Wymiar: szerokość smyczy 20mm., długość 1,2m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522020JA |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522020JA |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Lidia Rubin - Babella
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| XXXL | 124-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka ciekawego fasonu nietoperz MM1016 Blue - Mira Mod
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Model Musina 9618 Grey - Click Fashion
Elastan 5 %
Polyester 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 106 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model K267 Ecru - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |
CHABA Obroża taśmowa 20mm / 40cm kolor: khaki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Bluzka Model Donna Black - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 88-15 Black - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 104 cm | 88-98 cm | 76-84 cm |
| M | 100 cm | 84-94 cm | 72-82 cm |
| S | 96 cm | 80-90 cm | 68-78 cm |
| XL | 110 cm | 99-105 cm | 85-95 cm |
| XXL | 115 cm | 105-110 cm | 96-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
Spódnica Model K295 Grey - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
- elegancka, wizytowa bluzka damska.
- model bez rękawów
- okrągły dekolt z kuszącym, seksownym wycięciem
- luźny krój
- bluzka wykonana z gładkiego, lejącego materiału
- dół zakończony ściągaczem
- fason świetnie prezentuje się na sylwetce
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Podana cena dotyczy opakowania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| rozmiar | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| rozmiar | L |
Sweter Damski Model MOE357 Powder Pink - Moe
Polyester 12 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 81 cm | 116 cm | 118 cm |
| L/XL | 81 cm | 110 cm | 112 cm |
| S/M | 81 cm | 104 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
Tropical Pond Pellet Mix Size M 5l.- Niska zawartość fosforu nie powoduje ekspansji glonów
Pokarm z niska zawartością fosforu - nie powoduje ekspansji glonów.
Karmienie:
W temperaturze od 10 st. C do 15 st. C raz dziennie, powyżej 15 st. C kilka razy dziennie. Optymalna temperatura karmienia wynosi od 18 do 25 st. C. W upały należy napowietrzać oczko wodne i karmić ryby oszczędnie. W temperaturze poniżej 10 st. C pokarmu nie podajemy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Szorty Bokserki Model Athina White - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 95-99 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-105 cm |
| XXL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model Lily ED014-1 Ecru - Ella Dora
Bluzka idealnie dopasowuje się do sylwetki i pięknie podkreśla jej kształty.
Stanowi doskonałe połączenie ze spódnicami i spodniami. Świetnie prezentuje się pod kurtkę, żakiet lub narzutkę.
Bluzka odszyta z najwyższą starannością z materiału o bardzo wysokiej jakości.
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 60 cm | 84 cm |
| 38 | 61 cm | 90 cm |
| 40 | 62 cm | 96 cm |
| 42 | 63 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Beżowy |
Pończochy Model S805 stockings Black - Obsessive
Piękne pończochy z szeroką, czarną koronką.
- roślinny motyw na koronce przyciąga wzrok
- elastyczne, nie wbijają się do ciała
- nie są samonośne
- przyjemny materiał
~Nylon 84 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Sweter model 70007 Neon Coral - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 75 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czerwony |
Sweter Kardigan Model 60003 Light Pink - PeeKaBoo
~Nylon 15 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 66 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Różowy |
TRAMPKI DAMSKIE ŻÓŁTE FG-2767 BEIGE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Żółty |
Bluzka Model M007 Coral - Mosali
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 104 cm |
| M | 100 cm |
| S | 96 cm |
| XL | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Różowy |


_mac_leather_smycz_zolta.jpeg)