Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% królika i 4% wątróbki), składniki mineralne, produkty pochodzenia roślinnego.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
AQUA EL Pojemnik filtracyjny CARBOMAX-MULTIKANI
z wkładem filtracyjnym
Carbomax Plus
moduł do rozbudowy filtrów Multikani uniwersalny wkład węglowy wydajny i skuteczny unieszkodliwia fenole, pestycydy i detergenty usuwa pozostałości lekarstw pojemnik 1000ml w ofercie dostępne moduły z Phosmax, zeolitem i bio ceramiką
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 110521 |
| EAN | 5,90555E+12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 110521 |
| EAN | 5,90555E 12 |
Koszulka Model Amoria Black - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 92-97 cm | 87-91 cm |
| S/M | 86-91 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
T641C-011 Mainframe - Rama Główna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T641C-011 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T641C-011 |
Sukienka dzianinowa B-031 Navy - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36/38 | 96 cm | 106 cm | 92 cm | 90 cm |
| 40/42 | 96 cm | 116 cm | 102 cm | 100 cm |
| 44/46 | 96 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 48/50 | 97 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| 52/54 | 98 cm | 144 cm | 122 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Granatowy |
Bluza Damska Model VT015 Grey - Venaton
Elastan 5 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Szary |
ZAMSZOWE CZÓŁENKA NA SŁUPKU 5081-14BE - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Sweter model 30051C Ice Mint - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 90 cm | 49 cm | Szer. tyl na plasko: 50 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
Duży Oryginalny Szwajcarski Scyzoryk Victorinox Nomad Red/Black (9-funkcyjny).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160025005 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160025005 |
Body Model VT019 Ecru - Venaton
~Viscosa 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
Spódnica Model Tulu Black - Dursi
~Polamid 12 %
~Viscosa 84 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 101 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Wendy Dinasty M-293 Coral/Chaber - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 91-93 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model M465 Black - Figl
- nietuzinkowa bluzka
- model z krótkim rękawem
- przód odsłaniający brzuch
- tył dłuższy zaokrąglony
- doskonała propozycja do spodni rurek
Materiał: 80% poliester, 17% wiskoza, 3% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Tropical Gąbka zapasowa do filtra Mini
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Zmysłowy krój, delikatne aplikacje kwiatowe to najnowsza propozycja lato 2012. Przód majteczek to połączenie koronki z satyną w delikatne wzory kwiatowe, natomiast tył to delikatny i przewiewny tiul.
Możliwość skompletowania z biustonoszem i figami.
Skład:
91% Poliamid
4% Elastan
5% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | M,S |
Over Zoo Vet-Line Proteine Shampoo wspomaga odbudowę zewnętrznych warstw skóry 250ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | OverVet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | OverVet |
Kosz Na Zabawki Cars Auta Disney
Pozwala na utrzymanie porządku w pokoju dziecięcym.
Idealnie nadaje się do przechowywania zabawek, ubranek itp.
| Wymiary: | 36 x 36 x 58 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9316 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9316 |
Elegancka haleczka eksponująca biust z najwyższej jakości elastycznego materiału. Głęboki dekolt został obszyty koronką i ozdobiony dekoracyjnym elementem pomiędzy miseczkami. Piersi i brzuch osłonięte materiałem w kwiatowym wzorze. Dolna część halki wykonana z gładkiego materiału z ponętnym rozcięciem. Krój oraz wstawki pod biustem z gładkiego materiału doskonale dopasowują haleczkę do ciała podkreślając kobiece atuty. Stringi w zestawie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L/XL,S/M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L/XL,S/M |
Cyfrowy Miernik Natężenia Dźwięku SL100.
Dźwięku SL-100.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4016138519723 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4016138519723 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model TM.9310 Grey - Dn-nightwear
Świetna wzorzysta koszulka z linii Doctor Nap.
- rękaw długi
- dekolt okrągły
- prosty krój
- rękawy oraz dół wykończone ściągaczem
- wygodny fason
- koszulka wykonana jest z wysokiej jakości dzianiny.
Polyester 40 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 104-114 cm | 74-84 cm |
| XL | 114-126 cm | 84-94 cm |
| M | 92-104 cm | 64-67 cm |
| S | 82-92 cm | 54-64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |


__midGourmet_krolik_watrobka_na_parze.jpg)