Ten śliczny biustonosz zachwyci Cię fasonem typu push-up i bezpretensjonalną kolorystyką. Na żółtym tle miseczek w romantycznym hafcie rozwkitają biało-zielone kwiaty. To doskonała propozycja dla subtelnej marzycielki, która ceni sobie bieliznę delikatną, a zarazem zmysłową. Oryginalne połączenie barw jest niezwykle korzystne dla Twojej skóry - podkreśla jej gładkość i ciepły koloryt. Uwodzicielski krój pozwoli wyeksponować Twoje naturalne piękno. Odpinane ramiączka ozdobione kokieteryjnymi kokardkami zapewnią dodatkowy wariant noszenia, trzystopniowa regulacja - doskonały komfort. Wyposażony w wyjmowane wkładki typu push-up.
Elastan 1 %
~Polamid 10 %
~Poliuretan 18 %
Polyester 26 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 70 B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 75 A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Żółty |
Sukienka Model 1631 Sky Blue - PeeKaBoo
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L/XL | 95 cm | 112 cm | 96 cm | 102 cm |
| S/M | 93 cm | 104 cm | 88 cm | 96 cm |
| XXL | 96 cm | 120 cm | 100 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
TRAPERKI Z SZEROKIMI SZNURÓWKAMI 9094-20P CNB9094-20P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
SNEAKERSY ZAMSZ GF-JX29 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model Tone 10501 Green - Click Fashion
~Viscosa 93 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Zielony |
Sweter Damski Model SWE148 Mocca - MKM
~Polamid 2 %
Polyester 2 %
~Viscosa 50 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 62 cm | 108 cm |
| M | 61 cm | 100 cm |
| S | 60 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Beżowy |
OFICERKI MUSZKIETERKI Z FRĘDZLEM PE114P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model 230176 Pink/Multicolor - Enny
Stylowa letnia sukienka w kwiaty.
- długość maxi
- dekolt w okrągły
- model bez rękawka
- w pasie gumka oraz troczki do wiązania
- sukienka wykonana jest z nierozciągliwego, gładkiego materiału
- sukienka wykonana jest z wysokiej jakości materiału
- piękny kwiatowy wzór
- produkt polski
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 137 cm | 98 cm |
| 38 | 138.5 cm | 102 cm |
| 40 | 140 cm | 106 cm |
| 42 | 141.5 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Wielokolorowy |
Żakiet Model ZA116 Beige - Lanti
Polyester 72 %
~Viscosa 23 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 34 | 76 cm | 59 cm | 84 cm |
| 36 | 76 cm | 59 cm | 88 cm |
| 38 | 76 cm | 59 cm | 92 cm |
| 40 | 77 cm | 60 cm | 96 cm |
| 42 | 77 cm | 60 cm | 100 cm |
| 44 | 77 cm | 60 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model L021 Pink - Lapasi
~Nylon 13 %
Polyester 82 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 104 cm | 108 cm | 84 cm |
| M | 100 cm | 100 cm | 104 cm | 80 cm |
| S | 100 cm | 96 cm | 100 cm | 76 cm |
| XL | 100 cm | 108 cm | 112 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Różowy |
ANIMONDA Integra Protect Intestinal / Niewydolność Pies 150g
Skład:Mięso i zwierzęce produkty uboczne: indyk, zboże, ryż, substancje mineralne. Analiza w 100g: Białko 9g Wapń 0,3g Tłuszcz 5g Fosfor 0,23g Włókno 0,3g Magnez 15g Popiół 2g Sód 0,25g NFE 4,7g Potas 0,18g Wilgotność 79g Witamina A 12.000 IE/kg Energia metaboliczna 0,38JM Witamina D3 15IE/kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Over Zoo Szampon dla psów rasy Shih-Tzu 250ml
Polecany dla ras o długiej sierści z gęstym podszerstkiem takich jak: Shih tzu, Lhasa Apso, BeardedCollie, Briard, PON. Nie zawiera barwników. Nie zawiera soli (nie podrażnia delikatnej skóry psa). Sposób użycia: Zmoczyć sierść psa letnią wodą. Niewielką ilość szamponu dobrze rozprowadzić na ciele psa, unikając przy tym kontaktu z oczami. Następnie dokładnie spłukać. W razie konieczności czynność powtórzyć. Po kąpieli rozczesać sierść oraz wytrzeć lub wysuszyć przy pomocy suszarki. Nie narażać zwierzęcia na przeciągi.
Skład: Aqua, SodiumLaurethSulfate, CocamidopropylBetaine, PropyleneGlycol, Coco Glucoside, GlycerylOleate, Polyquaternium-7, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Styrene/AcrylatesCopolymer, HydrolyzedKeratin, PerseaGratissima (Avocado) Oil, ChamomillaRecutita Flower Extract, Parfum, CitricAcid, Tetrasodium EDTA, SodiumBenzoate, PotassiumSorbate
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
Bluzka Model Greta Black - Eldar
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |
Czapka Damska Model Luna Navy - Kamea
LUNA to niezwykle twarzowa czapka pełna elegancji,
- czapka idealnie dopasowana do głowy,
- wykonana jest z bardzo ciepłej, wełnianej przędzy o ciekawym splocie,
- tył wykończony zakładką,
- wnętrze podszyte miękkim polarem,
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni.
wełna 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Granatowy |
Filtr paliwa New Holland CASE 84278636, MANN WK9042X
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MANN |
| Kod producenta | 84278636, WK9042X |
| EAN | 84278636, WK9042X |
| Zastosowanie | Filtr+paliwa |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu | 14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MANN |
| Kod producenta | 84278636, WK9042X |
| EAN | 84278636, WK9042X |
| Zastosowanie | Filtr paliwa |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu | 14 |
Tetra DecoArt Plantastics Premium Hairgrass 24cm
*Sztuczne rośliny o naturalnym wyglądzie
*Do stosowania we wszystkich akwariach
*Zapewniają odpowiednie miejsce do tarła
*Szybkie i łatwe roślin umieszczenie w zbiorniku, w pełni bezpieczne
*Nie wymagają pielęgnacji
*Przez długi czas zachowują niezmieniony kształt i kolor
Rozmiar:24cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T203785 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T203785 |
Stringi Model V-7178 Luna White - Axami
Elastan 4 %
~Polamid 76 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model Viola Red - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czerwony |
Mikita Fosfo Vit 150 tabletek pies kot
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |
POMPA HYDRAULICZNA CASE 580F ,25506 ,25506 LSM
Numery do celów porównawczych:
25506 ,25506 LSM
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 25506AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 25506AE |


_92912.jpg)