Wymiar: szerokość 25mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522065NO |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522065NO |
Komplet Model Claudia White - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Biały |
Koszula Damska Model 357 White - Figl
Stylowa koszula damska z baskinką.
- model bez rękawów
- klasyczny kołnierzyk
- z przodu zapięcie na napy
- na dole baskinka
- koszula wykonana jest z nierozciągliwego, gładkiego materiału
- świetnie prezentuje się na sylwetce
Elastan 3 %
~Nylon 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |
SpaceRail Tor Dla Kulek - Level 1 (8,6 metra) Kulkowy Rollercoaster
O nie... Nic bardziej mylnego...
Spacerail to coś, czego jeszcze nie widziałeś.
Nazywasz się osobą oryginalną? Świetnie!
Podejmij wyzwanie i złóż swój własny tor kulkowy!
| Jak to działa?Cała konstrukcja wykonana jest z metalu, plastiku i żyłki. Połączenie wszystkich elementów finalnie daje wielki tor, po którym wędrują metalowe kulki. Zjeżdżają one przez pętle jedna za drugą aż dotrą do windy, która wiezie je na sam szczyt budowli gdzie zabawa zaczyna się od nowa. Spacerail to puzzle 3d, które wzbudzą Twoją kreatywność, ponieważ możesz budować konstrukcje według swojego uznania, nie koniecznie zgodnie z krokami zawartymi w instrukcji. |
| Poziom: | 1 |
| Długość toru po złożeniu: | 8600mm |
| Wiek: | od 8 roku życia |
| Wymiary opakowania: |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 232-1 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 232-1 |
Biustonosz push up Biustonosz Model 1853 Ecru - Lupo Line
Elastan 20 %
~Polamid 70 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Beżowy |
Sweter SWE097 Cornflower - MKM
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 66 cm | 124 cm |
| M | 65 cm | 116 cm |
| S | 64 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Niebieski |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Salma Bianco M-254 White - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 91-93 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
Tropical Vegetable 300ml- Wysokobiałkowy, roślinny pokarm płatkowany z beta-glukanem, pokrzywą
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Kostium dwuczęściowy Figi Kąpielowe Model SF-70/2 Paisley - Ava
Figi kąpielowe, które świetnie podkreślają opaleniznę.
Klasyczne figi wykonane z gładkiej dzianiny w modny turecki wzór - paisley. Po bokach neonowe troczki, dzięki którym można regulować szerokość boczków. W pasie wygodna gumka.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| XXXL | 121-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Granatowy |
Pończochy 226 15 DEN biały - Gorteks
~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Biały |
Kamera Internetowa 6xLEDS+MIC 5.0MPX.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544158 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544158 |
Lornetka Kompaktowa VÖGLER OPTIC 22x32 + Pokrowiec i Akcesoria.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59030862210 |
Sukienka Model 353 Grey - Figl
- klasyczna sukienka
- wykonana z gładkiej tkaniny
- szerokie ramiączka
- dopasowany fason
- głęboki dekolt
- zapinana z tyłu na kryty zamek
- kobieca sukienka
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
POMPA HYDRAULICZNA Kalmar 50EC ,C15L 10899
Numery do celów porównawczych:
C15L 10899 ,C15L10899
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 10999AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 10999AE |
Komplet Model 819-CHE-1 Black - Obsessive
Odkryj wszystkie szczegóły:
- elegancka, czarna koszulka
- regulowane ramiączka, świetne dopasowanie
- miseczki usztywniane fiszbinem, podkreślony, subtelnie uniesiony biust
- piękne, koronkowe wstawki z różowymi kwiatuszkami
- prześwitujące aplikacje na miseczkach i miedzy piersiami, dodają pikanterii!
- dekolt ozdobiony uroczą kokardką
- tył wykonany z siateczki z delikatnym w dotyku wzorkiem, możliwość podziwiania wyeksponowanych pośladków
- zestaw zawiera koszulkę i pasujące do niej stringi
- przyjemny, rozciągliwy materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Sandał ESPADRYLE NA NISKIM KOTURNIE CZARNE 124 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Dzwonek do obroży dla kota
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4160 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4160 |
Belgijski Pistolet Skałkowy (dekoracyjny) z XVIIIw. - Srebrny.
z XVIII wieku - Srebrny.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620106 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620106 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Ellen Indigo M-309 Dark Blue/Raspberry - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 80-85 cm | 89-91 cm |
| M | 87-92 cm | 75-80 cm | 86-88 cm |
| S | 84-88 cm | 70-75 cm | 83-85 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 92-94 cm |
| XXL | 98-104 cm | 85-90 cm | 95-97 cm |
| XXXL | 102-108 cm | 90-95 cm | 98-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Koszulka nocna Koszulka Nocna Model Kimberly Śliwka - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Valentina Royal Blue M-439 Blue - Marko
Najnowsza kolekcja Lato 2017
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Usztywnione miseczki z fiszbinami bocznymi
Wkładki push up (dostępne w rozmiarach L, XL), wyjmowane z modelu
Intrygujący design, zdjęcie na tkaninie
Piękna, elegancka kolorystyka
Ramiączka regulowane, dostosowane do rozmiaru
Obwód zapinany na klamerkę
Kostium szybkoschnący.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 75-79 cm | 91-93 cm |
| XL | 100 cm | 77-81 cm | 94-96 cm |
| XXL | 104 cm | 79-83 cm | 97-99 cm |
| XXXL | 108 cm | 81-85 cm | 100-102 cm |
| XXXXL | 112 cm | 83-87 cm | 104-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |


_szelki_czarne.jpg)