Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki
Wypełnienie push up dostępne we wszystkich rozmiarach
Elegancka kolorystyka w oparciu o biel i czerń
Modne wstawki z ażurowej tkaniny
Figi na podszewce, klasyczny krój, optycznie wydłużają nogi.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 100 cm | 78-82 cm | 90-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Koc polarowy dla małych psów i kotów kolor bordowy w białe ryby
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 37193 |
| EAN | 4011905371931 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 37193 |
| EAN | 4011905371931 |
Sukienka Model ED011-4 Bordo - Ella Dora
Idealna na imprezy i specjalne okazje.
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 104.5 cm | 96 cm | 90 cm | 74 cm |
| 38 | 105 cm | 100 cm | 94 cm | 78 cm |
| 40 | 105.5 cm | 104 cm | 98 cm | 82 cm |
| 42 | 106 cm | 108 cm | 102 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czerwony |
Sweter Narzutka model 30041 Apricot - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 82 cm | 43 cm | szer. tyl na plasko:56 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Pomarańczowy |
Oryginalny Męski Zegarek Służb Specjalnych Smith&Wesson (USA) PARATROOPER BLACK.
(USA) PARATROOPER BLACK.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 024718159836 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 024718159836 |
Pas do po?czoch Model V-6002 Tiffany White - Axami
Uwodzicielski, zmysłowo wycięty pas do pończoch Tiffany. Model posiada regulowane, odpinane troczki oraz trzystopniowe zapięcie na dwie haftki.
~Polamid 92 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 95-100 cm | 73-76 cm |
| M | 89-94 cm | 68-72 cm |
| S | 83-88 cm | 64-67 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Biały |
Chaba Legowisko Owalne z poduchą 1F 36x29x13 cm.
Zalety:
- legowisko dla wymagających
- wykonana z najwyższej jakości materiału
- wyjmowana poduszka
- efektowny, tani, wytrzymały produkt
- do domu, ogrodu, na taras Rozmiary: 36x29x13 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 1987 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 1987 |
5w1! Słuchawki Bezprzewodowe - Wielofunkcyjne.
Wysokiej Jakości Słuchawki Bezprzewodowe z Mikrofonem, Radiem...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416019 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416019 |
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi Soft Model 486 Janice Black - Gaia
Klasyczny półusztywniony biustonosz. Miseczki oraz mostek pokryte są zmysłową koronką. Boczki wykonano ze sprężystej siateczki. Dzięki specjalnemu krojowi usztywniającej pianki konstrukcja bardzo ładnie zbiera biust do środka, formuje go oraz podtrzymuje (także w większych rozmiarach). Miseczka ma podwyższaną dolną część (zakrywającą sutek). Miseczki od wewnątrz są pokryte 100 % bawełną. Dla zwiększenia komfortu użytkowania dwurzędowa haftka ma trzystopniową regulację. Ramiączka nieodpinane, regulowane.
Do kompletu polecamy figi Janice.
Elastan 4 %
~Polamid 62 %
~Poliuretan 2 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Drabinka sizalowa mała (3 szczeble) 40cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-5186 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-5186 |
Krótkie Majteczki - Antologia Humoru Dziecięcego
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | k.majteczki |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | k.majteczki |
Koszulka Model Catherine White - Eldar
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model K199 Pink - Katrus
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Różowy |
10szt. Liczników/Clickerów/Klikaczy.
do Zliczania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415469 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415469 |
Kieszonkowy Mikroskop/Lupa+Pokrowiec.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590741544102 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590741544102 |
Koszula Damska Model 230138 Ecru/Black - Enny
Modna koszula typu oversize.
- dekolt z kołnierzykiem
- z przodu zapięcie na guziki
- wydłużony tył
- rękaw o długości 3/4
- luźny, swobodny fason
- oryginalny wzór w kwiaty
- koszula wykonana jest z wysokiej jakości, nierozciągliwego materiału
- produkt polski
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36/38 | 64 cm | 138 cm |
| 40/42 | 66 cm | 145 cm |
| 44/46 | 68 cm | 154 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
Floweria koszulka i stringi Black - Obsessive
~Polamid 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 100-110 cm | 90-100 cm | 75-90 cm |
| S/M | 90-100 cm | 80-90 cm | 60-75 cm |
| XXL | 110-120 cm | 100-115 cm | 90-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Cyfrowy Tester Grubości Powłoki Lakierniczej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415458 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415458 |
Spódnica zwężana ku dołowi SP13 Navy - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 71 cm | 93 cm | 72 cm |
| 38 | 71 cm | 97 cm | 76 cm |
| 40 | 71.5 cm | 101 cm | 80 cm |
| 42 | 71.5 cm | 105 cm | 84 cm |
| 44 | 72 cm | 109 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
Gorsety, body, pasy BODY VENA VBD-251 granatowy - Vena
~Polamid 3 %
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 101-106 cm | 76-80 cm |
| M | 95-100 cm | 70-74 cm |
| S | 90-94 cm | 64-68 cm |
| XL | 107-113 cm | 82-86 cm |
| XXL | 114-120 cm | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Granatowy |


_202541.jpg)