Wysokość platformy 2 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Szlafrok Peignoir CAMPI White - PariPari Lingerie
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 78-82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Biały |
Tropical D-50 Plus Granulat 100ml.- Wysokobiałkowy, wybarwiający pokarm granulowany dla paletek
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Sukienka Model M358 Ecru - Makadamia
Sukienka damska na ramiączkach.
- dekolt z delikatnym wycięciem
- ołówkowy, dopasowany krój
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- fason rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, wysokiej jakości materiału
Polyester 55 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 97 cm | 84 cm | 76 cm | 72 cm |
| 38 | 97 cm | 88 cm | 80 cm | 76 cm |
| 40 | 97 cm | 92 cm | 84 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Beżowy |
Applaws Kurczak z serem puszka 70g
Składniki: Kurczak 70%, Ser 5%, Ryż 1%, Woda Przegotowana 24%. Żadnych dodatków.
Analiza składników: Wilgotność 82 %, Białko 14%, Tłuszcze 0,3%, Popiół 2%, Błonnik 1%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
Sukienka Model L032 Bordo - Lapasi
~Nylon 13 %
Polyester 82 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 104 cm | 104 cm | 96 cm | 84 cm |
| M | 104 cm | 100 cm | 92 cm | 80 cm |
| S | 104 cm | 96 cm | 88 cm | 76 cm |
| XL | 104 cm | 108 cm | 100 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Czerwony |
TETRA Tablets Tips - Tabletki przyklejane do szyby 165 tabl.
Cechy Produktu:
- tabletki należy przykleić do szyby płaską stroną
- nowe multi tabletki zawierają kombinację zbilansowanych składników odżywczych i naturalnego pokarmu (atermii, gammarusa i dafnii)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T761568 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T761568 |
Komplet Model Lorna Red - Anais
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 92-96 cm |
| M | 88-94 cm | 88-92 cm |
| S | 84-90 cm | 84-88 cm |
| XL | 96-102 cm | 96-100 cm |
| XS | 80-86 cm | 80-84 cm |
| XXL | 100-106 cm | 100-104 cm |
| XXXL | 104-110 cm | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model P5 Limonka - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 106 cm | 86 cm | 78 cm | 68 cm |
| 36 | 106 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| 38 | 106 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 106 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| 42 | 106 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| 44 | 106 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| 46 | 106 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model S66 1093 Blue - Nife
- elegancka sukienka
- wykonana z jednolitego materiału
- długi rękaw
- dekolt ciekawie wycięty
- długość za kolano
- klasyczna elegancja
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 109 cm | 98 cm | 84 cm | 72 cm |
| 38 | 110 cm | 102 cm | 88 cm | 76 cm |
| 40 | 111 cm | 106 cm | 94 cm | 80 cm |
| 42 | 112 cm | 110 cm | 98 cm | 84 cm |
| 44 | 113 cm | 114 cm | 102 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
ANIMONDA Brocconis Cat smak: dziczyzna i drób 400g
Analiza: Białko 7,5%, tłuszcz 4%, włókno 0,5%, popiół 2,5%, woda 81%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Figi Model 093/5 Fiona Milk - Mat
Klasyczne figi w mlecznym kolorze.
- w całości wykonane z gładkiej dzianiny
- z przodu wstawki z koronki
- u góry satynowa kokardka
Elastan 19 %
~Polamid 72 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 88-93 cm |
| 38 | 94-98 cm |
| 40 | 99-104 cm |
| 42 | 105-109 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mat |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mat |
| Kolor | Beżowy |
Vitapol Kolby Smakers dla gryzoni- świętojańska i porzeczka
Skład: warzywa 41%, owoce 41%, ziarno zbóż 18%
Analiza: białko surowe 7,4%, włókno surowe 6,3%, oleje i tłuszcze surowe 1,6%, popiół surowy 0,8%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-4151 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-4151 |
Wymiary:
B-24-30 cm
E-30-34 cmJak mierzyć psa? Na drugim obrazku wyszczególniono liniami poszczególne miejsca psa, według których łatwiej dopasować wymiary produktu do rozmiarów pieska. a - obwód szyib - długośc grzbietuc - odległosc miedzy środkiem przedniej i tylniej łapyd - odległosc od łapy do szyie - obwód w kłębief - obwód tylnej łapy w udzie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Model M116 Grey - Infinite You
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 89-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model B033 Szmaragd - BE
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
Ostrzałka Diamentowa Gerber, Składana.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590771544180 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590771544180 |
SHERMAN MIG 130F spawarka migomat
| Zasilanie | AC 230 V 50 Hz |
| Metody spawania | MIG - spawanie bez gazu, drutem samoosłonowym |
| Technologia wykonania | TRANSFORMATOROWA |
| Maksymalny prąd spawania | 120 A |
| Cykl pracy | 10 % |
| Max. pobór prądu | 10 A |
| Max. pobór mocy | 2,6 kVA |
| Regulacja prądu spawania | Skokowy, 4-pozycyjny |
| Śr. szpuli z drutem | 100 |
| Prędkość podawania drutu | 1,8 - 11,1 m/min |
| Masa | 17 kg |
| Wymiary (D x SZ x W) | 345 x 185 x 380 mm |
| Funkcje | Spawanie bez gazu, Podajnik 2-rolkowy |
PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA
24/24 MIESIĄCE (FIRMA/KONSUMENT) SERWIS DOOR TO DOOR
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SHERMAN |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SHERMAN |
Bodystocking Model Areta Black - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S/L | 82-114 cm | 84-96 cm | 64-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Spódnica Model Sp16 Black - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 96 cm | 70 cm |
| 38 | 100 cm | 74 cm |
| 40 | 104 cm | 78 cm |
| 42 | 108 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
Poduszka okrągła z oparciem - różowa
Zastosowane do produkcji materiały to:
mikrofibra - bardzo miękka i delikatna w dotyku, antyalergiczna, stosowana do produkcji przytulanek dla dzieci. Wypełnienie niezwykle miękkich i elastycznych poduszek:
kulka silikonowa - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość pikowanym poduszkom. Całość można prać w pralce w temperaturze 30°C. Wymiary przybliżone: średnica ok 40 cm, grubość ok 10cm
Waga ok 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | POzo-mf-rozo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | POzo-mf-rozo |


_305080.jpg)