Uwodzicielski, zmysłowo wycięty pas do pończoch Tiffany. Model posiada regulowane, odpinane troczki oraz trzystopniowe zapięcie na dwie haftki.
~Polamid 92 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 95-100 cm | 73-76 cm |
| M | 89-94 cm | 68-72 cm |
| S | 83-88 cm | 64-67 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Biały |
Mały klasyczny PLECAK GRUNGE ekoskóra małe nity 832F Black - Manzana
Szerokość dna 10 cm
Wysokość 23 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Welur Model ASU0047 Pink - ABG
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 82 cm | 64 cm |
| 36 | 94 cm | 86 cm | 66 cm |
| 38 | 98 cm | 90 cm | 70 cm |
| 40 | 102 cm | 94 cm | 74 cm |
| 42 | 106 cm | 98 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model VT029 Navy - Venaton
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Granatowy |
koszulka Kisselent babydoll BLACK - Obsessive
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 95-105 cm | miseczka B-C cm | 75-79 cm |
| S/M | 75-90 cm | miseczka A-B cm | 65-74 cm |
| XXL | 105-115 cm | miseczka D-E cm | 80-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
TETRA Tetratec EX 1200 Impeller - wirnik do filtra
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T145634 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T145634 |
Mini-Kamera WiFi/P2P Full HD (zasięg cały świat!).
Szpiegowska Mini-Kamera Full HD (obiektyw 1mm!) do Ukrycia, Umożliwiająca Podgląd z...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777344456 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777344456 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Erica Paperino-Seppia M-262 Orange/Brown - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 89-92 cm | 70-79 cm | 87-93 cm | L |
| M | 87-90 cm | 75-76 cm | 84-89 cm | M |
| S | 82-88 cm | 60-73 cm | 80-85 cm | S |
| XL | 91-94 cm | 75-83 cm | 92-96 cm | XL |
| XL/M | 87-90 cm | 75-83 cm | 92-96 cm | M |
| XXL/L | 89-92 cm | 80-85 cm | 95-100 cm | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
Figi Model 754P Genevieve Lazurowe Wybrzeże - Gaia
Eleganckie figi w świetnym zestawieniu kolorystycznym.
- z przodu wykonane z wzorzystej dzianiny oraz haftu
- gładki tył z mikrofibry w turkusowym kolorze
- góra oraz nogawki z tyłu wykończone gumokoronką
Elastan 4 %
~Polamid 16 %
Polyester 75 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| 3XL | 112-116 cm |
| 4XL | 116-120 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Niebieski |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model V-7121 Red - Axami
Elastan 6 %
~Polamid 30 %
~Poliuretan 22 %
Polyester 16 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-95 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czerwony |
Bluza Damsa Model B055 Green - BE
Polyester 10 %
~Viscosa 50 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 90-93 cm |
| M | 86-89 cm |
| S | 82-85 cm |
| XL | 94-97 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
Cyfrowy Termometr Szpilkowy z LCD.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308000 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308000 |
Biustonosz Soft Ambre Red - Róża
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70A | 68-72 cm | 82-83 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-85 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-87 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-89 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-91 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-88 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-90 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-92 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-94 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-93 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-95 cm |
| 80C | 78-82 cm | 95-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 97-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 99-101 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-100 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-102 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czerwony |
Petmex Ucho wieprzowe środkowe 200g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194090 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194090 |
Piotruś sylabowy. Opozycja dzwięczności- I
format 6 x 9
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jagoda Cieszyńska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jagoda Cieszyńska |
Sandał SANDAŁKI JAPONKI ZŁOTE 9-59 GOLD - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Żółty |
Figi Model 1882 Black - Lupo Line
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| 44 | 126-134 cm |
| 46 | 134-140 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
Latający parasol + oświetlenie LED + wyrzutnia
Latająca parasolka najlepiej sprawdza się do zabawy po zmroku lub nocą – wirujące, wznoszące się i opadające światełka skutecznie przyciągają wzrok, a ich obserwowanie sprawia niesłychaną frajdę!Koniecznie obejrzyj film!!!Dowiedz się, jak prawidłowo przygotować parasolkę do lotu, a przede wszystkim zobacz, ile doskonałej zabawy czeka Cię z tym rewelacyjnym gadżetem!Latająca parasolka idealnie sprawdzi się:na nocne spacery po mieście, pikniki i imprezy ze znajomymi,jako prezent lub dodatek do większego upominku – drobiazg, a cieszy,jako niebanalny sposób na podryw ;) Gadżet w pigułce:parasolka z oświetleniem LED – dostępna w żywych, przyciągających uwagę kolorachwyrzutniaopakowanie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ST-F01 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ST-F01 |
Czapka Model Lena Black - Kamea
LENA to niezwykle twarzowa czapka pełna elegancji,
- gładka czapka, idealnie dopasowana do głowy,
- przód zdobi kokarda z błyszczącymi cyrkoniami,
- wykonana jest z ciepłej, wełnianej przędzy,
- tył wykończony trzema zakładkami,
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni.
wełna 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Czarny |
Tunika Model MOE346 Bordo - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 2XL/3XL | 61/83 cm | 118 cm |
| L/XL | 60.5/82.5 cm | 112 cm |
| S/M | 60/82 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
TENISÓWKI NA PLATFORMIE NB172BL CNBNB172BL Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |


_95444.jpg)