Wysokość platformy 1,5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Zastosowane do produkcji materiały:
zamsz tapicerski /alcantara/ - materiał stosowany na obicia kanapowe i fotele samochodowe,
Wypełnienie niezwykle miękkich i elastycznych poduszek:
gąbka syntetyczna - dobrze izoluje zarówno przed zimnem oraz ciepłem. Można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Można suszyć w suszarce.
Nie zaleca się prania gąbki w przypadku posiadania pralki z małym bembnem.
Wymiary przybliżone:
L 60 cm x W 40 cm x H 8 cm,
Waga ok 0,5 kg
Zdjęcia mają charakter poglądowy. Kolory na ekranie mogę wyglądać nieco inaczej niż w rzeczywistości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BKW-2108 |
| EAN | 05901122201694 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BKW-2108 |
| EAN | 05901122201694 |
Happy Cat Sensitive Kaczka 8kg
Wszystkie karmy HAPPY CAT nie zawierą sztucznych barwników, aromatów i środków konserwujących. Pochodzenie składników z kontrolowanych ekologicznych gospodarstw. Wykonane w Niemczech pod ścisłą kontrolą jakości niezależnego instytutu badań żywności !
Zbilansowana optymalnie zawartość minerałów, to smakowita karma stanowiąca fundament harmonijnego rozwoju i zdrowia dla Twojego kota. Zastosowano nową formułę All in One dla żywienia kotów na każdym etapie życia. Nowa formuła obejmije m.in.:
zawiera taurynę i różnorodne białka zwierzęce
odpowiednie PH dba o zdrowie dróg moczowych, także kotów kastrowanych
zawiera kawasy Omega 3 i 6, niezbędne dla zdrowia skóry i sierści ułatwia pozbywanie się kul włosowych i zapobiega ich tworzeniu
zapewnia pielęgnację uzębienia Wiele kotów ma delikatny układ pokarmowy, wrażliwy na tradycyjne rodzaje mięsa i białek, a także złą tolerancją na wszelkiego rodzaju dodatki zbożowe w różnej postaci zawartej w karmie. Karma Kaczka Sensitive, z dodatkiem lekkostrawnego ryżu oraz wysoko przywajlanych ziemniaków, nie zawierające zbóż, przeznaczona jest dla kotów wrażliwych i alergików. Kaczka snesitive zawiera wyłącznie jeden rodzaj białka, pozwalając na eliminację problemów z alergiami. Dodatek żurawiny wzmacnia walory smakowe i wspomaga układ moczowy i nerki. Optymalna w białko dieta oparta na mięsie kaczki, jest niezwykle smakowita, a dodatkowo chroni delikatny i wraźliwy organizm, dostarczając niezbędnych składników odżywczych. Karma dla dorosłych kotów Happy Cat Kaczka Senstive, wyprodukowana jest z wysokiej jakości mięsa kaczego, pochodzącego ze ekologicznych hodowli oraz wysoce przyswajalnych, bezglutenowych ziemniaków i ryżu w różnych kompozycjach.
dla kotów od 12 miesiąca dla kotów wrażliwych z alergiami
nie zawiera zbóż i glutenu dla kotów wybrednych wspiera układ moczowy i nerki
odpowiednia dla wszystkich ras
suszone mięso kaczki* (23%), mąka ryżowa (22%), białko ryżowe (19%), tłuszcz drobiowy, płatki ziemniaczane (5%), hydrolizat wątroby, celuloza*, olej słonecznikowy, wytłoki buraczane* (bez cukru), żurawina* (0,5%), chlorek sodu, suszone drożdże*, wytłoki z jabłek* (0,4%), olej rzepakowy, chlorek potasu, wodorosty* (0,2%), siemię lniane (0,2%), juka Schidigera* (0,04%), korzeń cykorii* (0,04%), drożdże* (wyciąg), ostropest, karczoch, mniszek lekarski, imbir, liście brzozy, pokrzywa, rumianek, kolendra, rozmaryn, szałwia, korzeń lukrecji, tymianek (suszone zioła, ogółem: 0,18%);
Składniki analityczne:
Witaminy / kg: 18000 IU witamina A, witamina D3 1800 IU, witamina E 100 mg, witamina B1 5 mg, witamina B2 6 mg, witamina B6 4 mg D (+) biotyna 700 µg, kwas pantotenowy 12 mg, niacyna 45 mg, witamina B12 75 µg, chlorek choliny 75 mg,
Przeciwutleniacze: tokoferol, ekstrakty z olejów roślinnych,
Mikroelementy / kg: żelazo 120 mg, miedź 12 mg, cynk 150 mg, mangan 30 mg, jod 2,5 mg, selen 0,2 mg,
Aminokwasy / kg: DL-metionina 4500 mg, Tauryna 1000 mg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY CAT |
| Kod producenta | HC-3679 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY CAT |
| Kod producenta | HC-3679 |
Karmnik Deratyzacyjny, do Zwalczania Myszy i Szczurów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415201 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415201 |
Sukienka Model Seul M07C Royal Blue - Cocoviu
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 84 cm | 80 cm |
| M | 92 cm | 80 cm | 76 cm |
| S | 88 cm | 76 cm | 72 cm |
| XS | 84 cm | 72 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Niebieski |
DL Champion serum regenerujące z lanoliną 250 ml.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
Sukienka Plażow Pareo C Light Green - Marko
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Sandał JAPONKI KLAPKI DAMSKIE SZARE CK41P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 74 cm | 140 cm |
| S/M | 64 cm | 128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Granatowy |
Tablet Edukacyjny Dotykowy do Nauki Czytania (j.polski).
Interaktywny Tablet Edukacyjny,...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59017523333 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59017523333 |
Bluzka Model Fenis Popiel - Dursi
~Lurex 5 %
Polyester 90 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model 382 Light Pink - Figl
Stylowa bluzka damska z baskinką.
- model bez rękawów
- dekolt w łódkę
- na dole baskinka z rozcięciem
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- fason rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Sun E51 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Sun E51 |
Furminator Duża szczotka wygładzająca - miękka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR140566 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR140566 |
Figi Model Violana 01 White - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Zasilacz Samochodowy do Laptopa - Uniwersalny.
- Uniwersalny + 8 Końcówek.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341545189 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341545189 |
Sukienka Elegancka dopasowana sukienka z tkaniny kostiumowej GR1829 Pink - GrandUA
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Różowy |
Polyester 16 %
wełna 8 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 64 cm | 112 cm |
| M | 62 cm | 104 cm |
| S | 60 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Czarny |
GF Kurtka niebieska SOFTSHELL U71/8
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
ESPADRYLE ZE WZOREM 3051-11BL Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Burgund |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Burgund |
| rozmiar | S |


_281986.jpg)