~Polamid 87 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70 B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 75 A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Beżowy |
Gorsety, body, pasy Body z miseczkami Model K389 Felice Navy - Gorsenia Lingerie
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 75E | 86-90 cm | 75-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 86-90 cm | 75-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 86-90 cm | 75-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 86-90 cm | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 80C | 90-94 cm | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 90-94 cm | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 90-94 cm | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 90-94 cm | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 90-94 cm | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 90-94 cm | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85C | 94-98 cm | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 94-98 cm | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 94-98 cm | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 94-98 cm | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 94-98 cm | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 85H | 94-98 cm | 83-87 cm | 111-113 cm |
| 90C | 98-102 cm | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 98-102 cm | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 98-102 cm | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 98-102 cm | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 90G | 98-102 cm | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 95C | 102-106 cm | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 102-106 cm | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 102-106 cm | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 102-106 cm | 93-97 cm | 117-119 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Granatowy |
GF Szelki materiałowe bez uciskowe czerwone J03/2
| Rozmiar | A obwód szyi | E obwód klatki piersiowej |
| 1 | 17-26 cm | 23-38 cm |
| 2 | 24-32 cm | 38-52 cm |
| 3 | 30-42 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Kod producenta | J03/2 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Kod producenta | J03/2 |
Bokserki Meskie Model Emilio 95 White - Pierre Cardin
Elastan 7 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Biały |
2-Stronne Ochronne Etui do Tabletu 10".
Niezbędna rzecz dla każdego posiadacza Tabletu!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544174 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544174 |
Figi Model Simple panty Black - Julimex Lingerie
Figi damskie o klasycznym kroju, idealnie dopasowane do ciała. Niewidoczne pod ubraniem dzięki bezszwowej, nowoczesnej technologii wykończenia brzegów technologia INVISIBLE-LINE.
Pakowane w pudełko z uroczą kokardką, doskonale nadaje się na prezent.
Elastan 10 %
~Polamid 89 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Czarny |
Pończochy Klasyczne Model Princessa calze 03 code 187 Bianco - Gabriella
~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| rozmiar | L,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| rozmiar | L,M,S |
Sandał SANDAŁKI Z CYRKONIAMI BEŻOWE FM814 APRICOT - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,3 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,8 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model 6-12 Green - Numoco
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 78-84 cm | 72-78 cm |
| M | 76-81 cm | 70-74 cm |
| S | 74-77 cm | 64-70 cm |
| XL | 80-86 cm | 76-80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Zielony |
Czapka Model Nora Navy - Kamea
NORA to niezwykle twarzowa czapka pełna elegancji,
- gładka dwuwarstwowa czapka z zawiniętą krawędzią, idealnie dopasowana do głowy,
- przód zdobi kwiatowa aplikacja z filcu,
- wykonana jest z ciepłej, wełnianej przędzy,
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni.
wełna 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Granatowy |
LEGO Star Wars III Clone Wars PL
Sweter model 30044C Light Pink - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 78 cm | 44 cm | Szer. na plasko: 48 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Różowy |
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Biały |
Spodnie Kombinezon Damski Model S057 Black - Style
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 148 cm | 106 cm | 96 cm | 80 cm |
| M | 146 cm | 102 cm | 92 cm | 76 cm |
| S | 146 cm | 98 cm | 88 cm | 73 cm |
| XL | 148 cm | 110 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
TETRA TetraPro Energy - Pokarm premium dla wszystkich gatunków ryb ozdobnych 12g/ sasz.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T149335 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T149335 |
Figi Model BBL 049 White - Babell
Zmysłowe figi damskie.
- koronkowe wstawki
- model wykonany z wysokiej jakości mikrofibry
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Biały |
Spodnie Damskie Model Dora 10516 Navy - Click Fashion
~Lycra 8 %
~Lyocel 35 %
~Nylon 7 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 88 cm |
| 46 | 118 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model L196 Powder Pink - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 96 cm | 92 cm | 72/82 cm |
| M | 100 cm | 92 cm | 88 cm | 68/78 cm |
| S | 100 cm | 88 cm | 84 cm | 64/74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Różowy |
TETRA AquaArt Evolution Line Aquarium Complete Set 100L - zestaw akwariowy Antracyt
- nowoczesny zestaw dla wszystkich akwarystów
- bogato wyposażone zestawy akwariowe o pojemności 100l o nowoczesnym designie
z charakterystyczną profilowaną przednią szybą
- zestaw zawiera:
* akwarium ze stabilną pokrywą z dwiema świetlówkami T5 o przedłużonej trwałości (24 W),
* filtr EasyCrystal FilterBox 600, grzałkę HT100 (100W),
* 2 zapasowe wkłady filtracyjne z węglem aktywnym EasyCrystal FilterPack 600C
* TetraMin 100ml,
* Tetra AquaSafe 100ml,
* Tetra EasyBalance 100ml
* broszurę o zakładaniu akwarium
Nowoczesnym rozwiązaniem jest wskaźnik wymiany filtra Timestrip ® umieszczony na pokrywie akwarium. WAŻNE Towar zamawiany na specjalne życzenie klienta. Niepodlega zwrotowi oraz wymianie. Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T174610 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T174610 |


_72633.jpg)