| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194489 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194489 |
Dwie Krótkofalówki (walkie talkie) do 100 metrów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415510 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415510 |
Bluzka Model 230062 Black - Enny
Elegancka bluzka w czarnym kolorze.
- modny fason
- dekolt okrągły
- w dekolcie wszyta stójka z troczkami, którą można zawiązać w kokardę
- kuszące koronkowe wstawki z przodu
- rękaw długi wykończony gumką
- dół wykończony szeroką gumką
- bluzka wykonana jest z wysokiej jakości, nierozciągliwego, delikatnego materiału
- produkt polski
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 65 cm | 90 cm |
| 38 | 66 cm | 94 cm |
| 40 | 67 cm | 98 cm |
| 42 | 68 cm | 102 cm |
| 44 | 69 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
Kozaki Model KBTE003 Camel - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Brązowy |
Legginsy Model Carla Black - Bas Bleu
Rewelacyjne tregginsy wyszczupląjące z efektem push-up.
- perfekcyjne dopasowanie
- szeroki pas wyszczupla talię
- pas ozdobiony cyrkoniami
- tregginsy pięknie podkreślają pośladki
- po bokach wstawki z elastycznego materiału
- grubość 200 DEN
Polyester 28 %
~Viscosa 62 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
TOREBKA DAMSKA Z ĆWIEKAMI TB-P-56 ZIELONY - Inello
Wysokość 30 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
Kombinezon Damski Model K161 Navy - Katrus
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
TRIXIE Skarpetki antypoślizgowe rozm. L-XL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19504 |
| EAN | 4011905195049 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19504 |
| EAN | 4011905195049 |
Półbiustonosz V-6491 Carmin - Axami
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70 B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 75 A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czerwony |
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 96-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
Figi Model 586B Charlize Ażurowy Piasek - Gaia
Kobiece figi typu brazilian w świetnym zestawieniu kolorystycznym. Z przodu wstawka z beżowej dzianiny pokrytej jasną koronką oraz subtelnego haftu. Tył oraz boczki wykonane są z podwójnej, kremowej siateczki. U góry subtelna kokardka.
Elastan 18 %
~Polamid 77 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Beżowy |
Hamak posiada uchwyty z karabińczyków na końcach uszu, ułatwiające mocowanie do istniejących miejsc. Można także za pomocą dodatkowych linek przedłużających, przewlekając je przez uszy hamaka, przedłużyć ramiona. Najlepszymi miejscami są drapaki i gotowe elementy, ale fantastycznie hamak sprawuje się pod stołem oraz pomiędzy meblami lub ścianą i elementem stałym. Właściwie ograniczeniem jest jedynie fantazja właściciela i miejsce, którym dysponuje.
Należy pamiętać, że miejsce musi być dostępne dla kota, aby sam mógł bez problemu do niego wejść i wyjść bez pomocy właściciela. Hamak zaprojektowany jest dla małych i dużych kotów - jednowymiarowy. Poduszka hamaka wykonana jest z bardzo miękkich materiałów w części do leżenia oraz odpornego na brud oraz uszkodzenia materiału na spodzie, stanowiącego także konstrukcję. Zastosowane do produkcji materiały to:
mikrofibra - (część do leżenia) bardzo miękka i delikatna w dotyku, antyalergiczna,
oxford - materiał odporny na zniszczenie i zabrudzenia, stelaż. Wypełnienie niezwykle miękkich i elastycznych poduszek:
kulka silikonowa - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość pikowanym poduszkom. Czyszczenie legowiska jest niezwykle proste. Wystarczy mokrą gąbką lub ścierką nasączoną środkiem czyszczącym przetrzeć zabrudzone miejsce. Całość bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Wymiary przybliżone:
poduszka 33 x 45 cm, długość ramion ok 80cm, grubość ok 5-8cm
Waga ok 0,5 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | HOX-bez |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | HOX-bez |
GATTA MAJTKI BIKINI QUEENIE 1649s
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Naturalny |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Naturalny |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Biowet/Vetoquinol |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Biowet/Vetoquinol |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
ANIMONDA Carny Adult Cat smak: indyk i krewetki 200g
Analiza: Białko (11,5%), tłuszcz (5%), błonnik (0.5%), popiół (1,4%), woda (79%)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
CHABA Smycz taśmowa regulowana 20mm / 270cm kolor: czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|---|
| L | 65 cm | 46 cm | 59 cm | 103 cm |
| M | 65 cm | 46 cm | 58.5 cm | 98 cm |
| S | 65 cm | 46 cm | 58 cm | 93 cm |
| XL | 65 cm | 46 cm | 59.5 cm | 108 cm |
| XXL | 65 cm | 46 cm | 60 cm | 113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model 16901 Navy - YourNewStyle
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 89 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| M | 88 cm | 88 cm | 80 cm | 70 cm |
| S | 87 cm | 84 cm | 76 cm | 66 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Monika Grey - Donna
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm | 72-76 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm | 68-72 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm | 64-68 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm | 76-80 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm | 80-84 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm | 84-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Szary |
Versele Laga Nature Sticks Parmezan Panini-Omnivores - kolby z parmezanem dla gryzoni 80g
- Wykonane zostały z naturalnych składników, nie zawierają sztucznych aromatów i barwników.
- Regulowana zawieszka Magifix pozwala na umieszczenie kolby w dowolnym miejscu klatki.
- Pakowanie w systemie FreshPack zapewnia zachowanie aromatu i chrupkości do momentu otwarcia opakowania.
Skład: zboża, nasiona, cukry (miód 3,2%), mleko i pochodne mleka, parmezan 4,5%,
bułka tarta 4,5%, oleje i tłuszcze.
Dawkowanie: należy podawać jako dodatek do codziennej porcji karmy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462089 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462089 |


_1425909788_31_PENIS_WOLOWY_CIETY2.jpg)