Wymiar: 15mm. szerokość ,35 cm obwód
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522035BL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522035BL |
Stringi Model 1596/S Navy - Ava
Zmysłowe stringi w granatowym kolorze.
- w całości wykonane z podwójnej siateczki
- przód pokryty jest kontrastowym haftem
- satynowa kokardka
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Granatowy |
Stringi Model V-6118 Brooklyn Black - Axami
Uwodzicielskie stringi Brooklyn to klasyczna elegancja ozdobiona wyrafinowanym haftem. Delikatny materiał i zmysłowy fason są doskonałym połączeniem.
~Polamid 92 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model S55 Grey - Nife
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 88.5 cm | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 90 cm | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 92 cm | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 93 cm | 112 cm | 104 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
Kierunkowskazy Diodowe na Lusterka/Zderzaki (2 x 12 LED).
2 x 12 LED.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414878 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414878 |
Koszulka Model Venus Red - Donna
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 2XL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czerwony |
Koszula Damska Model K391 White - Lenitif
Polyester 30 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Biały |
Szlafrok Model Amaretta Delightful Collection Black - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 92-97 cm | 87-91 cm |
| S/M | 86-91 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Zolux Perełki szklane fioletowe 380g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 357513 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 357513 |
TRIXIE Torba transportowa King Of Dog szarobrązowa
- imitacja zamszu
- obicie z poliestru
- podbicie z pianki
- krótka smycz zapobiega wyskoczeniu zwierzęcia
- ze stylowym haftem
- obicie wewnętrzne z miekkiego pluszu
- wymiary 12 x 17 x 25 cm
- można prać ręcznie w 30 st. C
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-37995 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-37995 |
Wiatrówka Rewolwer Dan Wesson 6" Silver 4,46mm/Co2.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 57078435620 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 57078435620 |
TOREBKA LISTONOSZKA CZARNA TB-W-117 CZARNY - Inello
Wysokość 27 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sweter Damski Model PA003 Gray - MKM
~Polamid 13 %
wełna 9 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92 cm | 116 cm |
| M | 90 cm | 108 cm |
| S | 90 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model M182 Beige - Figl
Elastan 3 %
~Nylon 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1612 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1612 |
Szorty Model 0005 Beige - Vestiva
Model w kolorze ciała, posiada minimalną ilość szwów, dzięki czemu bielizna jest niewidoczna pod obcisłym ubraniem.
Idealna propozycja dla kobiet ceniących sobie wygodę.
Polyester 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Beżowy |
Zestaw 3-Mieczy Samurajskich + Podstawka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907743952993 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907743952993 |
Figi Model 1670 Black - Lupo Line
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 82-92 cm |
| 38 | 92-104 cm |
| 40 | 104-114 cm |
| 42 | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
Bluzka z kopertowym dekoltem B83 Wzór - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 67 cm | 96 cm |
| 38 | 67.5 cm | 100 cm |
| 40 | 69 cm | 104 cm |
| 42 | 71 cm | 108 cm |
| 44 | 72 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030862299 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030862299 |
mikrofibra - materiał zastosowany obustronnie, przeznaczonych na ubranka i zabawki dla małych dzieci.
Wypełnienie:
gąbka (ścianki) - miękka i elastyczna, dające lekkość i sprężystość, ułatwiająca układanie,
kulka silikonowa (poduszka) - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Po upraniu kostkę nalezy wysyszyć rozłozoną w opcji "domek".
Wymiary przybliżone:
40 L x 40 W cm 40 H cm całkowita.
Waga ok 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | KOXL-purp |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | KOXL-purp |


_obroza_niebieska.jpeg)