Produkt oparty wyłącznie na naturalnych składnikach i tradycyjnej technologii wyrobów piekarniczych.
Skład: chleb świętojański, kardi, kukurydza, mąka, owies bezłuskowy, płatki owsiane, proso, proso czerwone, pszenica, siemie lniane, słonecznik czarny, słonecznik pasiak, sorgo.
Analiza: białko 12%, tłuszcze 6%, wilgotność 9%, błonnik pokarmowy 8%, popiół 4%, wapń 0,23g/kg, fosfor 3,56g/kg, miedź 4,10 mg/kg, witamina B1 0,8 mg/kg, witamina B2 3 mg/kg, witamina B6 1,5 mg/kg, witamina K3 1,5 mg/kg, witamina C 20 mg/kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Dyskretny Mikrofon Zewnętrzny (średnica 5mm!) do Rejestratorów Dźwięku/Dyktafonów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415326 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415326 |
Mięso jagnięce (25%), ryż, tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolami), ryż białka, olej z łososia, drożdże browarniane, naturalny aromat, suszone jabłka, minerały, wyciągi z ziół i owoców (300 mg/kg), mannooligosacharydy (150 mg/kg), fruktooligosacharydy (100 mg/kg), wyciąg z juki Schidigera (80 mg/kg), miedź organiczna, cynk organiczny, selen organiczny. Analiza:
| Białko surowe | 24 % |
| Tłuszcz surowy | 10 % |
| Wilgotność | 10 % |
| Popiół surowy | 7,0 % |
| Włókno surowe | 2,9 % |
| Wapń | 1,6 % |
| Fosfor | 1,1 % |
| Witamina A | 15000 j.m. |
| Witamina D3 | 1500 j.m. |
| Witamina E | 500 mg |
| Waga psa | Zalecana dawka dzienna |
| 10 kg | 119 g |
| 20 kg | 200 g |
| 30 kg | 271 g |
| 40 kg | 336 g |
| 50 kg | 397 g |
| 60 kg | 455 g |
| 70 kg | 511 g |
| 80 kg | 565 g |
| 90 kg | 617 g |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Czarujące stringi z koronkowym motywem.
- z przodu kwiatowa koronka z burgundowymi elementami oraz urocza, satynowa kokarda
- niezwykle wygodne, nie wbijają się do ciała
- perfekcyjnie podkreślają pośladki
- wykończone czarną koronką
- elastyczny, przyjemny materiał (94% poliamid, 6% elastan)
- kategoria: spicy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L/XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L/XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415623 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415623 |
Koszulka nocna Koszulka Natali Black - Róża
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Dodatkowa Mikrokamera Bezprzew. AKU 2,4GHz.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620009 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620009 |
Pończochy Model 812-STO-1 Black - Obsessive
Przed Wami romantyczny wieczór we dwoje i zastanawiasz się, jak podkręcić atmosferę. Wybierz pończoszki, które przykują jego wzrok do Twoich seksownych nóg! Czarna siateczka i ozdobna koronka będą świetnym wyborem.
Poznaj je bliżej:
- czarne, prześwitujące pończoszki z ozdobną koronką
- nie są samonośne
- wykonane z miłego w dotyku materiału
~Nylon 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Przedłużacz Gniazda Zapalniczki - 3m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415248 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415248 |
Klasyczny dopasowany żakiet Z22 Grey - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 62.5 cm | 92 cm |
| 38 | 63 cm | 96 cm |
| 40 | 64.5 cm | 100 cm |
| 42 | 66 cm | 104 cm |
| 44 | 68 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
HALKA ARGENTINA (satyna) czerwony - Kalimo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 89 cm | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 89 cm | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 89 cm | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 89 cm | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 89 cm | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czerwony |
Bezprzewodowy Alarm na Posesję, Mieszkania...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415495 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415495 |
Kostium dwuczęściowy kostium kąpielowy 94016 fuchsia - Anabel Arto
~Spandex 16 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36C | 90-94 cm | 68-72 cm | 84-88 cm |
| 38C | 94-98 cm | 73-77 cm | 89-93 cm |
| 40C | 98-102 cm | 78-82 cm | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Różowy |
Koszulka Top Jane B34 Black - IVON
Elastan 8 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| M/L | 88-95 cm |
| XL/XXL | 96-103 cm |
| XS/S | 80-87 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
jedynka biała emulsja wewnętrzna 10l
Farba emulsyjna Jedynka przeznaczona jest do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz budynków (tynki cementowe i cementowo-wapienne, gipsowe, płyty kartonowo-gipsowe,drewno, materiały drewnopochodne, tapety itp.).
Wydajność
ok. 9m2 / 1 L
Ilość warstw
1-2 (druga warstwa po 2h)
Wygląd powłoki
matowa
Metoda malowania
Pędzel, wałek
Opakowanie handlowe
1l, 3l, 5l, 10l, 20l.
Sposób stosowania 1. Przygotowanie podłoża
Podłoże przeznaczone do malowania powinno być równe, bez spękań, oczyszczone ze starych łuszczących się powłok malarskich oraz odtłuszczone. Powierzchnie malowane wcześniej farbami klejowymi należy oczyścić do odsłonięcia właściwego podłoża. Świeże tynki malować po 3-4 tygodniach sezonowania.
2. Malowanie
Przed użyciem wyrób dokładnie wymieszaj. Do malowania pierwszej warstwy można farbę rozcieńczyć wodą ( max. 5% ). Drugą warstwę malować farbą nie rozcieńczona po upływie ok. 2 godzin od nałożenia pierwszej. Po zakończeniu malowania narzędzia umyj wodą.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JEDYNKA |
| Kod producenta | j10 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JEDYNKA |
| Kod producenta | j10 |
Alarm Bezprzewodowy Punktowy, Okienno-Drzwiowy.
Bezprzewodowy Alarm Punktowy Okienno-Drzwiowy o Mocy 110dB +
+ Sygnalizator...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415503 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415503 |
TRIXIE Pokrowiec na siedzenie samochodowe
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-13235 |
| EAN | 4011905132358 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-13235 |
| EAN | 4011905132358 |
Sweter Kardigan Model SWE 101 Black - Lanti
~Nylon 17 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36/38 | 58 cm | 100 cm |
| 40/42 | 58 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Trish Uniform-Bianco M-458 Navy/White - Marko
Cechy kostiumu:
- Rewelacyjny, dwuczęściowy kostium kąpielowy typu \"sexy bikini\"
- uszyty z włoskiej tkaniny Carvico Fabrics
- miseczki usztywniane, bez fiszbin, z podbiciem push up
- push up bez możliwości wyjęcia, dostępny w rozmiarach S, M, L
- świetnie zbiera piersi, unosi je, przybliża ku sobie i optycznie powiększa
- dekolt z ozdobnym sznureczkiem (sznureczek możliwy do wyjęcia)
- kostium proponowany na małe i średnie biusty
- obwód i ramiączka wiązane
- figi wiązane po bokach, na podszewce
- kolory, które podkreślą opaleniznę
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |


_swietojanska_gryzon.jpg)