Wymiar: 25mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522045RO |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522045RO |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | XL,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | XL,S |
Koszyk Na Rower Princess Księżniczki Disney
| Wymiary: 20x13x13 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9204 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9204 |
TRAMPKI NEW AGE 083BA.BL Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model MOE232 Navy - Moe
Skład: 65% poliester, 30% wiskoza, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 116 cm | 94 cm |
| M | 91 cm | 112 cm | 90 cm |
| S | 89 cm | 108 cm | 86 cm |
| XL | 93 cm | 120 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
Gładki biustonosz dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: beżowym i białym. Mostek zdobi delikatna, zalotna kokardka.
Model posiada dobrze wyprofilowane miseczki, co pozwala na prawidłowe, zebranie i wyeksponowanie Twojego biustu.
Biustonosz posiada regulowane, nieodpinane ramiączka oraz trzystopniowe zapinanie na haftki.
Skład:
68% poliamid
12% elastan
16% bawełna
4% inne
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały,Beżowy |
| rozmiar | 70D,70E,65F,65H,95C,70I,65I |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały,Beżowy |
| rozmiar | 70D,70E,65F,65H,95C,70I,65I |
Bokserki Model Comfort 002/84 Grey - Cornette
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
Klasyczny żakiet Z21 Grey - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 62.5 cm | 91 cm |
| 38 | 63 cm | 95 cm |
| 40 | 65 cm | 99 cm |
| 42 | 66 cm | 103 cm |
| 44 | 68 cm | 107 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
AmiPlay halter NX3 Cocker Spaniel żółte kwiaty
Haltery są regulowane w zależności od rozmiaru o szerokości taśmy 2 cm zapinane na zatrzask plastikowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
SZPILKI OPALIZUJĄCE CZERWONE 5126 RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Versele Laga Nature Sticks Parmezan Panini-Omnivores - kolby z parmezanem dla gryzoni 80g
- Wykonane zostały z naturalnych składników, nie zawierają sztucznych aromatów i barwników.
- Regulowana zawieszka Magifix pozwala na umieszczenie kolby w dowolnym miejscu klatki.
- Pakowanie w systemie FreshPack zapewnia zachowanie aromatu i chrupkości do momentu otwarcia opakowania.
Skład: zboża, nasiona, cukry (miód 3,2%), mleko i pochodne mleka, parmezan 4,5%,
bułka tarta 4,5%, oleje i tłuszcze.
Dawkowanie: należy podawać jako dodatek do codziennej porcji karmy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462089 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462089 |
Sukienka Wiązanie Model ASU0044 Cream Grochy - ABG
Polyester 70 %
~Viscosa 27 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 82 cm | 64 cm |
| 36 | 94 cm | 86 cm | 66 cm |
| 38 | 98 cm | 90 cm | 70 cm |
| 40 | 102 cm | 94 cm | 74 cm |
| 42 | 106 cm | 98 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Beżowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Amanda Radiance M-386 Seledyn - Marko
Najnowsza kolekcja Lato 2017
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z push up-em i fiszbinami
Wypełnienie push up (dostępne w rozmiarach S, M, L, XL), wyjmowane z modelu
Ramiączka regulowane, odpinane
Obwód zapinany na klamerkę
Fig gładkie, wiązane po bokach.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-88 cm | L |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-86 cm | M |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 83-84 cm | S |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 89-90 cm | XL |
| XXL | 104 cm | 80-85 cm | 91-92 cm | XXL |
| XXXL | 108 cm | 83-88 cm | 93-94 cm | XXXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka wizytowa model 674g Black - Margo Collection
Polyester 27 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| 38 | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Czarny |
Race Gwiżdżące 15mm/10szt., do Pistoletów Hukowych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412457 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412457 |
Trampki Model KBC02 Leopard - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23.5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24.5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor |
WIĄZANE BOTKI WORKERY JH19215D.G CNBJH19215D.G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Kieszonkowy Mikroskop/Lupa+Pokrowiec.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590741544102 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590741544102 |
GF Kurtka niebieska SOFTSHELL U71/8
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Model M454 Brown - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Brązowy |


_mac_leather_czerwona.jpeg)