Produkt oparty wyłącznie na naturalnych składnikach i tradycyjnej technologii wyrobów piekarniczych.
Skład: pszenica, mąka, owoce 11%, biszkopty 5%, kukurydza, płatki owsiane, owies bezłuskowy, proso, słonecznik czarny, sorgo, kardi, słonecznik pasiak, proso czerwone, siemię lniane
Dodatki: wit. B1 0,8 mg/kg, wit. B2 3,0 mg/kg, wit. B6 1,5 mg/kg, wit. K3 1,5 mg/kg, wit. C 20,0 mg/kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Nora Mosaico M-401 Pink - Marko
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Usztywnione miseczki wzbogacone pianką, typu bikini
Świetne kolory, idealne na plażę
Modny wzór (gwiazdki)
Figi optycznie wydłużają nogi, na podszewce, a'la brazyliany
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Modny plecak damski MORENA CLASSIC PL2D Red Wiśnia - Vera pelle
Plecak wykonany z naturalnej skóry licowej.
Szerokość dna 13 cm
Wysokość 32/40 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vera pelle |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vera pelle |
| Kolor | Czerwony |
ADIDAS FLB W BA7760 Biały - Adidas
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Adidas |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Adidas |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model Ruby Rubinowy - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czerwony |
Długość: 220 cm
Składa się z trzech elementów.
PRODUKT NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE.
Cza realizacja zamówienia do 14 dni roboczych. Zamówienie produktu możliwe jest po wcześniejszej wpłacie zaliczki wysokości 60% wartości produktu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 223494 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 223494 |
Miecz Gladiatorów, Maximusa/Spartakusa- Dekoracyjny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415651 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415651 |
Spódnica Model Camilla SP54 Red - IVON
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92-95 cm | 66-69 cm |
| 38 | 96-99 cm | 70-73 cm |
| 40 | 100-103 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czerwony |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Wendy Dinasty M-293 Coral/Chaber - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 91-93 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
ZOLUX Sweterek z kołnierzykiem w kratę 35 cm kolor granatowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 410934BLE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 410934BLE |
Nocnik Autko 3w1 z dźwiękami- nocnik, krzesełko, podstawka Przecena
Choć to tylko nocnik, pełni niezwykle ważną rolę w procesie nauki samodzielnego korzystania z toalety i dbania o czystość. Twoje dziecko z pewnością chętnie będzie korzystać z tego urządzenia, które wyglądem i funkcjonalnością daleko odbiega od tradycyjnych i, przyznajmy to szczerze – nudnych nocników. Super prezent!Zastanawiasz się, co sprezentować dziecku? Nocnik to wcale nie jest zły pomysł i na pewno ucieszy rodziców. W końcu nie dasz maluchowi zwykłego nocnika, ale nocnik Samochód – muzyczny nocniczek, idealny do nauki samodzielnego korzystania z toalety. Czystość pierwsza klasaEstetycznie wykonany nocnik posiada wygodne, wyprofilowane pod pupę malucha siedzisko oraz wyjmowaną wkładkę, ułatwiającą czyszczenie.
| Zawartość zestawu:muzyczny nocnik Samochódoryginalne, estetyczne pudełko |
| Wewnętrzna szerokość krzesełka: | ok. 26,5 cm |
| Wysokość całkowita krzesełka: | ok. 44 cm |
| Długość boków: | ok. 41cm |
| Wysokość boków: | ok. 28 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 58799 przecena |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 58799 przecena |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały,Grigio |
| rozmiar | L,XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały,Grigio |
| rozmiar | L,XL |
Bluzka Model 1626 Grafit - PeeKaBoo
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 67 cm | 100 cm |
| S/M | 66 cm | 92 cm |
| XXL | 69 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
Sukienka Plażow Pareo Model B Kry Peche (4) Coral - Marko
Długość 120cm. Szerokość na środku pareo 50cm, szerokość po bokach 35cm
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
STURDI BAG DIVIDED - TRANSPORTER - TORBA - L SMOKE
- bardzo mała waga, duża wytrzymałość i stabilność konstrukcji
- możliwość zabrania w torbie kota na pokład samolotu
- ścianki z siatki, które łatwo można zamknąć zamkiem błyskawicznym
- wygoda, można używać jako torbę na ramię
- czystość, odpinany spód torby do prania, torbę można prać w 30ºC
- idealna cyrkulacja powietrza
- w komplecie krótki, regulowany pasek
- zapinka do szelek Kolor: smoke / szary-grafit.
Wymiary: 46 x 30,5 x 30,5 cm.
Waga: ok 1,5 kg.
Max. obciążenie 18,2 kg / 2x 9,1 kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
GF Szelki materiałowe bez uciskowe czerwone J03/2
| Rozmiar | A obwód szyi | E obwód klatki piersiowej |
| 1 | 17-26 cm | 23-38 cm |
| 2 | 24-32 cm | 38-52 cm |
| 3 | 30-42 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Kod producenta | J03/2 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Kod producenta | J03/2 |
Sum-Plast Kość dla psa duża- zabawka o zapachu wanilii
Zostały wzbogacone przyjemnym ekstraktem z wanilii. Długość: 16,5cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
Inter-Zoo Klatka dla ptaków Omega III 4 Chrom 160 x 85 x 56 cm
Wyposażenie: 3 drewniane patyki, wyjmowana szuflada, siatka na dnie, otwierana góra, 4 kółka ułatwiające przemieszczanie klatki.
Wymiary:
- 160x85x56 cm,
- odstęp prętów 2,3 mm,
- grubość prętów 4 mm, WAŻNE Towar zamawiany na specjalne życzenie klienta. Niepodlega zwrotowi oraz wymianie. Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P210 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P210 |


_biszkoptowo-owocowa_gryzon.jpg)