Kolor: szary / antracyt
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-40381 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-40381 |
Super Benek EXCLUSIVE EXTRA MIX 4L
Opakowanie: 4L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12498 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12498 |
Figi Model Judyta Beige/Black - Unikat
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 108-114 cm |
| XXL | 115-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Model M520 Wzór 34 Multicolor - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
Derka osłania korpus psa, przez który ten traci najwięcej ciepła, oraz klatkę piersiową chroniąc przed przeziębieniem. Przy szyi regulacja sznurkami. Na plecach zawiązywana na sznurki, pod tylnimi łapami mięciutkie gumeczki. Przeznaczone dla psów marznących, szczególnie dla tych, które nie lubią się ubierać. Romizr: 3, długość od szyi do ogona 27cm., obwód w klatce piersiowej: regulowany.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Zapalniczka Nagrywaj. Dźwięk+Obraz (z VOX).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415303 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415303 |
Spódnica Model M559 Black - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
TOREBKA KOPERTÓWKA SZARA TB-P-106 SZARY - Inello
Wysokość 15 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model B062 Green - BE
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 107-114 cm | 98-107 cm | 82-91 cm |
| L/XL | 99-106 cm | 90-97 cm | 74-81 cm |
| S/M | 92-98 cm | 82-89 cm | 66-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
Vitakraft Kracker 2szt. Kolby miodowe dla chomika
- dostarczają wielu ważnych dla zdrowia witamin, minerałów i nienasyconych kwasów tłuszczowych
- wzmacniają odporność organizmu
- ziarna, owoce i orzechy są idealne do chrupania, bardzo smaczne i zdrowe
- kolby zawierają fosfor, wapń oraz niezbędne witaminy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 10637 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 10637 |
Inter-Zoo Klatka dla ptaków Margot I Ocynk Lux 43 x 25 x 47 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P104 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P104 |
TETRA Goldfish Granlues - pokarm dla wszystkich gatunków złotych rybek 500ml
- zbilansowany pokarm pełnoporcjowy dla zróżnicowanej diety,
- zawiera wszystkie ważne składniki odżywcze, anaboliczne oraz pierwiastki śladowe,
- zapewnia zdrowie, witalność i naturalne bogactwo kolorów,
- zawiera opatentowaną formułę BioActive, która wspomaga zdrowie i długą żywotność ryb,
- z formułą Clean & Clear Water, która przyspiesza rozkład pożywienia i redukuje wydalanie odpadów ? dla czystej i przejrzystej wody
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T135482 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T135482 |
TRIXIE Dog Pick Up Worki na psie odchody M
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2332 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2332 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Adaline Etabeta M-384 Yellow - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Żółty |
Sandał ELEGANCKIE SANDAŁY NA OBCASIE GH-2627B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Botki Model KBLL1279 KHAKI - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23.5 cm |
| 38 | 24.7 cm |
| 39 | 25.3 cm |
| 40 | 25.8 cm |
| 41 | 26.3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Zielony |
Noktowizor Cyfrowy 1-okular. Walther(3-6x40) do 300m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844443076 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844443076 |
ROYAL CANIN Golden Retriever Junior 3kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Kombinezon Damski Model 120-14 Malina - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 110 cm | 112 cm | 104 cm |
| M | 108 cm | 104 cm | 98 cm |
| S | 104 cm | 94 cm | 94 cm |
| XL | 112 cm | 118 cm | 110 cm |
| XS | 100 cm | 92 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Różowy |
Figi Model Eco-Go Beige - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Beżowy |
Klasyczna piękność na codzień. Skromny, delikatny i dzięki temu fantastyczny. Miseczki pokryte tiulem, górę miseczek zdobią ażurkowe aplikacje. Uzupełnieniem jest mała kokardka zdobiąca mostek. Pełniejsze miseczki pozwolą Ci pewnie stąpać każdego dnia. Oto skromna propozycja dla każdej z nas!
Biustonosz posiada regulowane, odpinane ramiączka. Trzystopniowe zapięcie na haftki.
Uwaga: duża rozmiarówka, zalecamy zakup miseczki mniejszej od standardowo noszonej!
Skład:
75% Poliamid
15% Elastan
5% Poliester
5% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 70E,70G,75C,75D,75E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 70E,70G,75C,75D,75E |


_1408994826_TX_40381_2_s.jpg)