Połączenie elastycznej mikrofibry, czarnej koronki i intrygującego tyłu gwarantuje niezapomniane wrażenia, gdy sięgniesz po biustonosz Manolo.. Model posiada nie odpinane, regulowane ramiączka, fiszbiny pionowe oraz trzystopniowe zapięcie na dwie haftki.
Elastan 10 %
~Polamid 53 %
~Poliuretan 12 %
Polyester 7 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 70 B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 75 A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Zestaw Niezbędnych Kluczy Rowerowych (16w1!!) w Formie Scyzoryka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077782346 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077782346 |
Pas Niski Model 837-GAR-1 Black - Obsessive
Lubisz zakładać zmysłowe pończoszki? Mamy dla Ciebie coś, co idealnie do nich pasuje, a dodatkowo? niesamowicie rozgrzewa atmosferę! Seksowny pas z frywolnymi paseczkami na udach, który idealnie podkreśli Twoje bioderka i pośladki! Spróbuj!
Odkryj więcej rozkosznych detali:
- uwodzicielski pas do pończoch wykonany z siateczki i koronki z kwiatowym motywem
- intrygujący design, sześć regulowanych pasków do pończoch!
- seksowny fason zdobiony zalotnymi plisami, kokardkami i błyszczącą zawieszką (NickelFree bez dodatku niklu)
- zestaw zawiera pas do pończoch i stringi
- produkt nie zawiera pończoch
- miły w dotyku, rozciągliwy materiał
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Sukienka wizytowa model 674g Olive - Margo Collection
Polyester 27 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| 38 | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Zielony |
FIGI Sofie F beżowo-granatowy - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| 48 | 115-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Beżowy |
TRAMPKI SZNUROWANE WSTĄŻKĄ BIAŁE XL09P WHITE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Biały |
TRAMPKI DAMSKIE MONOCOLOUR ŻÓŁTE NB176 YELLOW - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Żółty |
SZPILKI Z KOKARDĄ 5086-22L.P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Piżama Damska Model PD.9347 Dark Grey - Dn-nightwear
Świetna piżamka nocna z linii Doctor Nap.
- dresowa góra
- rękaw długi
- dekolt okrągły
- z przodu różowe serduszko oraz ozdobne falbanki
- rękawy oraz dół góry zakończone są ściągaczem
- spodnie długie w kontrastowe paski
- w pasie wygodna gumka oraz sznurki do wiązania
- nogawki zakończone ściągaczem
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości, grubszego materiału
Polyester 40 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
WIĄZANE BOTKI CREEPERSY 3110-20P CNB3110-20P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Bluza Damska Model A91 Blue - awama
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36/38 | 86-93 cm |
| 40/42 | 94-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
ZAMSZOWE SNEAKERSY LILUU XW33268 GREY SUEDE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Koszula Damska Model M492 Grey - Figl
Skład: 70% bawełna, 30% poliester
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Sukienka Wizytowa Model 868 Green - Margo Collection
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Zielony |
POMPA HYDRAULICZNA CASE 590 TURBO ,M103621A1 ,103621A1
Numery do celów porównawczych:
M103621A1 ,103621A1
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 103621AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 103621AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Amanda Rosa Shocking M-386 Pink - Marko
Najnowsza kolekcja Lato 2017
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z push up-em i fiszbinami
Wypełnienie push up (dostępne w rozmiarach S, M, L, XL), wyjmowane z modelu
Ramiączka regulowane, odpinane
Obwód zapinany na klamerkę
Fig gładkie, wiązane po bokach.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-88 cm | L |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-86 cm | M |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 83-84 cm | S |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 89-90 cm | XL |
| XXL | 104 cm | 80-85 cm | 91-92 cm | XXL |
| XXXL | 108 cm | 83-88 cm | 93-94 cm | XXXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model Lina 10585 Navy - Click Fashion
Elastan 7 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 84 cm | 66 cm |
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 72 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Granatowy |
| Rozmiar | obwód bioder |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Biały |
TETRA Tetratec APS/APK 400 Spare part kit - zestaw naprawczy do pompki APS/APK 400
Zestaw zawiera:
- 2 x Filtr powietrza
- 2 x gumowe tuleje
- 2 x Armatura
- 2 x membrany
- 2 x bloki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T181229 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T181229 |


_95450.jpg)