Produkt oparty wyłącznie na naturalnych składnikach i tradycyjnej technologii wyrobów piekarniczych.
Skład: granulat kukurydziany, jęczmień, kardi, kukurydza, mąka, miód, owies, owies bezłuskowy, płatki owsiane, proso, pszenica, siemię lniane, słonecznik czarny i słonecznik pasiak, sorgo, warzywa
Analiza: białko 12%, tłuszcze 6%, wilgotność 9%, błonnik pokarmowy 8%, popiół 4%, wapń 0,23g/kg, fosfor 3,56g/kg, miedź 4,10mg/kg, witaminy B1 0,8mg/kg, B2 3,00mg/kg, B6 1,50mg/kg, K3 1,50mg/kg, C 20mg/kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
POMPA HYDRAULICZNA FIAT ALLIS 645B ,73058283 ,P818226 ,73058283
Numery do celów porównawczych:
73058283 ,P818226
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PARKER |
| Kod producenta | P818226AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PARKER |
| Kod producenta | P818226AE |
Fanua i Flora Podłoże do terrarium dla żółwi, węży, jaszczurek oraz innych płazów i gadów 5 L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fanua i Flora |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fanua i Flora |
KOMPLET TOREBEK 2 W 1 BEŻOWY TB-S-180 BEŻOWY - Inello
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
Nestor Pokarm dla kanarków 3l.
Po każdym użyciu pojemnik może być szczelnie zamknięty, co ułatwia przechowywanie pokarmu.
Skład: kanar, proso, rzepak, owies bezłuskowy, rzepik, siemię lniane, susz marchewki, susz jabłka 4%, murzynek, konopie, mak, proso senegalskie, mohair, granulat kukurydziany
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Koszulka nocna Halka Model Lena Sky Blue - Irall
Skład: 97% poliester, 3% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Niebieski |
Chaba Legowisko Budka Standard 2B 42x41x41 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Sukienka Model S055 Sky Blue - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 86 cm | 116 cm | 100 cm |
| M | 85 cm | 112 cm | 96 cm |
| S | 85 cm | 108 cm | 92 cm |
| XL | 86 cm | 120 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Niebieski |
Sandał KLAPKI DAMSKIE CZARNE CK15P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Figi Model K299 Miriam Black - Gorsenia Lingerie
Piękne figi typu ?brazyliany?, wykonane z miękkiej microfibry w kolorze czarnym. Z przodu dwie ukośne wstawki z tiulu, ozdobione po środku aplikacją z haftu. Z tyłu nogawki wykończone pięknym haftem czarno-czerwonym z nitką w kolorze ecru.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czarny |
SZPILKI NA PLATFORMIE YES1478BE - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Komplet LD 94 Attract black - Lets Duck
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S-L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
Kombinezon Damski Model 17108 Powder Pink - YourNewStyle
Skład:100% poliester
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model 140-7 Dark Jeans - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 96 cm |
| M | 92 cm |
| S | 88 cm |
| XL | 100 cm |
| XS | 86 cm |
| XXL | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model M534 Red - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka model 1580 Sky Blue - PeeKaBoo
Elastan 3 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96 cm | 94 cm |
| M | 95 cm | 90 cm |
| S | 94 cm | 86 cm |
| XL | 97 cm | 98 cm |
| XXL | 98 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
S033G-10 Top Blade Grip Set - Głowica Górna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S033G-10 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S033G-10 |
Sukienka Model Irmina 5 Coral - Tessita
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 105 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| M | 105 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| S | 105 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| XL | 105 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| XS | 105 cm | 86 cm | 78 cm | 68 cm |
| XXL | 105 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| XXXL | 105 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
TRAMPKI NA KOTURNIE Z FUTERKIEM H6503D.BL CNBH6503D.BL Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
ALA - figi modelujące. Spłaszczają brzuch i delikatnie niwelują tzw. fałdki. Przód ozdobiony jest koronką o pięknym kwiatowym motywie (od spodu wszyte wzmocnienie z mocno elastycznej dzianiny). Skonstruowane są tak, aby zapewnić Ci komfort codziennego noszenia.
Skład:
95% Bawełna
5% Lycra
Skład koronki:
82% Poliamid
18% Elastan
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | L,XL,M,S,2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | L,XL,M,S,2XL |


_miod-warz_XXl_gryzon.jpg)