Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 62.5 cm | 91 cm |
| 38 | 63 cm | 95 cm |
| 40 | 65 cm | 99 cm |
| 42 | 66 cm | 103 cm |
| 44 | 68 cm | 107 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
BALERINKI DAMSKIE GRANATOWE JX38 NAVY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
Spódnica Kr?tka spódnica z wysoką talią GR663 Gold - GrandUA
Polyester 70 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Żółty |
Wykrywacz Metali Maclean Energy MCE.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901549689938 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901549689938 |
Over Zoo White Spray płyn usuwający zażółcenia sierści 100ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
Spodnie Damskie Model SD 109 Pink - Lanti
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 96 cm | 80 cm |
| 38 | 93 cm | 100 cm | 84 cm |
| 40 | 94 cm | 104 cm | 88 cm |
| 42 | 95 cm | 108 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415623 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415623 |
Super Modne Słuchawki Gwiazda - Czarne.
Wysokiej Jakości Super Modne Nauszne Słuchawki Gwiazda - Czarne.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415744 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415744 |
Sukienka Model M576 Pink - Figl
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 99-106 cm | 93-100 cm | 74-81 cm |
| S/M | 92-98 cm | 85-92 cm | 66-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
Inter-Zoo Klatka dla ptaków Margot II Ocynk 50,5 x 28 x 54 cm
Wyposażenie: 2x drążęk, 2x poidło/karmidło, wysuwana kuweta
Wymiary: 50,5x28x54 cm
Kolorystyka towaru jest losowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P047 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P047 |
Koszula Damska Model M463 Beige - Figl
- elegancka propozycja rozpinanej koszuli
- model z kołnierzykiem
- krótki rękaw
- z przodu kieszenie
- w pasie szarfa
- zaokrąglony dół
Materiał: 80% poliester, 17% wiskoza, 3% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model VT089 Ecru - Venaton
Polyester 66 %
~Viscosa 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
Over Zoo Dogs Premium Szampon do krótkiej sierści 250 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
Sweter Damski Model 40002 Cappuccino - PeeKaBoo
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 65 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
POMPA HYDRAULICZNA HITACHI UH083, UH261, UH83, EX300 ,4035495 KRP4-17AE
Numery do celów porównawczych:
4035495 ,KRP4-17AE
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4035495AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4035495AE |
Bozita Nordic by Nature Laplandian Elk stew karma ze świeżego łosia dla psów dorosłych 7,5 kg
Skład: Ryż, świeże mięso z łosia(15%), suszone mięso z kurczaka, kukurydza, zarodki kukurydzy, tłuszcz kostny, melasowana pulpa z buraków cukrowych, gluten kukurydziany, hydrolizowane mięso z kurczaka, minerały, hemoglobina, siemię lniane, drożdże, borówki i czarne jagody.
Substancje dodatkowe w 1kg karmy: Witamina A 11000 IU, witamina D3 1100 IU, witamina E (octan tokoferylu) 70 mg; miedź [pentahydrat siarczanu miedzi (II)] 20 mg; mangan [tlenek manganu (II)/tlenek manganu (III)] 9 mg; cynk (siarczan cynku jednowodny) 89 mg; jodyna (jodan wapnia, jednowodny) 3 mg. Surowce o wysokiej wartości energetycznej chronione są przez przeciwutleniacze dopuszczone do obrotu w UE. Zawiera wszystkie witaminy i minerały, których potrzebuje Twój pies.
Skład analityczny: Białko 23%, tłuszcz 12%, włókno surowe 2%, popiół surowy (składniki mineralne) 6% (w tym wapń 1,0% i fosfor 0,9%), kwas omega-6 2,3%, kwas omega-3 1,1%, wilgotność 10%
Wskazówki dotyczące karmienia
| Ciężar ciała psa (kg) | Dzienna porcja (g) | Dzienna porcja (dl) |
|---|---|---|
| 1-4 | 50 | 1 |
| 5-10 | 100 | 2,5 |
| 11-15 | 150 | 4 |
| 16-25 | 220 | 5,5 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
Sweter Narzutka model 70004 Cream - PeeKaBoo
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
WD-IMPEX Klatka dla ptaków DO M 47,5 x 30,8 x 47,5 cm
KOLORYSTYKA LOSOWA Wymiary: 47,5 szer. x 30,8 głębokość x 47,5 wys.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
Stefanplast Transporter Gulliver 3 z metalowymi drzwiami szary
- Specjalne uchwyty na pas samochodowy
- Możliwość zamontowania paska do noszenia transportera na ramieniu.
- Lekki i poręczny
- Wysokiej jakości plastik
- Posiada doskonała wentylację, mozliwość doczepienia kółek.
Wymiary:
długość: 61 cm
szerokość: 40 cm
wysokość: 38 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 97311 |
| EAN | 8003507973114 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 97311 |
| EAN | 8003507973114 |
STURDI KLATKA WYSTAWOWA - HABITAT PET SHELTER - YELLOW
wymiary: 127 L x 68,6 W x 73,7 H
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
Vitapol Magic Line Kolby dla chomika z cytryną 2szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |


_217604.jpg)