| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194496 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194496 |
Figi Model Elen White - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model ED005-1 Malina - Ella Dora
Elastan 8 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 89 cm | 94 cm | 86 cm | 80 cm |
| 38 | 90 cm | 98 cm | 90 cm | 84 cm |
| 40 | 91 cm | 102 cm | 94 cm | 88 cm |
| 42 | 92 cm | 106 cm | 98 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Różowy |
Piżama Clarity 34718-90X, 34721-43X Szaro-Bordowa - Esotiq
Elastan 5 %
Polyester 40 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 94-98 cm | 74-78 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 92-96 cm | 86-90 cm | 66-70 cm |
| XL | 104-108 cm | 98-102 cm | 78-82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Esotiq |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Esotiq |
| Kolor | Szary |
AmiPlay halter NX2 Foxterrier piesek na pomarańczowym tle
Haltery są regulowane w zależności od rozmiaru o szerokości taśmy 2 cm zapinane na zatrzask plastikowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Sukienka Model 125-21 Navy - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 86 cm | 76 cm |
| M | 80 cm | 70 cm |
| S | 76 cm | 66 cm |
| XL | 90 cm | 80 cm |
| XXL | 96 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Granatowy |
Identyfikator (4GB) Nagrywający Obraz + Dźwięk +....
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415564 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415564 |
DAKO-ART Mieszanka koloryzująca dla kanarka - czerwona 100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Spódnica Model 220005 Black - Enny
Skład: 95% poliester, 5% elastan.
UWAGA! Produkt może farbować!
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 56 cm | 90 cm | 73 cm |
| 38 | 56.5 cm | 94 cm | 77 cm |
| 40 | 57 cm | 98 cm | 81 cm |
| 42 | 57.5 cm | 102 cm | 85 cm |
| 44 | 58 cm | 106 cm | 89 cm |
| 46 | 58.5 cm | 112 cm | 95 cm |
| 48 | 59 cm | 118 cm | 101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Wieczorowa Model 17769 Brown - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 155 cm | 88 cm | 80 cm | 80 cm |
| M | 155 cm | 84 cm | 76 cm | 76 cm |
| S | 155 cm | 80 cm | 72 cm | 72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Brązowy |
Spódnica Lena SP50 Stripes - IVON
Elastan 8 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| M/L | 40 cm | 80 cm | 70 cm |
| XL/XXL | 42 cm | 88 cm | 74 cm |
| XS/S | 38 cm | 76 cm | 62 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Biały |
Piżama Damska Model SAL-PY 1065 Dark Mint - Rossli
Komfortowa piżama damska.
- klasyczny krój
- dekolt okrągły
- krótki rękaw typu kimono
- koszulka w modny aztecki wzór z napisem
-jednolite legginsy o długości 3/4
- w pasie wygodna gumka
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
Skład:
Koszulka:75% bawełna, 25% poliester
Legginsy: 95% bawełna, 5% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 94-98 cm |
| M | 94-98 cm | 90-94 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm |
| XL | 102-106 cm | 96-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Zielony |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Aqua I Grafit/Pink - GWINNER
Uszyty z doskonalej jakości włoskiej dzianiny firmy Carvico, która charakteryzuje się:
- odporność na chlor
- wyjątkową odpornością na działanie promieni UV
- odpornością na mechacenie
- rozciągliwością w dwóch kierunkach
Cechy produktu:
- klasyczny, sportowy wzór
- podszycie z gumką podtrzymującą biust
- podwójne szwy dla maksymalnej wytrzymałości
- zabudowany z tyłu
- Średni podkrój nogawek
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 86 cm | 64 cm |
| 38 | 92 cm | 92 cm | 68 cm |
| 40 | 96 cm | 96 cm | 72 cm |
| 42 | 102 cm | 100 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model Ines ED016-1 Ecru - Ella Dora
Bluzka wykonana z dzianiny z dodatkiem elastanu wygodnej w użytkowaniu. Linia dopasowana, ładnie podkreśla sylwetkę.
Świetnie pasuje pod żakiet, narzutkę czy samą do prostych spodni czy spódnicy. Uszyta z najwyższą starannością z wysokogatunkowego materiału.
Doskonała propozycja na wiele okazji oraz element ciekawych stylizacji.
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 60 cm | 84 cm |
| 38 | 61 cm | 90 cm |
| 40 | 62 cm | 96 cm |
| 42 | 63 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model A90 Grafit - awama
~Viscosa 92 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Szary |
Kąpielówki Model Andy2 M-106 Black/Blue - Marko
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 85-88 cm |
| M | 80-84 cm |
| XL | 89-92 cm |
| XXL | 93-96 cm |
| XXXL | 97-100 cm |
| XXXXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Sweter Damski Model 40005 Jeans - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| uniwersalny | 80 cm | 124 cm | 108 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model 3030 Navy - Lupo Line
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 84-90 cm |
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| 44 | 126-134 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Granatowy |
Bluzka Model Olta 10538 Green - Click Fashion
~Viscosa 93 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model L227 Red - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 102 cm | 96 cm | 90 cm | 78 cm |
| M | 102 cm | 92 cm | 86 cm | 74 cm |
| S | 102 cm | 88 cm | 82 cm | 70 cm |
| XL | 102 cm | 100 cm | 94 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |


_1425910044_31_PENIS_WOLOWY_CIETY2.jpg)