Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 61 cm | 90 cm |
| 38 | 62 cm | 94 cm |
| 40 | 63 cm | 98 cm |
| 42 | 64 cm | 102 cm |
| 44 | 65 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
Karta pamięci Sandisk Memory Stick Pro Duo 8GB
Właściwości:
• dostępne pojemności: 2 GB do 16 GB
• zaawansowana ochrona danych z wykorzystaniem
Access Control Function i technologii MagicGate™
• szerokie zastosowania (fotografia, telefonia komórkowa,
konsole do gier)
• 5 lat gwarancji
ŚNIEGOWCE Z USZKAMI SZARE DD38 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Stringi Model Iga White - Mitex
Skład:
Góra stringów: 82% poliamid, 18% elastan.
Dół stringów: 95% bawełna, 5% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 5XL | 123-129 cm | 110-116 cm |
| L | 98-103 cm | 77-83 cm |
| M | 93-98 cm | 70-76 cm |
| S | 88-93 cm | 64-70 cm |
| XL | 103-108 cm | 84-90 cm |
| XXL | 108-113 cm | 91-97 cm |
| XXXL | 113-118 cm | 98-104 cm |
| XXXXL | 118-123 cm | 104-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Biały |
-ramiączka: z zapięciem Clic-Clac
- typ zapięcia: trzystopniowe, dwurzędowe
- skład surowcowy: 70% Poliamid, 20%, Elastan10% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1526 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1526 |
Śruty Miedziane Diabolo Półokrągłe 4,5mm – 200szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544137 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544137 |
Szlafrok Model Amaretta Delightful Collection Black - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 92-97 cm | 87-91 cm |
| S/M | 86-91 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Kobiece figi.
- model w całości wykonany jest z wysokiej jakości siateczki
- bawełniany klinek
- nogawki z tyłu wykończone kuszącą koronką
Polyester 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 110 cm |
| 3XL | 114 cm |
| L | 102 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| XS | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Biały |
SZPILKI Z ĆWIEKAMI VALENTINA 1166 RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23,5 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Biustonosz Soft Biustonosz soft CAMPI Black - PariPari Lingerie
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 710-044 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 710-044 |
PURINA DOG CHOW Adult Lamb 14kg + 2,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
Dyktafon/Podsłuch Nagrywający (11-DNI PRACY!) w Kształcie Cygara (poj. 250h) + Szyfrowanie + Magnes.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590773425914 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590773425914 |
Kamera Internetowa 6xLEDS+MIC 5.0MPX.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620088 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620088 |
Bokserki Model P071 2-pack 35387-56x Blue/Black - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102-106 cm |
| M | 98-102 cm |
| XL | 106-110 cm |
| XXL | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
Herbal Pets Zioła przeciw pasożytom dla psa 2 g
Profilaktycznie stosować nie częściej niż co 3 miesiące. Nie podawać psom poniżej 6 miesiąca życia, zwierzętom w okresie ciąży oraz chorym.
Skład: wrotycz, tymianek, koziołek lekarski, rumianek, liść orzecha włoskiego
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
Bluzka Model M128 Light Flowers - Infinite You
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Wielokolorowy |
Skład surowcowy: Biustonosz: 85% Poliamid, 15% Elastan Figi: 70% Poliamid, 20% Elastan, 10% Bawełna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1613 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1613 |
Sandał ESPADRYLE NA KOTURNIE RÓŻOWE 100-862SC PINK - Inello
Wysokość platformy 3,5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,3 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model Bend 10407 Grey - Click Fashion
Elastan 7 %
Polyester 43 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 106 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Szary |
Zaprojektowany dla kotów małych i średnich.
Zastosowane do produkcji materiały to:
mikrofibra - materiał zastosowany obustronnie. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Można suszyć w suszarce. Można suszyć w suszarce. Wymiary przybliżone:
40 x 35 cm.
Waga ok 0,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | UL-szro |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | UL-szro |


_217612.jpg)