- Przełam codzienną klasykę biurową właśnie tą koszulą!
- Idealnie sprawdzi się do eleganckich spodni i spódnicy.
- Pod marynarką stworzy zjawiskowy look do biura.
- Ten wzór musisz mieć w swojej szafie!
- Koszula prosta, z zaszewkami na biuście zapinana z przodu na guziki.
- Rękawy klasyczne, wykończone delikatnym mankietem.
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 63 cm | 92 cm |
| 38 | 64 cm | 96 cm |
| 40 | 65 cm | 100 cm |
| 42 | 66 cm | 104 cm |
| 44 | 67 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Biały |
Ami Play obroża NX 24-42/2 cm łapki na zielonym tle
Rodzaj taśmy: NX - nylonowa+naszycie ozd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Figi Model Simple panty Beige - Julimex Lingerie
Figi damskie o klasycznym kroju, idealnie dopasowane do ciała. Niewidoczne pod ubraniem dzięki bezszwowej, nowoczesnej technologii wykończenia brzegów technologia INVISIBLE-LINE.
Pakowane w pudełko z uroczą kokardką, doskonale nadaje się na prezent.
Elastan 10 %
~Polamid 89 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
Kurtka Damska Model L007 Grey - Lou-Lou
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36/38 | 60 cm | 90 cm |
| 40/42 | 61 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Szary |
Kobiece figi.
- klasyczny krój
- bawełniany klinek
- model w całości wykonany jest z wysokiej jakości siateczki
- góra wykończona koronką
Polyester 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| XS | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Czarny |
CHABA Smycz taśmowa regulowana 20mm / 270cm kolor: czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Kalosze Model KB812-10 Black - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
Duży Odkurzacz Samochodowy 12V.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734150480 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734150480 |
POMPA HYDRAULICZNA BOBCAT 36630 ,A22.4/14.3L36630 ,17205
Numery do celów porównawczych:
36630
A22.4/14.3L36630
17205
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 36630AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 36630AE |
Koszula Damska Model K44 White - Nife
Polyester 40 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|
| 36 | 66 cm | 88 cm |
| 38 | 67 cm | 92 cm |
| 40 | 67.5 cm | 96 cm |
| 42 | 69.5 cm | 100 cm |
| 44 | 71 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Biały |
Trixie Miski ceramiczne na stojaku 2 x 1,6 L
Miseczki wykonane zostały z mocnej i grubej ceramiki odpornej na uderzenia. Komplet można w bardzo łatwy i szybki sposób rozłożyć do mycia.
Produkt jest bardzo solidnie wykonany i na pewno posłuży przez lata.
Wymiary: miseczka 1,6l -długość: 41,5cm , wysokość: 8,5cm, średnica: 20 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24642 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24642 |
DAKO-ART Makki - Pełnowartościowy pokarm dla papużek falistych 25kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model L260 Black - Lemoniade
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 81 cm | 94 cm | 74 cm |
| M | 81 cm | 90 cm | 70 cm |
| S | 81 cm | 86 cm | 66 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
Stringi Model 1439/S Black - Ava
Kuszące stringi w świetnym zestawieniu kolorystycznym.
- z przodu wstawka z wzorzystej dzianiny
- boki i tył wykonane są z kuszącej koronki
- zalotna kokardka
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz ESOTIQ JOVITA
Biustonosz push-up z wbudowanym push-up'em.
Biustonosz posiada odpinane ramiączka oraz szerokie zapięcie z tyłu (3 haftki).
Między miskami umieszczono wisiorek z kryształkiem, a nachodząca na biustonosz koronka dodaje mu elegancji.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Różowy |
| rozmiar | 80B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Różowy |
| rozmiar | 80B |
Sweter Damski Model 30055 Mint - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 70 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Zielony |
QS8005-015 After Motor - Silnik Ogona
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | QS8005-015 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | QS8005-015 |
Sweter Damski Model PA003 Pink - MKM
~Polamid 13 %
wełna 9 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92 cm | 116 cm |
| M | 90 cm | 108 cm |
| S | 90 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Różowy |
Rajstopy Wzorzyste Model Poem code 384 Black - Gabriella
Grubość: 20 DEN.
~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Czarny |
PLANET PET Paluszki z tuńczyka 30g
Skład: 100% mięso z tuńczyka Analiza składu: Białko: 53,8 % Wilgotność: 18 % Popiół: 4,4 % Tłuszcz: 2,9 % Błonnik: 0,8 %.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40222 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40222 |


_135973.jpg)