Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% królika), składniki mineralne.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
TRIXIE Toaleta narożna do klatki dla gryzoni duża
Wymiary:
bok - 36 cm x 21 cm x 30 cm ->wysokość
Różne kolory.
Posiada uchwyt do zamocowania w klatce.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-62551 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-62551 |
Szorty Model Fibi White - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 104-114 cm | 74-84 cm |
| M | 92-104 cm | 64-74 cm |
| S | 82-92 cm | 56-64 cm |
| XL | 114-126 cm | 84-94 cm |
| XS | 74-82 cm | 48-56 cm |
| XXL | 126-138 cm | 94-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
ANIMONDA Integra Protect Struvit dla kota smak: kurczak 100g
Analiza w 100g substancji organicznej: Białko 9,5g, Tłuszcz 6,5g, Włókno 0,6g, Popiół 1,4g, NFE 2,0g, Wilgotność 80g, Energia metaboliczna 0,37MJ, Wapń 0,2g, Fosfor 0,17g, Magnez 11mg, Sód 0,18g, Potas 0,17g, Chlorek 0,3g, Wit. A 2500j. m./kg, Wit. D3 20j.m./kg, E 3mg/kg, Tauryna 54mg, Ca : P 1,18 : 1 Wartość pH moczu ca. 6,5.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Sweter model 30051 Ice Mint - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 90 cm | 49 cm | Szer. tyl na plasko: 50 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model 2430/11 Marcelle White/Violet - Mat
Kobiecy biustonosz typu push-up w biało-fioletowym kolorze.
- górna część miseczki, mostek oraz tył wykonane są z koronki
- dolne części miseczek pokryte są dzianiną w kwiaty
- wyjmowane wkładki powiększające
- zalotne fioletowe kokardki
- regulowane, odpinane ramiączka
- ramiączka ozdobne
Elastan 3 %
~Polamid 48 %
~Poliuretan 19 %
Polyester 2 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65B | 63-67 cm | 79-81 cm |
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mat |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mat |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model ABK0029 Pink - ABG
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 63 cm | 82 cm |
| 36 | 63 cm | 86 cm |
| 38 | 63 cm | 90 cm |
| 40 | 63 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Różowy |
Figi Model VF-231 Black - Vena
Elastan 20 %
~Polamid 75 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
ZOOLEK Aquatest Ca- test na zawartość wapnia w wodzie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoolek |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoolek |
Luneta Celownicza 3-7x20 z Montażem.
Montażem do Wiatrówek Karabinków i innych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414966 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414966 |
Sukienka Model M618 Mocca - Figl
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Brązowy |
Kamera HD Ukryta w Czujce Dymu Nagrywaj. Obraz+Dźwięk.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907770000 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907770000 |
CHABA Obroża skórzana 14mm / 40cm kolor: brązowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Bluzka Model Paris Black - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Sandał SANDAŁKI NA KOTURNIE CZERWONE 1505-2 RED - Inello
Wysokość platformy 3,5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
ZOLUX Mastery Adult Skin Coat ,,SKÓRA I SIERŚĆ 3kg
? Intensywnie błyszcząca sierść
? Ograniczenie powstawanie złogów włosowych
Kompletna, zbilnsowana karma dla dorosłych i sterylizowanych kotów o wrażliwej skórze. ? Doskonale zbilansowany poziom witamin, mikroelementów i siarki to podstawowe elementy potrzebne do utrzymania skóry Twojego kota w zdrowiu.
? Wzbogacona w podstawowe kwasy tłuszczowe (omega 3 i omega 6) karma zapewni lśniącą, jedwabistą sierść.
? Specjalne włókna pobudzając trawienie wyeliminują zalegające w układzie pokarmowym złogi włosowe. SKŁAD: Suszone mięso i ryby, kukurydza, tłuszcz drobiowy, białko kukurydzy, pszenica, strąki bobu, pulpa buraczana,suszone jaja, siemię lniane, odtłuszczone nasiona soi, frukto-oligosacharydy, tran, otręby zbożowe i minerały. *Zawiera co najmniej 63 % mięsa, ryb i jaj , czyli 31 % po wysuszeniu. DODATKI DIETETYCZNE NA 1 KG, w tym: E672/Wit. A, 13000 UI ; E671/Wit. D3, 1250 UI ; wit. E, 510 mg ; Tauryna, 1840 mg ; E4/Cu, 18 mg ; E1/Fe, 80 mg ; E2/I, 3 mg ; E5/Mn, 22 mg ; E6/Zn, 120 mg. Antyutleniacze. Nie zawiera barwników i sztucznych aromatów. ANALIZA SKŁADU: białko surowe 32,5 %, tłuszcze i oleje surowe 18 %, nienasycone kwasy tłuszczowe 4 %, popiół surowy 6,5 %, włókna spożywcze surowe 5 %.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | MAS400018 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | MAS400018 |
Szpilki Model 5438 Navy - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22.5 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
TETRA Betta - pokarm dla bojowników 100ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T198913 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T198913 |
Kamizelka Damska Model MOE238 Limonka - Moe
Skład: 70% poliester, 30% wełna
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 94 cm | 108 cm |
| S/M | 94 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Żółty |
Sweter Damski Model 40006 Cappuccino - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 65 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
Kolce Ochronne Przeciw Ptakom.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5906199890 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5906199890 |


_oduct_midgourmet_gold_krolik_pasztet.jpg)