| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pestell |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pestell |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
TETRA Discus pokarm dla dyskowców 250ml
• dostosowany do wymagań żywieniowych dyskowców pod względem kształtu, koloru i składu
• zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy i mikroelementy
• granulki opadają na dno powoli, co odpowiada wymaganiom żywieniowym dyskowców
• w przeciwieństwie do pokarmów mrożonych, nie zawiera patogenów wywołujących groźne dla ryb choroby
• wzmacnia intensywność ubarwienia
• nie powoduje zmętnienia wody
• zawartość stabilizowanej witaminy C zwiększa odporność na choroby, wspomaga zdrowy rozwój i zapobiega niedoborom składników wynikającym z nieprawidłowego żywienia
Karminie:
Podawać małe porcje kilka razy dziennie.
Skład: ryby i produkty pochodne z ryb, zboża, roślinne ekstrakty białkowe, produkty pochodzenia roślinnego, drożdże, oleje i tłuszcze, mięczaki i skorupiaki, glony, różne cukry, minerały
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T140035 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T140035 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
CHABA Obroża skórzana ćwiekowana 22mm / 60cm kolor: czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | 3XL,2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | 3XL,2XL |
Cazo Legowisko materac Africa Zebra 75 x 60 cm
i komfort swojego pupila.
Wymiary 75 x 60 cm
Pokrowiec zdejmowany. Można prać ręcznie w temp. 30 st. C
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1902/B |
| EAN | 5907996034574 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1902/B |
| EAN | 5907996034574 |
Spodnie Damskie Model MOE195 Black - Moe
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 103 cm | 106 cm | 84 cm |
| M | 102 cm | 100 cm | 78 cm |
| S | 102 cm | 94 cm | 74 cm |
| XL | 103 cm | 112 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model M565 Black - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Wiatrówka Łamana Hammerli Hunter Combo 750 - 4,5mm/Sprężynowa.
Łamaną i Gwintowaną Lufą 4,5mm,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620201 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620201 |
skład surowcowy: 70% Poliamid, 20% Elastan, 10% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1575 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1575 |
Stringi Model Cantata Beige - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Beżowy |
Szpiegowski Wieszak Full HD, Nagrywający Obraz i Dźwięk + Detekcja Ruchu + Rejestr. Dźwięku...
AQUA EL Filtr do stawów SUPER MAXI do pomp PFN 7500/10000
| Nazwa produktu | MAXI | MAXI 1 | SUPERMAXI |
| Kod | 101671 | 101721 | 102466 |
| Przeznaczony do oczka o poj. (m3) | 5 | 10 | 25 |
| Przeznaczony do pompy PFN | 2500/3500 | 2500/3500 | 7500/10000 |
| IN/OUT (cale) | 1 | 1 | 1 |
| EAN | 5905546000185 | 5905546014830 | 5905546001731 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 102466 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 102466 |
9101-22 Undercarriage - Płozy, Sanki
Oryginalna część zamienna do modelu Double Horse 9101.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9101-22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9101-22 |
Inter-Zoo Klatka dla królików Królik 60 Ocynk 59 x 36 x 31 cm
Wyposażenie: karmnik na sianko
Wymiary: 59x36x31 cm, odstęp między prętami: 20mm
Kolorystyka towaru jest losowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G072 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G072 |
Happy Cat Adult Jagnięcina 4kg
Wszystkie karmy HAPPY CAT nie zawierą sztucznych barwników, aromatów i środków konserwujących. Pochodzenie składników z kontrolowanych ekologicznych gospodarstw. Wykonane w Niemczech pod ścisłą kontrolą jakości niezależnego instytutu badań żywności !
Zbilansowana optymalnie zawartość minerałów, to smakowita karma stanowiąca fundament harmonijnego rozwoju i zdrowia dla Twojego kota. Zastosowano nową formułę All in One dla żywienia kotów na każdym etapie życia. Nowa formuła obejmije m.in.:
zawiera taurynę i różnorodne białka zwierzęce
odpowiednie PH dba o zdrowie dróg moczowych, także kotów kastrowanych
zawiera kawasy Omega 3 i 6, niezbędne dla zdrowia skóry i sierści zawiera małże nowozelandzkie i siemie lniane, wspierający stawy i układ odpornościowy ułatwia pozbywanie się kul włosowych i zapobiega ich tworzeniu
zapewnia pielęgnację uzębienia Koty aktywne i wychodzące, które mają zwiększone zapotrzebowanie na energię, powinny otrzymywać odpowiednią karmę. Wyższą kaloryczność dostosowaną do dużej aktywności zaspokaja delkatny i lekkostrawna jagnięcina. Karma dla dorosłych kotów Happy Cat Jagnięcina wyprodukowana jest z wysokiej jakości, delikatnej jagnięciny i drobiu w wielu różnych kompozycjach (proporcja białka zwierzęcego do całkowitej masy białka wynosi co najmniej 85%).
dla kotów od 12 miesiąca dla kotów aktywnych i wychodzących nie zawiera ryb odpowiednia dla wszystkich ras
suszone mięso drobiowe** (21,0%), suszone mięso jagnięce** (8%), mąka ryżowa, mąka kukurydziana, tłuszcz drobiowy, greaves, kukurydza, płatki ziemniaczane, celuloza*, wysłodki buraczane*, chlorek sodu, suszone drożdże*, wytłoki z jabłek* (0,4%), chlorek potasu, wodorosty* (0,2%), siemię lniane (0,2%), mięso małża* (0,04%), korzeń cykorii* (0,04%), drożdże* (wyciąg), ostropest plamisty, karczoch, mniszek lekarski, imbir, liście brzozy, pokrzywa, rumianek, kolendra, rozmaryn, szałwia, korzeń lukrecji, tymianek (suszone zioła ogółem: 0,17%);
(** suszone częściowo poddane hydrolizie, *suszone)
Składniki analityczne:
Białko surowe 32,0%, tłuszcz surowy 18,0%, włókno surowe 3,0%, popiół 7%, wapń 1,4%, fosfor 0,9%, sód 0,45%, potas 0,65%, magnez 0,08%, omega-6 kwasy tłuszczowe 2,8%, omega-3 kwasy tłuszczowe 0,3%
Dodatki:
Witaminy / kg: witamina A 18000 IU, witamina D3 1,800 IU, witamina E 100 mg, witamina B1 5 mg, witamina B2 6 mg, witamina B6 4 mg, D (+) biotyny 700 µg, kwas pantotenowy 12 mg, niacyna 45 mg, witaminy B12 75 ug, chlorek choliny 75 mg ,
Przeciwutleniacze; tokoferol, ekstrakty z olejów roślinnych.
Mikroelementy / kg: żelazo 120 mg, miedź 12 mg, cynk 150 mg, mangan 30 mg, jod 2,5 mg, selen 0,2 mg,
aminokwasy / kg DL-metionina 4400 mg, 1000 mg tauryna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY CAT |
| Kod producenta | HC-9339 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY CAT |
| Kod producenta | HC-9339 |
Spodnie Damskie Model SD23 1183 Coral - Nife
- eleganckie spodnie damskie
- zamek zakryty zakładką zapinaną z boku na biodrze
- nogawki typu rurki
- spodnie świetnie będą współgrały z dopasowaną górą
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 96 cm | 96 cm | 76 cm |
| 38 | 96 cm | 100 cm | 80 cm |
| 40 | 97 cm | 104 cm | 84 cm |
| 42 | 98 cm | 108 cm | 88 cm |
| 44 | 98 cm | 112 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Różowy |
F645-010 Canopy Fixing - Mocowanie Kabiny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F645-010 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F645-010 |
TRIXIE Drapak dla kota narożny 32 × 60 cm czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43437 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43437 |
Kamera-Rejestrator do Pojazdu... (5w1).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415586 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415586 |

