Wymiar: szerokość smyczy 10mm., długość 1,2m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522010JA |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522010JA |
Kostium dwuczęściowy Figi Kąpielowe Model SF-80/2 Blue - Ava
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| XXXL | 121-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Niebieski |
TETRA ReptoFrog Granules - Pokarm podstawowy dla żab wodnych i traszek 100ml
Wolno opadające na dno granulki są idealne dla żab i traszek.
Dzięki bogatej zawartości białka zapewnia optymalny wzrost.
Łatwe do przełknięcia granulki dla mniejszych płazów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T194816 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T194816 |
Sandał SANDAŁKI NA SZPILCE CZARNE L6120 BLACK - Inello
Wysokość platformy 1 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model T149 Blue - Tessita
Skład materiału: 68% wiskoza, 28% akryl, 4% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 96 cm |
| M | 90 cm |
| S | 84 cm |
| XL | 102 cm |
| XXL | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
BOTANIQA Odżywka FOR EVER BATH - regeneracja i nawilżenie 250 ml
0%-PARABENÓW/KOLORANTÓW/SYLIKONU/ALKOHOLU/SKŁADNIKÓW pochodzenia zwierzęcego/ Pochodnych ropy naftowej Przeznaczenie: Systematyczna pielęgnacja psów, których szata wymaga odżywienia, nawilżenia i nabłyszczenia. Może być stosowana do każdego rodzaju szaty, gdyż dzięki innowacyjnej formule nie zmienia struktury szaty. Sposób użycia: Przed zastosowaniem odżywki wykąp Pieska dokładnie. W celu uzyskania optymalnych rezultatów polecamy szampon For Ever Bath Açaí and Pomegranate Shampoo, który dokładnie czyści, odżywia włos i nadaje blask. Zastosowanie szamponu z serii For Ever Bath idealnie współgra z odżywką. Na mokre włosy nałóż odpowiednią ilość odżywki i dokładnie rozprowadź. Pozostaw odżywkę na kilka minut, a następnie spłucz Pieska ciepła, czystą wodą. Delikatnie osusz włos ręcznikiem, a następnie jeżeli tego wymaga wysusz suszarką aż do całkowitego wyschnięcia włosa. Pamiętaj aby strumień powietrza nie był zbyt gorący. Następnie ciesz się świeżością oraz blaskiem włosa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Botaniqa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Botaniqa |
CHABA Obroża potrójna chromowana 3mm/55cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Sweter Damski Model M521 Beige - Figl
Elastan 5 %
Polyester 80 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 93-100 cm |
| S/M | 85-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model Velvet Beige - Eldar
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-105 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 91-95 cm |
| XL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Ciążowa Model 1627C Amarant - PeeKaBoo
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L/XL | 71 cm | 98 cm | 94 cm | 94 cm |
| S/M | 70 cm | 92 cm | 88 cm | 88 cm |
| XXL | 72 cm | 104 cm | 100 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model S23 Beige - Reve
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 38 | 98 cm | 102 cm | 86 cm | 76 cm |
| 40 | 99 cm | 106 cm | 90 cm | 80 cm |
| 42 | 101 cm | 110 cm | 94 cm | 84 cm |
| 44 | 102 cm | 114 cm | 98 cm | 88 cm |
| 46 | 103 cm | 118 cm | 102 cm | 92 cm |
| 48 | 104 cm | 122 cm | 106 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Reve |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Reve |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Ciekawa sukienka o swobodnym kroju MM1132 Turkus - Mira Mod
Skład: 90% bawełna 10% poliester
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| 44 | 104 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model BBL 049 White - Babell
Zmysłowe figi damskie.
- koronkowe wstawki
- model wykonany z wysokiej jakości mikrofibry
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Biały |
Figi 7017 Champagne - Anabel Arto
Polyester 92 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-106 cm | 70-78 cm |
| M | 94-102 cm | 66-74 cm |
| S | 90-98 cm | 62-70 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Beżowy |
Elektronika Odbiornik 2,4Ghz Syma X5 X5C X5-10
Numer katalogowy: X5C-10
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | X5C-10 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | X5C-10 |
Profesjonalny Zagłuszacz Lokalizatorów GPS - prom. 30m.!!
Pojazdów GPS.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415045 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415045 |
Sukienka wizytowa model 886 C pink - Margo Collection
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model BLU 119 Black - Lanti
~Nylon 17 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 59 cm | 92 cm |
| 38 | 59 cm | 96 cm |
| 40 | 59 cm | 100 cm |
| 42 | 59 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
Alkomat Cyfrowy Blow in Excellent.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415622 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415622 |
Sukienka Model K433 Black - Katrus
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
BOTKI DAMSKIE NA SZEROKIM OBCASIE SZARE JH561 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |


_mac_leather_smycz_zolta.jpeg)