1 x indykiem 1 x tuńczyk 1 x kaczka 1 x jagnięcina
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
Bluzka Model K396 Navy - Lenitif
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 93-100 cm |
| S/M | 85-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Granatowy |
Spodnie Damskie Model Dora 10515 Khaki - Click Fashion
~Lycra 8 %
~Lyocel 35 %
~Nylon 7 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 88 cm |
| 46 | 118 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Zielony |
- Elegancka bluzka
- wykonana ze zwiewnego materiału
- krótszy fason
- długi rękaw
- pionowe i poziome przeszycia
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
VITAPOL Wapieńko naturalne dla ptaków XL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 2753 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 2753 |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 90-93 cm |
| M | 86-89 cm |
| S | 82-85 cm |
| XL | 94-97 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
TRAMPKI Z ĆWIEKAMI BIAŁE BM1955 WHITE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,6 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 23,9 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25,2 cm |
| 41 | 25,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Biały |
Komplet Śmigieł Syma X5C X5 X5-02
Numer katalogowy: X5C-02
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | X5C-02 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | X5C-02 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
Sukienka Model MM 004-1 Blue Flowers - Morimia
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 88 cm | 74 cm |
| M | 82 cm | 70 cm |
| S | 76 cm | 66 cm |
| XL | 94 cm | 78 cm |
| XS | 70 cm | 62 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka z ciepłego wełnianego trykotażu MM1075 Black - Mira Mod
~Angora 10 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Fifi Ecru - Róża
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70A | 68-72 cm | 82-83 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-85 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-87 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-89 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-91 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-93 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-88 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-90 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-92 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-94 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 98-99 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-93 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-95 cm |
| 80C | 78-82 cm | 95-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 97-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 99-101 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-103 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-100 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-102 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model ASU0013 Cream - ABG
Polyester 70 %
~Viscosa 27 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 82 cm | 64 cm |
| 36 | 94 cm | 86 cm | 66 cm |
| 38 | 98 cm | 90 cm | 70 cm |
| 40 | 102 cm | 94 cm | 74 cm |
| 42 | 106 cm | 98 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Beżowy |
Połączenie bluzy ze spodniami.
Doskonale chroni przed chłodem podczas porannych i wieczornych spacerów.
Rozmiar 6
- B długość pleców 38-44 cm
- E obwód klatki 52-58 cm
- waga do 10 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Over Zoo Szampon dla psów długowłosych 250ml
Dzięki zawartości olejków eterycznych z drzewa herbacianego, cytrynowego, pomarańczowego oraz geranium, szampon działa odstraszająco na owady (muszki, komary, kleszcze). Preparat nie zawiera sztucznych substancji zapachowych. Nie zawiera barwników. Jest hipoalergiczny. Nie zawiera soli (nie podrażnia delikatnej skóry psa). Sposób użycia: Zmoczyć sierść psa letnią wodą. Niewielką ilość szamponu dobrze rozprowadzić po ciele, unikając przy tym kontaktu z oczami. Następnie dokładnie spłukać. W razie konieczności czynność powtórzyć. Skład: Aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, coco glucoside, glyceryl oleate, polyguatemium-7, PEG-7, glyceryl cocoate, styrene/acrylates copolymer, hydrolyzed keratin, persea gratissima (avocado) fruit oil, malaleuca alternifolia (tea tree) leaf oil, citrus aurantium (orange) fruit oil, geraniol, citrus junos, fruit oil, citric acid, tetrasodium EDTA, sodium benzoate, potassium sorbate.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
Wszystkie kluczowe składniki, które kot musi zachować dla zdrowia i witalności, zawarte są w tej odmianie Happy Cat, rewolucyjnej koncepcji ALL IN ONE: wysoka zawartość białka zwierzęcego pochodząca ze świeżego mięsa
kontrola włosów, minimalizuje tworzenie kól włosowych, ułatwia wydalanie
pielęgnacja zębów, odpowiedniej wielkości krokiety
kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 dla skóry i włosów gwarancja smaku wysoka zawartości tauryny, dla zdrowia serca i optymalnego rozwoju zapewnia optymalne pH moczu, a tym samym zapobiega tworzeniu kamieni moczowym BEZ GLUTENUSKŁADNIKI HUMAN GRADESENSITIVE TRAWIENIEWRAŻLIWA SKÓRAGWARANCJA JAKOŚCIMADE IN GERMANY
Dawkowanie
| Wiek w miesiącach | Ilość karmy (24h) dla średnich ras (5kg dorosły kot) | Ilość karmy (24h) dla dużych ras (6-8kg dorosły kot) |
| 2 | 40 g | 55 g |
| 3 | 50 g | 70 g |
| 4 * | 60 g | 90 g |
| 5 * | 60 g | 90 g |
| 6 * | 70 g | 100 g |
Świeża woda dostępna bez ograniczeń w naczyniu na żywność (preferowane porcelana lub szkło). Ze względu na różne indywidualne potrzeby poszczególnych kotów, powyższą ilość można zwiększyć lub zmniejszyć nawet o 15%. Regularnie trzeba ważć młode koty i dostosować ilość karmy.
* W zależności od preferencji (wielkość krokietu) kota można zmienić z drobiu Happy Cat Kitten na Happy Cat Junior już od 4 miesiąca.
*) wysuszony
**), proporcjonalnie zhydrolizowany
Dodatki: Witamina A (3a672a) 18000 jm, witamina D3 (3a671) 950 jm, witamina E (cały octan tokoferylu alfa 3a700) 120 mg, witamina B1 (cytrynian iaminowy 3a 821) 6 mg, witamina B2 (Ribofl avin) 6 mg, witamina B6 (Chlorowodorek pirydoksyny 3a831) 5 mg, D (+) biotyna (3a880) 1000 mcg, D-pantotenian wapnia (3a841) 15 mg, niacyna (3a314) 60 mg, witamina B12 100 mcg, chlorek choliny (3a890) 75 mg, Tauryna (3a370) 1000 mg.
Przeciwutleniacze, ekstrakty tokoferolu z olejów roślinnych 1b306 (i).
Pierwiastki śladowe / kg: żelazo (siarczan żelazawy, monohydrat 3b103) 120 mg, miedź (E4, siarczan miedzi (II), pentahydrat) 12 mg, cynk (tlenek cynku 3b603 120 mg,
Aminokwasowy chelat cynku, hydrat 3b606 30 mg) 150 mg, mangan (tlenek manganu (II) 3b502) 30 mg, jod (jodan wapnia, bezwodny 3b202) 2,5 mg, selen (E8, selenin sodu) 0,2 mg aminokwasów / kg: DL-metionina (3c301) 4300 mg
Pakiet 8kg składa się z dwóch opakowań 4kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY CAT |
| Kod producenta | HC-3600 |
| EAN | 4001967079890 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY CAT |
| Kod producenta | HC-3600 |
| EAN | 4001967079890 |
USZCZELKA PRZEDNIA KOLEKTORA SSĄCEGO URSUS 4512 , 4514 , 36866462
Numer do celów porównawczych :
36866462
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 65636866462 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 65636866462 |
TRIXIE Drapak dla kota Parla wys. 62 cm kolor: beżowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43331 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43331 |
Sprężarka powietrza V2090 KD1404
Sprężarka powietrza KD1404 Wydajność pompy: 700 L/min Pompa współpracuje z silnikiem o minimalnej mocy: 4KW Średnica cylindra 2 x 90mm Liczba cylindrów: 2 Ciśnienie maksymalne: 8 Bar Waga: 30kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KRAFT&DELE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KRAFT&DELE |
Bezprzewodowa Lampka 3xLED - Samoprzylepna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590787341544102 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590787341544102 |
Tropical Cichlid Red & Green Large Stick 250ml.- Pałeczki dla dużych pielęgnic
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |

