Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 90 cm |
| 38 | 62 cm | 94 cm |
| 40 | 63 cm | 98 cm |
| 42 | 64 cm | 102 cm |
| 44 | 65 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
ZAMSZOWE WORKERY Q-2737P CNBQ-2737P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
TOREBKA DAMSKA WOREK TB-S-40 RÓŻOWY - Inello
Wysokość 27 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Vitapol Smakers kolby muszlowo-wapienne dla kanarka 2szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2512 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2512 |
TETRA Goldfish Colour - pokarm wybarwiający 250 ml
- zbilansowany pokarm pełnoporcjowy dla zróżnicowanej diety,
- zawiera wszystkie ważne składniki odżywcze, anaboliczne oraz pierwiastki śladowe,
- zapewnia zdrowie, witalność i naturalne bogactwo kolorów,
- zawiera opatentowaną formułę BioActive, która wspomaga zdrowie i długą żywotność ryb,
- z formułą Clean & Clear Water, która przyspiesza rozkład pożywienia i redukuje wydalanie odpadów ? dla czystej i przejrzystej wody
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T183780 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T183780 |
Żakiet Model K419 Wzór 40 Black - Lenitif
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Czarny |
Koszulka nocna Koszulka Rufina Black - Róża
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Kombinezon Damski Model KB 102 Pink - Lanti
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 140 cm | 100 cm | 100 cm | 88 cm |
| 38 | 141 cm | 104 cm | 104 cm | 92 cm |
| 40 | 142 cm | 108 cm | 108 cm | 96 cm |
| 42 | 143 cm | 112 cm | 112 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Różowy |
TRIXIE Szelki ze smyczą dla kota - regulowane 22-42 cm
Wymiary uprzęży 22-42 cm, szerokość taśmy 10 mm; długośc smyczy 1,25 m.
Kolory: niebieski, czarny, czerwony, fioletowy
KOLORYSTYKA LOSOWA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4185 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4185 |
Sukienka Model M152 Grey - Infinite You
Elastan 5 %
Polyester 25 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 99-107 cm | 94-101 cm | 74-81 cm |
| S/M | 91-98 cm | 86-93 cm | 67-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
John Deere przycisk, włącznik PTO (AM 118802) 425, 4200, 4300, 4320, 4400, 4120, 2210
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | AM118802, 6201-01 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | AM118802, 6201-01 |
Serce, budka rozkładana OX - green
Można także otworzyć jedną ze stron budki, aby zrobić bardziej przestronną budkę.
oxford - część zewnętrzna, bardzo odporny na uszkodzenia i zabrudzenia, elegancki i łatwy w czyszczeniu,
mikrofibra - część wewnętrzna, bardzo miękka i delikatna w dotyku, antyalergiczna. Wypełnienie:
mata watolinowa - bardzo elastyczna i pozwalająca na utrzymanie materiału w wymaganym kształcie. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania.
Wymiary przybliżone:
40 L x 35 W cm x 32 H cm całkowita.
Waga ok 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | SEOX-ziel |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | SEOX-ziel |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Eleni M-188 White/Black - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| L | 94-100 cm | 72-78 cm | 90-94 cm | L | C |
| M | 86-92 cm | 68-74 cm | 84-86 cm | M | B |
| S | 82-88 cm | 64-70 cm | 78-80 cm | S | A |
| XL | 98-104 cm | 76-82 cm | 96-102 cm | XL | D |
| XXL | 102-108 cm | 80-86 cm | 106-110 cm | XXL | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
TRIXIE Piłki Leopard 4 cm zestaw 4 szt.
Średnica: 4 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4109 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4109 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Christina Africa-Avorio-Flamingo M-348 Brown/Cream/Cora
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
Herbal Pets Ziele mniszka z kwiatem 80 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
Sukienka Model S005/8559 Bordo - Lemoniade
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
BALERINKI DAMSKIE BEŻOWE JX38 BEIGE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model SUK 109 Black - Lanti
~Nylon 17 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 100 cm | 90 cm | 92 cm | 60 cm |
| 38 | 101 cm | 94 cm | 94 cm | 64 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 98 cm | 68 cm |
| 42 | 103 cm | 100 cm | 102 cm | 72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
Inter-Zoo Klatka dla ptaków Messi Podwójna 59 x 36 x 55 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P242 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P242 |
CERTECH Żwirek Super Benek Crystal - compact 3,8l.
Zalety:
- super lekki
- atrakcyjna cena
- całkowicie biodegradowalny
- usuwany drogą sanitarną
- super wydajny
- gwarantuje maksymalną higienę
- wyjatkowa łatwość stosowania (nie wymaga stałego dosypywania)
- estetyczny wygląd
Surowiec:
Żwirek Super BENEK Crystal charakteryzuje się wysoką czystością oraz skutecznością pochłaniania wilgoci i nieprzyjemnych zapachów. Właściwości te wynikają z mocno rozwiniętej powierzchni wewnętrznej żwirku oraz wysokiej porowatości (powyżej 80%). Procesowi pochłaniania wilgoci towarzyszy zmiana barwy żwirku. Najpierw bowiem kryształki matowieją, a następnie stają się żółte. Dzięki tej właściwości możliwe jest bieżące kontrolowanie zużycia żwirku. Żwirek ten jest syntetyczną amorficzną krzemionką (SiO2).
Stosowanie:
Zawartość opakowania wsypać do kuwety zachowując grubość warstwy rzędu 6 ? 4cm. Żwirek Super BENEK Crystal nie zbryla się, lecz całkowicie pochłania dozowane do niego płyny, otaczając swymi ziarnami części stałe oraz neutralizując zapachy. Zaleca się na bieżąco usuwać zanieczyszczenia stałe. Płyny wchłaniane do wewnątrz ziaren żwirku częściowo odparowują bezzapachowo. Zawartość kuwety eksploatować:
- do widocznej zmiany barwy (żółty, matowy kolor świadczy o całkowitym zużyciu),
- do momentu gdy wyczuwalne są zapachy
* do czasu gdy ubytek żwirku w kuwecie wyniesie 2cm grubości
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |


_217613.jpg)