Nadaje się do podawania mokrej karmy dla kociąt, kotów dorosłych. Dedykowana dla kotów perskich. Szklista powłoka zapobiega przywieraniu brudu. Zewnętrzne malowanie jest odporne na ścieranie. Można myć w zmywarce.
Wymiary/pojemność:
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24490 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24490 |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
Bluzka Model L040 Grey - Lapasi
~Nylon 13 %
Polyester 82 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 74 cm | 172 cm | 172 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Szary |
Żakiet Model ZA113 Musztard - Lanti
Polyester 72 %
~Viscosa 23 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 62 cm | 88 cm |
| 38 | 63 cm | 92 cm |
| 40 | 64 cm | 96 cm |
| 42 | 65 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Żółty |
Kurtka Damska Model 302 Pink - Figl
- niezwykle elegancka i stylowa ramoneska
- wykonana z gładkiej i przyjemnej w dotyku bawełny
- długi rękaw
- zapinana z przodu na asymetryczny zamek
- duży kołnierz dodający elegancji
- pionowe przeszycia optycznie wysmuklają sylwetkę
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
Świeczki - korki do wina 4 szt. - romantyczny wieczór
Gadżet w pigułce: - cztery świeczki imitujące korek od wina
- zapakowane w przeźroczyste etui
- zaskakujący, piękny dodatek do romantycznego wieczoru
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | świecz.kork |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | świecz.kork |
CHABA Obroża skórzana ćwiekowana 22mm / 60cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
GF Bluza szra CROWN/SKUL B57/6
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
9104-03 Blade Grip Set - Głowica Górna Mocowanie Łopat
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9104-03 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9104-03 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Ramona Hollywood M-340 Pink - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm | L |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm | M |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm | S |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm | XL |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm | XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Kardigan z okrągłym dekoltem MM3015 Blue - Mira Mod
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
WIĄZANE TRAMPKI KYLIE K1771201ORO - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model T181/4 Black - Tessita
Elastan 8 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 91 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 90.5 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 90 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 91.5 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XXL | 92 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
Magazynek zapasowy do pistoletu WALTHER CP99 Compact i WALTHER CP99 Compact Nikiel.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59003086201894 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59003086201894 |
TETRA TetraPro Colour - Pokarm premium dla wszystkich gatunków ryb ozdobnych 1L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T211643 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T211643 |
Kombinezon z dekoltem V KM07 Navy - Nife
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 149 cm | 104.5 cm | 86.5 cm | 97 cm |
| 38 | 150 cm | 108.5 cm | 90.5 cm | 101 cm |
| 40 | 152 cm | 112.5 cm | 94.5 cm | 105 cm |
| 42 | 153 cm | 116.5 cm | 98.5 cm | 109 cm |
| 44 | 154 cm | 120.5 cm | 102.5 cm | 113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
DIAMSIL Legowisko owalne ANTARA RÓŻNE KOLORY rozmiar 2, 13002
Wymiary: 47x38x15
Kolorystka: Losowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diamsil |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diamsil |
Piżama Szorty do spania Model 3084-2 Grafit - Babella
świetne, wygodne szorty do spania.
- wykonane z przyjemnej w dotyku bawełny
- w pasie komfortowa gumka
- przód zdobi satynowa kokardka w krateczkę.
Polyester 8 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Szary |
Sukienka model 30046C Beige - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 78 cm | 54 cm | Szer. na plasko:46 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-31621 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-31621 |


_TX-24490.jpg)