~Viscosa 10 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 51 cm | 66.5 cm |
| 38 | 51 cm | 70.5 cm |
| 40 | 52 cm | 74.5 cm |
| 42 | 53 cm | 78.5 cm |
| 44 | 54 cm | 82.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
Koszula Damska Model M012 Black - Figl
Elastan 3 %
~Nylon 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Sukienka wizytowa model 674g Olive - Margo Collection
Polyester 27 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| 38 | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Zielony |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Charlie Maldive-Nero M-256 Green - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| L | 86-90 cm | 88-91 cm | 72-78 cm | L | C |
| M | 85-88 cm | 68-74 cm | 84-88 cm | M | B |
| S | 80-85 cm | 64-70 cm | 80-82 cm | S | A |
| XL | 90-93 cm | 76-85 cm | 92-95 cm | XL | D |
| XXL | 93-96 cm | 83-88 cm | 95-98 cm | XXL | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Body Model 17111 Powder Pink - YourNewStyle
Skład: 100% poliester
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Różowy |
Sweter Damski Model PA003 Pink - MKM
~Polamid 13 %
wełna 9 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92 cm | 116 cm |
| M | 90 cm | 108 cm |
| S | 90 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model SUK136 Black - Lanti
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 81 cm | 104 cm | 90 cm |
| 38 | 82 cm | 108 cm | 94 cm |
| 40 | 83 cm | 112 cm | 98 cm |
| 42 | 84 cm | 116 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
Mata Plażowa Sponge Bob Pan Gąbka
Wymiary: 75x150 cm
Materiał: 100% PVC
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 8481 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 8481 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Miami Ginger M-231 Red - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 72-78 cm | 87-90 cm | |
| M | 86-92 cm | 68-74 cm | 83-85 cm | |
| S | 82-88 cm | 64-70 cm | 80-82 cm | |
| XL/M | 86-92 cm | 76-82 cm | 89-91 cm | M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
Dzwonek Trąbka Rowerowa Myszka Minnie Disney
Montaż trąbki jest bardzo prosty, wszystkie elementy mocujące znajdują się w komplecie.
| Wymiary: średnica 6cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9109 S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9109 S |
Kamera Samochodowa FULL HD!! z LCD 2" + 2LED + 8IR.
Wysokiej Jakości Cyfrowa Kamera Samochodowa FULL...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734156001 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734156001 |
TRIXIE Poidło dla gryzoni szklane 50 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6070 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6070 |
Spódnica Model M537 Wzór 60 White - Figl
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |
Biustonosz Soft Model K221 Cheri Mocca - Gorsenia Lingerie
Ramiączka regulowane, nie odpinane, różnej szerokości w zależności od rozmiaru. Ozdobione delikatnymi aplikacjami z haftu. Na bokach fiszbiny pionowe. Zapięcie: haftka 3-stopniowa, dwu- i trzyrzędowa w zależności od rozmiaru.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 65L | 63-67 cm | 99-101 cm |
| 65M | 63-67 cm | 101-103 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70L | 68-72 cm | 104-106 cm |
| 70M | 68-72 cm | 106-108 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka dzianinowa K-050 Light Gray Melange/Navy - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36/38 | 106 cm | 90 cm | 92 cm |
| 38/40 | 110 cm | 94 cm | 96 cm |
| 40/42 | 116 cm | 100 cm | 102 cm |
| 42/44 | 118 cm | 104 cm | 105 cm |
| 44/46 | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 46/48 | 126 cm | 114 cm | 112 cm |
| 48/50 | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| 50/52 | 137 cm | 120 cm | 117 cm |
| 52/54 | 144 cm | 124 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Szary |
2w1!! Pistolet Wiatrówka i Pistolet Maszynowy w Jednym 4,46mm/Co2.
2 w 1!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844507532 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844507532 |
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416004 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416004 |
Stringi Model Rosie Black/Pink - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 99-2 Jeans Navy - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 88 cm | 76 cm |
| M | 86 cm | 74 cm |
| S | 84 cm | 72 cm |
| XL | 92 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
Elegancka damska koszula z dekoracyjną siateczką TR1915 Beige - Trand by GrandUA
Polyester 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 46 | 104 cm |
| 48 | 108 cm |
| 50 | 112 cm |
| 52 | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Beżowy |
Wędka PURRfect Leather Bouncer - Made in USA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vee Enterprises |
| Kod producenta | V00054 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vee Enterprises |
| Kod producenta | V00054 |


_79647.jpg)