Waga: ok 2,8 kg.
Maksymalna waga zwierzęcia: 11,3 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | CatIt |
| Kod producenta | 50783 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | CatIt |
| Kod producenta | 50783 |
Figi Model K337 Megan Beige - Gorsenia Lingerie
Klasyczne, pełne figi wykonane z mikrofibry w połączeniu z delikatną koronką w kolorze perłowego beżu z delikatnym pudrowym różem. Z przodu dwie ozdobione wstawkami z haftu, a nogawki wykończone delikatną gumokoronką. Z tyłu nogawki wykończone piękną koronką.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 106-110 cm |
| 3XL | 110-114 cm |
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
AŻUROWE BALERINY Z FRĘDZLAMI 7221-14BE CNB7221-14BE - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Gorsety, body, pasy Giulia body czerwony - Gorteks
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | obwód bioder |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czerwony |
Figi Model K379 Victoria Black - Gorsenia Lingerie
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| XXXL | 110-114 cm |
| XXXXL | 114-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czarny |
CZARNE TRAMPKI NB176B CNBNB176B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Sandał KLAPKI JAPONKI RMC16-4109P CNBRMC16-4109P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Sukienka dzianinowa M-036 Cornflower - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 86 cm | 92 cm | 90 cm | 78 cm |
| 38 | 86 cm | 116 cm | 100 cm | 96 cm |
| 40 | 86 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 42 | 86 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 84217953 |
| EAN | 84217953 |
| Zastosowanie | Filtr+paliwa |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 84217953 |
| EAN | 84217953 |
| Zastosowanie | Filtr paliwa |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
Wiatrówka Łamana British Mark-12TG 4,5mm/Sprężynowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620170 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620170 |
Sukienka Model A175 Pink Ptaki - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36/38 | 91-98 cm | 86-93 cm | 67-73 cm |
| 40/42 | 99-107 cm | 94-101 cm | 74-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Różowy |
Bluza z asymetrycznym zamkiem taliowana 137 Grey - Bien Fashion
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 63 cm | 98 cm | 92 cm |
| M | 63 cm | 94 cm | 88 cm |
| S | 63 cm | 90 cm | 84 cm |
| XL | 63 cm | 102 cm | 96 cm |
| XS | 60 cm | 86 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Szary |
Domek Happy Family - huśtawka, zjeżdżalnia, mebelki, ludziki
| Zawartość zestawu:domek Happy Familymebelki i akcesoria do domku i ogródkaludzikioryginalne opakowanie – idealne na prezent |
| Domek: | 20,5 x 14,5 x 13 cm |
| Opakowanie: | 25 x 18 x 15,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | happy family 02 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | happy family 02 |
Gaz Obronny/Obezwładniający (15ml) Ukryty w Imitacji Szminki - Czerwony.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590826123882 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590826123882 |
Prostownik Samochodowy 12V/6A (12~84Ah).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734151121 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734151121 |
Sukienka z neoprenu GR1079 Sky Blue - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Liliana Cardinale-Disco M-259 Pink/Bordo - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 88-92 cm | 72-78 cm | 87-90 cm | L |
| L/XL | 93-97 cm | 72-78 cm | 87-90 cm | XL |
| M | 83-87 cm | 68-73 cm | 84-86 cm | M |
| M/L | 88-92 cm | 68-73 cm | 84-86 cm | L |
| S | 80-82 cm | 64-70 cm | 80-83 cm | S |
| S/M | 83-87 cm | 64-70 cm | 80-83 cm | M |
| XL | 93-97 cm | 78-83 cm | 91-94 cm | XL |
| XL/M | 83-87 cm | 78-83 cm | 91-94 cm | M |
| XL/XXL | 97-99 cm | 78-83 cm | 91-94 cm | XXL |
| XXL | 97-99 cm | 83-86 cm | 95-97 cm | XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi-soft Honey Beige - Gaia
Elastan 5 %
~Polamid 55 %
~Poliuretan 4 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 65K | 63-67 cm | 97-101 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75C | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75D | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75E | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75F | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75G | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75H | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75I | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 85 G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Beżowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Adaline Icelolly M-384 Coral - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
TRIXIE Domek dla kota Moon 45 × 40 × 45 cm brązowy
- obity pluszem
- podbity pianką
- wyjmowana dwustronna poduszka
- antypoślizgowy spód z nylonu
- można prać ręcznie w temp. 30 st. C
- wymiary 45 cm x 40 cm x 45 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-36332 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-36332 |


_1408481508_50783_s.jpg)