Wymiar: 25mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522045NO |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522045NO |
Elastan 6 %
~Polamid 63 %
Polyester 28 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 70-74 cm |
| M | 92-94 cm | 64-68 cm |
| S | 88-90 cm | 60-62 cm |
| XL | 102-106 cm | 76-80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Fioletowy |
Sukienka Model 118-8 Navy - Numoco
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 80 cm | 72 cm |
| M | 92 cm | 76 cm | 68 cm |
| S | 86 cm | 72 cm | 64 cm |
| XL | 102 cm | 84 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Granatowy |
Legginsy Klasyczne Model Sansa Black - Bas Bleu
- Świetne legginsy-tregginsy wykonane z dzianiny elastycznej, obciskającej typu SQUEEZE z efektami :
- PUSH UP - podnoszącym pośladki
- korygującym talię
- wyszczuplającym nogi
- z tyłu zapięcie na zamek
- po bokach oryginalne wiązania
- grubość 200 DEN Materiał SQUEEZE jest w pełni kryjący, elastyczny, mocno modelujący sylwetkę co daje efekt wyszczuplania nóg i podnoszenia pośladków (PUSH UP ).
Polyester 28 %
~Viscosa 62 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
- wykonane z tiulowej siateczki
- z przodu wstawki z pięknej koronki oraz delikatnej dzianiny
- brzegi wykończone koronkową taśmą
- przód zdobi zalotna kokardka
- do kompletu polecamy biustonosz 1113 lub 1112
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Koralowy |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Koralowy |
| rozmiar | S |
ADIDAS STAN SMITH W BB5168 Różowy - Adidas
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Adidas |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Adidas |
| Kolor | Różowy |
Naturalna i stylowa GR1041 Szmaragd - GrandUA
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
Scyzoryk GERBER BG GRANDFATHER.
Scyzoryk GERBER BG GRANDFATHER.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908262143952 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908262143952 |
Spodnie Damskie Model VT047 Black - Venaton
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
Kamizelka Damska Model K308 Black - Katrus
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Sukienka Długa sukienka w kratę GR1282 Red - GrandUA
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
Botki Model M115 Black - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.7 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
ROYAL CANin Sterilised Appetite Control 4kg.
Skład: Suszone białko drobiowe, kukurydza, włókno roślinne, gluten kukurydziany, pszenica, izolat białka roślinnego, hydrolizat białka zwierzęcego, tłuszcze zwierzęce, sole mineralne, pulpa buraczana, olej sojowy, drożdże, olej rybny, łuski i nasiona psyllium, fruktooligosacharydy.Analiza: Białko surowe: 34% - Oleje i tłuszcze surowe: 12% - Popiół surowy: 7,8% - Włókno surowe: 9,1%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Gorsety, body, pasy Pas do pończoch Fifi Black - Róża
| Rozmiar | obwód bioder |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model Rose Beige - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Beżowy |
ZAMSZOWE BUTY SPORTOWE 8186-5G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Piżama Komplet Model Havana Black - Kalimo
Komplet pakowany w eleganckie pudełko.
Styl:
komfortowy, dopasowany do odpowiednich partii ciała
zapewniający wysoką swobodę noszenia
zapewniający elastyczność materiału w odpowiednich kierunkach
całkowita długość koszulki mierzona po szwie bocznym: 42cm
całkowita długość szortów mierzona po szwie bocznym: 19cm
Materiał:
miękka, elastyczna dzianina
odpowiednie dopasowanie
lekkość, przewiewność
zdobienia delikatną gumokoronką
Dodatkowe cechy produktu:
komplet może służyć również jako bielizna codzienna
ozdobna, maleńkie kokardki na naramkach oraz szortach
regulowane naramki
bielizna pakowana w śliczne, duże opakowanie (idealne na prezent)
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm |
| XXL | 111-115 cm | 105-109 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model Iga Black/Milk - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Lupa Nagłowna (powiększenie 1,5x, 3x, 8,5x, 10x) + Podświetlenie LED itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590734169716 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590734169716 |


_mac_leather_czarna.jpeg)