~Viscosa 10 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 51 cm | 66.5 cm |
| 38 | 51 cm | 70.5 cm |
| 40 | 52 cm | 74.5 cm |
| 42 | 53 cm | 78.5 cm |
| 44 | 54 cm | 82.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
ZOLUX Sofa dla psa SCOTT kol.różowy 55cm
Wymiary: dł. 55 cm x szer. 45 cm x 20 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 408485SCR |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 408485SCR |
BOROWE SNEAKERSY NA RZEPY J0092CL CNBJ0092CL - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
AQUA EL Filtr zew. modułowy MULTIKANI 650l/h
| Nazwa produktu | MULTIKANI |
| Kod produktu | 109441 |
| Wat (W) | 8 |
| Max przepływ (l/h) | 650 |
| Poj. akwarium (l) | 20-320 |
| EAN | 5905546133456 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 109441 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 109441 |
DAKO-ART Vit&Mix - pełnowartościowy pokarm dla gryzoni 500g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Figi Model Eco-La Black - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model K335 Ecru - Katrus
- rękaw za łokieć
- przewiązywana w pasie paskiem
- miękka bawełna
- model bez podszewki
- sukienka zakładana przez głowę
- doskonała propozycja na co dzień
Polyester 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |
Stringi Model VS-251/291 Grey - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Szary |
Dolina Noteci Premium dla Seniora z koniną, marchewką i rozmarynem puszka 400 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
Biustonosz Soft Model 681 Elissa Szmaragdowa Toń - Gaia
Elegancki miękki biustonosz w świetnym zestawieniu kolorystycznym. Miseczki pokryte są subtelną koronką w zielonym kolorze. Mostek wykonany jest ze stabilnej dzianiny, tył zaś ze sprężystej siateczki w czarnym kolorze. Konstrukcja bardzo ładnie zbiera i formuje biust. Do regulacji obwodu służą dwurzędowe haftki z trzystopniową regulacją oraz haftki trzyrzędowe z trzystopniową regulacją zastosowane w rozmiarach największych E95, F90, G85, H80, I75, J70 i 65K. W modelu występują regulowane, nieodpinane ramiączka w czterech szerokościach 12mm, 15mm, 18mm i 25cm (w rozmiarach największych). Model posiada pionowe fiszbiny. Całości uroku dodaje zalotna kokarda na środku biustonosza.
~Polamid 48 %
Polyester 40 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
TRAMPKI DAMSKIE CZARNE G253 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,7 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1607 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1607 |
Pończochy Model Lovica stockings Cielisty - Obsessive
Wybierz pończochy Lovica i otwórz pudełeczko wypełnione przyjemnością. Subtelna, czerwona koronka z połyskującym, kwiatowym wzorem będzie idealnie zdobią Twoje ciało, a Ty rozpoczniesz Wasz wieczór seksowną odsłonę swojego kobiecego uroku. Zobaczysz, że wyjątkowym chwilom nie będzie końca!
Dowiedz się nieco więcej:
- piękne pończochy idealnie pasujące do całej kolekcji
- czerwona koronka z kwiatowym motywem kusząco zdobi uda
- siateczka w cielistym kolorze seksownie odsłania nogi
- przyjemny i elastyczny materiał
~Nylon 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Beżowy |
Versele Laga Ferret Complete - ekstrudat dla fretek - karma bez zbożowa 2,5kg
Wysoko zaawansowana technologicznie ekstrudowana karma "wszystko w jednym". Zawiera składniki odżywcze oraz nutraceutyki czyli naturalne substancje wzbogacające. Zapobiega selektywnemu pobieraniu karmy i niedoborom pokarmowym. Charakteryzuje się bardzo wysoką smakowitością. Jest rekomendowana przez weterynarzy.
- 90% białka zwierzęcego = wysoka smakowitość, optymalne trawienie i kondycja.
- Formuła bez zbożowa.
- Drób i łosoś zapewniają wysoką strawność, wartość odżywczą i smakowitość.
- Dodatek tauryny dla właściwej pracy mózgu, doskonałego wzroku, witalności i pracy serca.
- Dodatek juki poprzez pochłanianie amoniaku redukuje znacząco brzydkie zapachy odchodów.
- Dodatek prebiotyków wspiera właściwą florę jelitową i zapobiega problemom trawiennym.
Skład: drób (kurczak 42%, indyk 6%, kaczka 2%), ziemniaki, tłuszcz zwierzęcy, groch, wysłodki buraczane, łosoś 1%, olej z łososia, drożdże piwne, glinka montmorylonitowi, suszone pełne jaja, fruktooligosacharydy 0,3%, nagietek, pestki winogron, jukka, rozmaryn, zielona herbata.
Analiza chemiczna: białko surowe 40%, tłuszcz surowy 20%, włókno surowe 2%,
popiół surowy 6,5%, wapń 1,2%, fosfor 1%, tauryna 0,3%.
Dawkowanie: codziennie należy podawać ok. 50 - 80 g karmy, w zależności od rozmiarów fretki. Pokarm i wodę należy wymieniać każdego dnia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461317 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461317 |
Zolux Zestaw trzech zabawek dla kota 4 cm
- Ta kompletna seria, na którą składa się wybór piłeczek, myszek lub wędek, odpowie na potrzebę zabawy wszystkich kotów!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 580134 |
| EAN | 3336025801344 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 580134 |
| EAN | 3336025801344 |
Celownik Laser. do Pist. RAM P99/CP99/Sport.
do Pistoletów Wiatrówek Walther CP99/CP-Sport (CPS).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844387691 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844387691 |
Sukienka Model SUK 121 Beige - Lanti
Polyester 72 %
~Viscosa 23 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 86 cm | 106 cm | 88 cm | 96 cm |
| 38 | 87 cm | 110 cm | 92 cm | 100 cm |
| 40 | 88 cm | 114 cm | 96 cm | 104 cm |
| 42 | 89 cm | 118 cm | 100 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Biustonosz push up Biustonosz usztywniany Model 556 Ginger - Gaia
Elastan 5 %
~Polamid 55 %
~Poliuretan 4 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 65K | 63-67 cm | 97-101 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75C | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75D | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75E | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75F | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75G | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75H | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75I | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 85 G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Figi Model Betsy White - Unikat
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 108-114 cm |
| XXL | 115-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Biały |


_79648.jpg)