earthy tan / brąz ziemi (beż).
Wymiary: 50,5 x 30,5 x 40,5 cm.
Waga: ok 1,6 kg.
Max. obciążenie 22,7 kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Carla M-197 Black-Pink - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód w biuście | rozmiar miseczki |
|---|---|---|
| L | 90-94 cm | C |
| XL | 96-102 cm | D |
| M | 84-86 cm | B |
| S | 78-80 cm | A |
| XXL | 106-110 cm | E |
| XXXL | 112-116 cm | F |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Piżama Damska Model Daena 35913-59X White/Navy - Henderson
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-112 cm | 92-98 cm |
| M | 94-106 cm | 86-92 cm |
| S | 88-100 cm | 80-86 cm |
| XL | 106-118 cm | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model K269 Pink - Katrus
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Różowy |
Camon Miska z melaminy dla kota 150ml
Dostępne zarówno w jednym i w podwójnej wersji, w różnych rozmiarach.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Camon |
| Kod producenta | C030/1 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Camon |
| Kod producenta | C030/1 |
Sukienka Model T159 Dark Grey - Tessita
Elastan 4 %
~Viscosa 68 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 116-122 cm | 108-114 cm | 94-100 cm |
| L/XL | 104-110 cm | 92-102 cm | 82-88 cm |
| S/M | 92-98 cm | 84-90 cm | 70-76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model B40 Paski Multicolor - Nife
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 64 cm | 110 cm |
| 38 | 65 cm | 114 cm |
| 40 | 66 cm | 120 cm |
| 42 | 66 cm | 124 cm |
| 44 | 67 cm | 128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Wielokolorowy |
Komplet Model Aliora Delightful Collection Black - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 92-97 cm | 87-91 cm |
| S/M | 86-91 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
Bokserki Model Classic Green - Exzo
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 86-91 cm |
| M | 81-86 cm |
| XL | 91-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Exzo |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Exzo |
| Kolor | Zielony |
Diversa Tło do akwarium Standard 150 cm x 50 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
Miękkie materiały i wygodna poduszka dopełniają tą komfortową norkę, jako mały apartament tylko dla naszego kota. Dzięki tej budce, Twój kot przestanie chować się po zakamarkach domu. Tulipan w rozmiarze XL możesz łatwo złożyć i zabierać gdzie tylko chcesz, aby Twój kot czuł się pewniej i wygodniej w miejscu noclegu.
oxford - część zewnętrzna, bardzo odporny na uszkodzenia i zabrudzenia, elegancki i łatwy w czyszczeniu,
mikrofibra - część wewnętrzna, bardzo miękka i delikatna w dotyku, antyalergiczna. Wypełnienie:
mata watolinowa - bardzo elastyczna i pozwalająca na utrzymanie materiału w wymaganym kształcie. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Wymiary przybliżone:
średnica i wysokość ok 45 cm.
Waga ok 1 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TUOXXL-brro |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TUOXXL-brro |


_168235.jpg)