| Ø zewnętrzna (mm) | 128 |
| Ø wewnętrzna (mm) | 92 |
| Wysokość (mm) | 301 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donaldson |
| Kod producenta | P783501, AL78224, AF25301 |
| Zastosowanie | Filtr+powietrza+silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donaldson |
| Kod producenta | P783501, AL78224, AF25301 |
| Zastosowanie | Filtr powietrza silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
Skarpetki klasyczne Model Microfibre Code 601 Nero - Gabriella
~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4534 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4534 |
Zegarek Treningowy z Pulsometrem, EKG...
Wbudowanym m.in. Pulsometrem, EKG itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 401623282005 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 401623282005 |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Carmen Grey/Yellow - Ewlon
Stylowy jednoczęściowy kostium kąpielowy typu monokini.
- góra i dół kostiumu zostały połączone ze sobą za pomocą szerszego paska
- przód pokryty jest wzorzystą dzianina
- przód podszyty jest dodatkową dzianiną
- usztywniane miseczki
- model posiada wyjmowane wkładki push-up
- pionowe fiszbiny
- ramiączka regulowane, odpinane z tyłu
- szersze ramiączka
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerką
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| 36 | 90-94 cm | 65-70 cm | A |
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm | B |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm | C |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm | D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Wielokolorowy |
Spódnica Model S085 Black - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 61 cm | 106 cm | 78 cm |
| M | 61 cm | 101 cm | 73 cm |
| S | 61 cm | 96 cm | 68 cm |
| XL | 61 cm | 111 cm | 83 cm |
| XXL | 61 cm | 116 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
ROYAL CANIN Sterilised +7 10kg.
Skład: suszone mięso drobiowe, kukurydza, izolat białka roślinnego (wyselekcjonowane ze względu na wysoką przyswajalność), gluten kukurydziany, włókna roślinne, tłuszcze zwierzęce, hydrolizat białka zwierzęcego, pulpa buraczana, sole mineralne, drożdże, fruktooligosacharydy, tran, fosforan sodu, proszek jajeczny, olej sojowy, DL-metionina, L-lizyna, L-karnityna
Analiza: białko 37%; tłuszcz 12%; sole mineralne 7,9%; włókno 6,2%; wit. A 21000 UI/kg; wit. D3 912 UI/kg; wit. E 500 mg/kg; miedź 23 mg/kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Koszula Damska Model ABK0086 Navy - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Niebieski |
CHABA Smycz taśmowa ozdobna 16mm / 130cm kolor: czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Koszula Model M037 Dark Print - Mosali
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 2XL/3XL | 66 cm | 108 cm |
| L/XL | 66 cm | 104 cm |
| S/M | 66 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Wielokolorowy |
AŻUROWE BALERINY Z FRĘDZLAMI 7221-20P CNB7221-20P - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
VITAPOL Pokarm pełnowartościowy dla szczura 3l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1561 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1561 |
Sukienka Model 136-2 Beige/Black Romby - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 88 cm | 78 cm |
| M | 94 cm | 84 cm | 74 cm |
| S | 90 cm | 80 cm | 70 cm |
| XL | 102 cm | 92 cm | 82 cm |
| XXL | 106 cm | 96 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Model Alice 103655 Perła Pink - Wadima
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 96 cm |
| M | 92 cm |
| S | 88 cm |
| XL | 100 cm |
| XXL | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wadima |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wadima |
| Kolor | Różowy |
Pestell Żwirek sodowy diagnostyczny Life Mate 5 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pestell |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pestell |
BRIT Premium Adult M (Medium) 3kg
Kurczak (41%), kukurydza, pszenica, ryż, tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolami), olej z łososia, drożdże browarniane, naturalny aromat, suszone jabłka, minerały, wyciągi z ziół i owoców (300 mg/kg), mannooligosacharydy (150 mg/kg), fruktooligosacharydy (100 mg/kg), wyciąg z juki Schidigera (80 mg/kg), miedź organiczna, cynk organiczny, selen organiczny. Analiza:
| Białko surowe | 25 % |
| Tłuszcz surowy | 15 % |
| Wilgotność | 10 % |
| Popiół surowy | 6,4 % |
| Włókno surowe | 2,2 % |
| Wapń | 1,4 % |
| Fosfor | 1,0 % |
| Witamina A | 15000 j.m. |
| Witamina D3 | 1500 j.m. |
| Witamina E | 500 mg |
| Waga psa | Zalecana dawka dzienna |
| 10 kg | 112 g |
| 15 kg | 152 g |
| 20 kg | 189 g |
| 25 kg | 223 g |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Sukienka Model M022 Grey - Mosali
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 90 cm | 104 cm | 84 cm |
| M | 89 cm | 100 cm | 80 cm |
| S | 89 cm | 96 cm | 76 cm |
| XL | 90 cm | 108 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Szary |
Strój jednoczęściowy MARYLA III MAX
Poliamid 80%, elastan 20%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | czarny/zielony |
| rozmiar | 46,48 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | czarny/zielony |
| rozmiar | 46,48 |
707-37 Spadające Małpki - Gra Zręcznościowa
Nie trzeba ich dokarmiać
Nie rzucą w was skórką od banana
Zapewnią zabawę dla całej rodzinySpadające Małpy to klimatyczna gra zręcznościowa, która pozwoli Wam poczuć się jak na wakacjach w Afryce.
Sprawdźcie swoją cierpliwość, zręczność i spryt przy sporej dawce adrenaliny, doskonałej zabawy i salw śmiechu.Zasady gry:Każdy gracz wybiera kolor swoich małpek. Następnie każda osoba kolejno kręci pokrętłem znajdującym się w podstawie losując ilość małpek do zawieszenia na drzewie. Istnieje możliwość wyboru 1, 2, 3 małych małpek, bądź jednej dużej.
Gra polega na takim zawieszeniu małpek na drzewie aby żadna nie spadła do stawu, w którym grasują wygłodniałe krokodyle.
Wygrywa gracz, który zawiesi wszystkie swoje małpki na drzewie strącając przy tym jak najmniejszą ilość małpek pozostałych graczy.
Liczba graczy: 2 - 4 osoby.Zestaw zawiera
| wysokie drzewko |
| podstawkę - staw, w którym grasują krokodyle |
| 32 małe małpki (po 8 szt z każdego koloru) |
| 4 duże małpki (1szt z każdego koloru) |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 707-37 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 707-37 |
Bluzka Model Lazaro 10564 Coral - Click Fashion
~Rayon 20 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 84 cm |
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| 46 | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Różowy |
Kulochwyt Wiatrówkowy (stożkowy) + Tarcza.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4716500111729 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4716500111729 |


_1386496301_filtr_powietrza_AL78224.jpg)