| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194540 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194540 |
Bluza Damska Model B016 Black - BE
Elastan 10 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
MUSZKIETERKI NA SZEROKIM OBCASIE SZARE A35 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Spódnica Model MOE242 Moro Model 1 - Moe
Skład: 90% bawełna, 10% elastan
| Rozmiar | Długość | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 45 cm | 66 cm |
| M | 45 cm | 64 cm |
| S | 45 cm | 62 cm |
| XL | 45 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Wielokolorowy |
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
EUROWET Alervet - szampon przeciwświądowy dla psów i kotów 200ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eurowet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eurowet |
POMPA HYDRAULICZNA FARMEC 660 , 650 ,6138
Numery do celów porównawczych:
6138
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PARKER |
| Kod producenta | 6138AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PARKER |
| Kod producenta | 6138AE |
Szlafrok Męski Model 130 Navy - DKaren
Klasyczny męski szlafrok.
- szlafrok z kołnierzem
- wykonany z przyjemnego materiału frotte
- po bokach dwie kieszenie
- rękawy zakończone mankietami
- wiązany w pasie
- długość: 130 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Wieczorowa Model 17795 Green - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 152 cm | 86 cm | 82 cm | 74 cm |
| M | 150 cm | 84 cm | 80 cm | 70 cm |
| S | 150 cm | 82 cm | 76 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Zielony |
Dopasowane spodnie z eko-skory GR1553 Black - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
Szorty Model Lara White - Eldar
~Polamid 82 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-105 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 91-95 cm |
| XL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Biały |
TRIXIE Zabawki pluszowe ruchome 7-10 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4089 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4089 |
Długi kardigan bez rękawów GR1298 Lila - GrandUA
Skład: 55% poliester 40% bawełna 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Fioletowy |
Elastyczna Taśma LED (dł. 5m), 300 Diod-Czerwone.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414893 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414893 |
Sukienka Długa sukienka w kratę GR1282 Sky Blue - GrandUA
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
Stefanplast Toaleta SPRINT PLUS narożna błękitna
Wymiary: 40 x 40 x 58 cm
Kolor: Błękitny
Kuweta zapewni kotu ustronne miejsce do załatwiania potrzeb fizjologicznych, a także zapobiegnie rozprzestrzenianiu się nieprzyjemnych zapachów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 96805 |
| EAN | 8003507968059 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 96805 |
| EAN | 8003507968059 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544193 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544193 |
Sukienka Wieczorowa Model 17796 Oberżyna - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 152 cm | 86 cm | 82 cm | 74 cm |
| M | 150 cm | 84 cm | 80 cm | 70 cm |
| S | 150 cm | 82 cm | 76 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czerwony |
Diversa Akwarium 120 x 40 x 50 cm 8 mm 240L
Wybierając akwaria firmy Diversa otrzymują Państwo produkt:
-wykonany ze szkła float, które charakteryzuję się wysoką przejrzystością oraz wytrzymałością,
-o grubości szkła dobranej zgodnie z europejskimi normami DIN, co eliminuje ryzyko związane z powstającymi w akwarium naprężeniami,
-perfekcyjnie połączony w bezpieczną całość za pomocą podwójnych silikonowych łączeń,
-dodatkowo zabezpieczony systemem wzmocnień, bocznych oraz poprzecznych, adekwatnych do rozmiarów zbiornika,
-o bezpiecznych krawędziach.
Wymiary: długość: 120cm, szerokość : 40 cm, wysokość : 50 cm, objętość : 240 dm3, grubość : 8 mm AKWARIUM JEST WYSYŁANE W MOMENCIE ODNOTOWANIA WPŁATY NA NASZE KONTO (NIE WYSYŁAMY AKWARIÓW ZA POBRANIEM).
PRODUKT NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE - AKWARIUM WYSYŁANE NA PALECIE (KOSZT + 147,60 ZŁ - POKRYWA KUPUUJĄCY)
DOSTAWA NA TERENIE KRAKOWA GRATIS
W przypadku zamówienia akwarium przesyłką kurierską prosimy o sprawdzenie paczki w obecności kuriera.
Po stwierdzeniu ew. uszkodzeń natychmiastowe spisanie protokołu reklamacyjnego i poinformowanie sklepu o zaistniałej sytuacji. W przypadku braku spisania protokołu reklamacja nie będzie uwzględniona.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diversa |


_1425916423_35_UCHO_WOLOWE2.jpg)